Skocz do zawartości

Problem z dodaniem zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem dodać obrazek ze swojego komputera jako załącznik (czyli przyciskiem przeglądaj i załącz ten plik). Próba kliknięcia "Załącz ten plik" zawieszała przeglądarkę a w miejscu obszaru "Załączniki" pojawiał się jakby fragment standardowego obrazu przeglądarki "nie ma takiej strony". Windows XP, IE8. Plik png 1MB i jpg 2MB dawały ten sam efekt. Efekt był też ten sam gdy chciałem obrazek zamieścić pisząc posta jak i również próbując go edytować lub odpowiadać nowym postem z samym rysunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach w ustawieniach system zachowuje się kulturalniej tzn. nie sypie się tylko informuje po dziwnie długim przesyle (ok. 15 sekund zamiast 2-3 spodziewanych) "Wgrywanie przerwane (Błąd500)" który to napis pojawia się gdy licznik postępu przesyłu dojdzie już do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod win7 działa. A tak poza tym to odnoszę wrażenie, że prawie nikt się nie przejmuje tym, że jakiś tam użytkownik ma problem...

Też mam takie wrażenie! Ostatnio też był post ax'a na temat problemów z załadowaniem obrazków do newsów

Tutaj jest ten post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod win7 działa. A tak poza tym to odnoszę wrażenie, że prawie nikt się nie przejmuje tym, że jakiś tam użytkownik ma problem...

ciezko na odleglosc poradzidc, szczegolnie w przypadku gdzie problem wydaje sie byc w systemie na PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko na odleglosc poradzidc, szczegolnie w przypadku gdzie problem wydaje sie byc w systemie na PC

 

No niestety - brakuje jakiegoś free admina na forum :)

Adam teraz pewnie ma na głowie tysiące rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Problemów z załącznikami jest sporo.

Ja mam natomiast inny problem od dłuższego czasu niż samo wgrywanie. Otóż maksymalny rozmiar pliku jaki mogę dodać to 512kb. Maksymalny rozmiar wszystkich załączników to ... 512kb. Zauważyłem że chyba tylko ja mam takie ograniczenia.

Kombinuję od dłuższego czasu ale to nic nie daje. W ustawieniach nie ma nic takiego, co by mogło mieć na to wpływ.

 

Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VRG - jesteś w grupie Poszerzamy Horyzonty i ta grupa miała stary limit. Masz teraz taki, jak wszyscy (6000kb). Powinno wystarczyć ;)

 

Co do reszty, wszystkie uwagi są zbierane. Każda interwencja programisty to koszt per godzina, dlatego wygodniej i ekonomiczniej jest nam robić aktualizacje zbiorcze. W tej chwili od 3 miesięcy na start czeka nowa wersja forum, w której tych problemów już nie ma.

 

Sorry, ale naprawdę trudno mi znaleźć 3 dni na dokończenie tej procedury (projekt, sprawdzanie, usunięcie błędów, etc.).

 

Wielokrotnie szukałem pomocy na forum. Niestety - o ile do narzekania zawsze znajdą się chętne dusze, to już do pracy - niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.