Skocz do zawartości

Proszę o kasację konta.


Gość Astromiłośnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astromiłośnik

Nie wiem jak się tutaj usuwa konto, niema żadnej opcji, usuń konto w profilu, więc piszę ten temat. Proszę administratora albo kogokolwiek o kasację mojego konta Astromiłośnik, dziękuję. :)

 

Chciałbym jeszcze dodać, że nie żywię do nikogo z was żadnej urazy, rozumiem, że nie jesteście w stanie zrozumieć i uszanować tego, że ktoś ma inne zdanie od was, np. na temat właśnie Karola, albo jakiegokolwiek innego, dlatego postanowiłem się z wami pożegnać i dokonać swego ostatniego wpisu na tym forum.

Zostałbym gdyby nie to, że przez grupę osób tutaj, została mi przylepiona łatka hejtera Karola, co jest nie prawdą, cel moich wpisów był zupełnie inny.

 

Pozdrawiam dzikiego, który jako jedyny rozmawiał ze mną normalnie na temat Karola.

Wszystkim życzę, pogodnego nieba, a niektórym dodatkowo, więcej zrozumienia dla innych ludzi. ^_^

 

abdv.jpg

 

Na do widzenia, moje zdjęcie Łabędzia bez prowadzenia, pięknie widać mgławicę Amerykę, to zdjęcie zrobiłem starym Zenitem na kliszę, ( film 200 iso, czas chyba 3/2 minutki, obiektyw to chyba helios, nie pamiętam jego parametrów ) na wakacjach górach, jeszcze jako mały szczyl, mam więcej takich starych i fajnych zdjęć i chciałem się wam nimi pochwalić, ale nie jako hejter Karola którym nie jestem.

 

Papa :lol:

 

 

Edytowane przez Astromiłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa Gwiazda zawsze żegna się publicznie, szczególnie ta "niedoceniana". Nie można było napisać wiadomości Prywatnej? Musisz angażować tysiące ludzi w swój "problem"? Ale rozumiem - znacznie trudniej jest użyć słowa "przepraszam", które załatwiłoby sprawę raz na zawsze.

 

I na koniec parę słów "prywatnie". Zachowałeś się jak typowy dupek. Zlinczowałeś sobie człowieka tylko za to, że wg Ciebie jest "niesłusznie popularny". Uważasz, że nie jesteś hejterem, a w rzeczywistości prezentujesz wszystkie jego cechy - włącznie z "głośnym" pożegnaniem. To symptomatyczne. PS. nigdy nie jest za późno na przeprosiny. Przemyśl to.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astromiłośnik

Adamie nawet jakbym przeprosił, bo być może zbyt pochopnie oceniłem Karola to i tak nic to nie zmieni, zrobiliście ze mnie trolla i hejtera, i dalej to robicie łącznie z tobą Adamie, ja nie muszę tych bzdur na temat siebie czytać, proszę o kasację mojego konta, na temat dupka to się nie wypowiem, widać podejście do innych ludzi tylko dlatego, że mają inne zdanie w jednym słowie, gratuluję.

 

A teraz proszę o kasacje mojego konta.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać podejście do innych ludzi tylko dlatego, że mają inne zdanie w jednym słowie, gratuluję.

Nie oceniamy Twojego zdania, ale Twoje zachowanie. Jestem wyjątkowo wrażliwy na punkcie tych "cnót", bo sam byłem nie raz ofiarą takich najazdów.

 

Konto zostanie usunięte jeszcze dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim życzę, pogodnego nieba, a niektórym dodatkowo, więcej zrozumienia dla innych ludzi. ^_^

to zdanie pokazuje, że jesteś też hipokrytą- my musimy zrozumieć ciebie, ale ty nie musisz zrozumieć Karola. Ciebie nie można z kolei oceniać- natomiast ty Karola możesz oceniać jak ci się tylko zachce...

 

Na dodatek obruszasz się, że ktoś nazywa ciebie hejterem, podczas gdy sam wielokrotnie tych, co nie podzielili twojego zdania, nazywasz "fan bojami"- czyli dość pejoratywnym określeniem...

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie nawet jakbym przeprosił, bo być może zbyt pochopnie oceniłem Karola to i tak nic to nie zmieni, zrobiliście ze mnie trolla i hejtera, i dalej to robicie łącznie z tobą Adamie, ja nie muszę tych bzdur na temat siebie czytać, proszę o kasację mojego konta, na temat dupka to się nie wypowiem, widać podejście do innych ludzi tylko dlatego, że mają inne zdanie w jednym słowie, gratuluję.

 

A teraz proszę o kasacje mojego konta.

Nie wiem czy zdążysz to przeczytać - jeśli nie, trudno, śmiem twierdzić że jeśli będzie to czyjaś strata to jedynie Twoja.

 

Dziękuję za miłe słowa skierowane do mnie. Starałem się rozmawiać z Tobą maksymalnie rzeczowo i bez emocji, bo liczyłem na to, że wzbudzę Twoją refleksję na temat Twoich własnych wypowiedzi. Liczyłem na dyskusję, dzięki której dojdziesz do wniosku, że czyjś styl życia jest jedynie sprawą tej konkretnej osoby (... oczywiście o ile nie godzi w wolność innych), a ocenianie tego na forum publicznym jest delikatnie mówiąc - nietaktem.

 

Masz prawo mieć swoje zdanie - każdy je ma. Jednak decyzja o wyartykułowaniu go (i o sposobie) ciągnie zawsze za sobą coś co się nazywa... konsekwencje.

 

Niestety z postawy jaką nadal prezentujesz widzę, że nie udało mi się. Astromiłośniku, to nie tak że forumowicze kogoś z Ciebie zrobili... to TY SAM, TYLKO TY zapracowałeś na te epitety. Chcesz znać moje zdanie? Zgadzam się w 100% z tym co napisał Adam_Jesion w tym wątku. Niestety. Tylko próbowałem rzeczową rozmową uchronić Cię przed momentem, kiedy ktoś nie wytrzyma i wygarnie Ci szczerze i po męsku.

 

Wyciągnij z tego lekcję. Akcja-reakcja. Przyczyna-skutek. Tak ten świat działa, chcesz tego czy nie.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.