Skocz do zawartości

"Oprawa" muzyczna pewnej uroczystości


Rekomendowane odpowiedzi

Powinienem to dać w dziale "Dowcipy", ale treść tego filmiku nie pasuje.

 

Znalazłem link do pewnego filmiku z pewnej uroczystości.
Od razu uprzedzam – muzycy i wszyscy, którzy lubią dobra muzykę mogą być nieco rozczarowani i może nie dotrwaja do końca (Piotr Kajetan Matczuk napisał na swoim blogu, że na cztery próby dotrwał do 30 sekundy...), ale ci co grali – to nie była czołówka światowa... :)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RJLHZwZdr18

Ciekaw jestem jaka będzie statystyka oglądalności po miesiącu – teraz jest ponad 9000...
Autor filmu chyba wiedział co dać, aby mieć wysoką oglądalność...Ciekawe są komentarze...

Edytowane przez Hermes1937
  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co - chłopaki ciupią, że szkoda gadać.

Trochę siedzę w temacie więc wiem, że to wcale nie tak łatwe zgrać wszystko do kupy - ale Ci goście rzeczywiście są wyjątkowi. No chyba całkowicie nie słyszą co grają !

 

A grają ??? - bo na mój słuch wydają jakieś dźwięki tylko nie do rozpoznania no i każdy sobie - choć potencjał chłopaki mają ... jeszcze parę uroczystości i w trasę :Reege:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, ci muzycy przebili talentem, pewną dętą orkiestrę złożoną z przedstawicieli narodu niesłusznie mylonego w Polsce z Rumunami.

Rzeczona orkiestra grasowała na wiosnę po moim osiedlu, fałszując niemożebnie, standardy :lol: muzyki bardzo popularniej, polskiej i bałkańskiej, en masse.

Muszę przyznać, że ubawiłem się po pachy: chłopcy poprawili mi dość parszywy nastrój. Ta, że nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło.

Pragnę tu zaznaczyć, że jestem osobą której przodkowi, jakieś 20 000 lat temu mamut czy inny mastodont na ucho nadepnął i tak już zostało.

Eu salut, ;)

P. Strzelczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyrygent zaspał do pracy ... a potem wychodzą takie "kwiatki" ;)

 

dobra, śmiejemy się na czyimś pogrzebie więc i tak już przekroczyliśmy normy, więc dla uzupełnienia tragikomicznego nastroju napisze moja chorą wizję :flirt:

 

...GRAJĄ NA POGRZEBIE SWOJEGO DYRYGENTA

:shocked: więc im gorzej wychodzi tym bardziej pokazują jak im go brakuje... :shocked:

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.