Skocz do zawartości

Zostałem okrutnie ZBANOWANY


Rekomendowane odpowiedzi

heh a ja leze w wyrku i mam 38 goraczki wiec tez moge pisac jak po piwku ale jakos po tym wszystkim tez doszedlem do wniosku ze to chyba nie az tak drastycznie powinno byc zrobione, przeciez istnieje na naszym forum taka opcja jak "ignore"...

Przyznaje sie bez bicia ze nie wiem za co zostal zbanowany ML na innych forach bo ich po prostu nie czytam, Astro-Forum czytam "od deski do deski" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie forum jest oczywiście ogolnodostępne i każdy może pisać na nim swoje teksty niezależnie od stanu wiedzy i posiadanego sprzętu. Wypowiedzi naszego miłego forumowicza dały w kość zarówno userom naszego forum jak i nam-członkom Rady. Dla osób nie znających historii Marcina L. (osoba z tytułem doktora...minuta ciszy) jego pretensje wydają się być usazadnione. NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO.

 

Osoba ta zarówno na naszym forum jak i na innych forach astronomicznych okazała się zupełnie niestrawna. Niestrawność polegała na pisaniu totalnych bzdur w agresywnym i chamskim tonie. Z tego powodu p.Marcin przestał być userem nie tylko u nas - jak wiadomo większości z Was. Jego pyszałkowatość, chlubienie się i podpieranie jego chamstwa tytułem doktorskim z wyraźnym lekceważeniem "nienaukowych" userów było kroplą, która przelała czarę. Dzisiaj ta osoba loguje się pod różnymi nickami (z tego samego łącza-gratuluję pomyślunku...doktorze) próbując siać zamęt i dezinformację. Trzeba naprawdę nie mieć nawet odrobiny samokontroli i krytycyzmu a nawet zwykłego wstydu aby tak postępować.

Odzywki na publicznym forum typu "jesteś przeciez doktorem po cóż rozmawiasz z tymi szaraczkami" (Marcin ML do innego usera z tytułem doktorskim-którego aklurat lubię i szanuję) dają chyba pełny przegląd co do ego tej "osoby". Szkoda czasu na rozpatrywanie jego pretensji astronomia jest zbyt piękną dziedziną aby rozpraszać swoją uwagę i poświęcaj swój czas inteligentym inaczej.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzywki na publicznym forum typu "jesteś przeciez doktorem po cóż rozmawiasz z tymi szaraczkami"

 

faktycznie za ten tekst to juz wiem za co ten perm ban, nie zauwazylem tego nigdzie wczesniej ale skoro ML tak sobie pozwalal to juz nawet "ignore" by nie pomoglo.

zwracam honor radzie i teraz nie mam juz watpliwosci ze dobrze zrobiliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - to wy naprawde nie czytaliscie co ten osobnik wypisywal :) - tez to pamietam, jak do Arka Olecha napisal, ze my naukowcy musimy trzymac sie razem :). Na A4U ElCapitano zyczyl, aby nie zrobi doktoratu, bo to dla wybrancow, a on wyraznie chyba za glupi jest, a inni doktorzy napisali - ze wstydza sie teraz swojego tytulu, po tym co on tam wyprawial. Do pewnego momentu to nawet komiczne bylo i smieszne. Ale kiedy przybralo rozmiary choroby na kilku forach, to juz nie bylo zabawy.

 

Poszukajcie starych watkow na A4U - o ile jeszcze sa. Niezla rozrywka. Ja czytalem to kilka godzin i plakalem ze smiechu. Gosc wyraznie artykulowal, ze naukowcy to wyjatkowe osoby, a tytul doktora upowaznia go do misji rozwoju poziomu intelektulanego plebsu.

