Skocz do zawartości

Numer 13 wydrukowany


Piotr Brych

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już u siebie numer 13 Astronomii Amatorskiej i choć to zabrzmi może nieskromnie to powiem szczerze - jest piękny (choć główna w tym zasługa Polarisa). Dzisiaj idzie wysyłka do prenumeratorów. Od dzisiaj dostępny będzie też w warszawskim sklepie Teleskopy.pl. Być może jutro w InMedio i Relay. Od poniedziałku w Empikach, pewnie od wtorku w pozostałych sklepach.

 

Zapraszam do lektury najlepszego pisma astronomicznego w Polsce.

AA13 142x200.JPG

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już u siebie numer 13 Astronomii Amatorskiej i choć to zabrzmi może nieskromnie to powiem szczerze - jest piękny (choć główna w tym zasługa Polarisa). Dzisiaj idzie wysyłka do prenumeratorów. Od dzisiaj dostępny będzie też w warszawskim sklepie Teleskopy.pl. Być może jutro w InMedio i Relay. Od poniedziałku w Empikach, pewnie od wtorku w pozostałych sklepach.

 

Zapraszam do lektury najlepszego pisma astronomicznego w Polsce.

 

 

Gratulacje !!

 

życzenia wytrwałości w drugim roku życia AA

 

pozdr.

RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! W poniedziałek ruszę do Empiku. Pomyślę także nad prenumeratą, którą dawno temu miałem zamówić. Problem tylko w tym, że wszystkie listy w większym formacie (np. czasopisma Uranii) otrzymuję pogięte. W Empiku są w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! W poniedziałek ruszę do Empiku. Pomyślę także nad prenumeratą, którą dawno temu miałem zamówić. Problem tylko w tym, że wszystkie listy w większym formacie (np. czasopisma Uranii) otrzymuję pogięte. W Empiku są w idealnym stanie.
Zapytaj, może Piotr zgodziłby się na jednorazową testową wysyłkę - zobaczyłbyś w jakim stanie dochodzi pismo. Od pewnego czasu koperty są wzmacniane kartonem, jest większa szansa na bezpieczny transport (ja dotychczas mam szczęście w tym zakresie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj, może Piotr zgodziłby się na jednorazową testową wysyłkę - zobaczyłbyś w jakim stanie dochodzi pismo. Od pewnego czasu koperty są wzmacniane kartonem, jest większa szansa na bezpieczny transport (ja dotychczas mam szczęście w tym zakresie).

W numerze 12 pojawiły się fotografie mojego autorstwa, dlatego dostarczono mi darmowy numer. Nie było kartonu, a czasopismo było zgięte w pół. Może w przypadku prenumeraty jest inaczej, zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było kartonu? To na skraju nieprawdopodobieństwa. Wkładam karton w każdy list już od kilku miesięcy, choć nie przeczę, że wysyłając kilkaset takich listów miesięcznie mogło się zdarzyć, że do któregoś nie wsadziłem. Widocznie pechowo padło na Ciebie. Bardzo przepraszam i dołożę większej uwagi przy tych kartonach.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym "Świat Nauki" jest fajna i przekonywująca reklama Atronomii Amatorskiej. Miejmy nadzieję, że da efekt.

Mam (na czuja) dobrą opinię o ludziach co to kupują więc pownni się zastanowić i nad tym czasopismem, o ile jeszcze go nie znają.

 

Pozdrawiam

p.s.

To przy okazji powiem (tam przeczytałem),

że za rok lub kilka lat na centralną czarną dziurę Naszej Galaktyki (czyli "Drogi Mlecznej") ma opaść jakiś obłok materii i wszyscy astro-naukowcy ostrzą sobie na to zęby (czy może raczej lustra i radioteleskopy?).

 

 

 

 

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.