 

Nie zapomne nigdy tektu, jaki napisal Januszowi Pleszce, ze jest pseudo naukowym amatorem i naukowacom co najwyzej moze probowki czysci i podawac! Cos w tym stylu :) Pamietasz Janusz? Nie wiem, czy to bylo tu, czy na A4U :)

 

To jest strawne nawet, ale jak sie czyta w 2 - 3 watkach. Problemem stala sie nadaktywnosc tego czlowieka. Pisal gdzie sie tylko da generujac 100 postow dziennie i w kazdym watku awantura urazonych osob. Nie dziwie sie, ze niektorzy podjeli juz slepa misje zniszczenia ML, bo inaczej, nie mieliby juz zadnego normalnego forum.

 

Ehhh Doktor od kolimacji "w punkt" oraz obrazow 3D plejad 6 stopni od slonca :) O mimasie przez zrt nie wspomne. A teraz do tego wykreowal nowa postac, do obrony Dr.

 

Na priwa ms napisal mi, ze wlasnie zbiera prawnikow i ogolnie ludzi, do walki z forum i rada :) Ja mam pytanie - czy polscy dr. nie maja co do roboty? Czy to nie jest marnotrawienie naszych pieniedzy z podatkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
...Nie zapomne nigdy tektu, jaki napisal Januszowi Pleszce, ze jest pseudo naukowym amatorem i naukowacom co najwyzej moze probowki czysci i podawac! Cos w tym stylu :) Pamietasz Janusz? Nie wiem, czy to bylo tu, czy na A4U :)

 

Pamietam, pamiętam :salu: a pamiętasz może moją ripostę jak zaszufladkowałem jego naukowe usługi w służbie ludowi, niezależnie skąd jest to musialo boleć :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie - widac Pan Lipski zmienil hobby z komputerow na astronomie, kiedy juz caly internet go poznal i zaczal tepic na listach dyskusyjnych. Nie mial juz zadnego miejsca w internecie, gdzie mogl czynic swa destrukcyjna powinnosc, tak wiec zamienil komputery na astronomie. Jestem w glebokim szoku. Ten czlowiek jest naprawde chory.

 

Zwroccie uwage na daty - 2000 rok !!!!!!!!!!!!!!!

 

http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&i...ws.tpnet.pl%26r

 

http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&i...rp.com.pl#link1

 

http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&i...quarius.webcorp.

 

 

Tak wiec wyglada na to, ze mamy wiekszy problem niz poczatkowo myslalem. Obawiam sie, ze zadne normalne metody nie przyniosa skutkow. MarcinL z uporem maniaka bombarduje moja skrzynke emailowa, a takze innych osob - takze z A4U.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
Januszu czemu konczyc ? Ten temat zaczyna mi sie coraz bardziej podobac :D Proponuje go jednak przeniesc do dzialu Humor  :lol:

 

Skoro ktoś go zamknął i wywalił w kosmos to zapewne z powodu ulatniającego się z tamtąd smrodu, nie zachowuj się kolego jak mucha plujka :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta k wiec wyglada na to, ze mamy wiekszy problem niz poczatkowo myslalem. Obawiam sie, ze zadne normalne metody nie przyniosa skutkow. MarcinL z uporem maniaka bombarduje moja skrzynke emailowa, a takze innych osob - takze z A4U.

 

On jest na prawde chory... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj Januszu nie dramatyzuj tak. Temat ten mozna bylo zamykac, kiedy to nie znalismy takich szczegolow, jakie przed chwila wyjawil Jesion :lol:Mozna powiedziec, ze odkryl On prawdziwe Lipski Gate. Wpisalem wlasnie w szukaj w forach dyskusyjnych na googlach "Marcin Lipski" i znalazlo mi okolo 2000 hasel, z czego zdecydowana wiekszosc to posty napisane przez Pana Marcina i o nim :twisted: Powiem wam, ze co drugi post to lepszy :lol:

P.S.

znalazlem pare fajnych linkow :lol:

http://groups.google.pl/groups?q=Marcin+Li...p.com.pl&rnum=6

 

http://groups.google.pl/groups?q=Marcin+Li...p.com.pl&rnum=1

 

http://groups.google.pl/groups?q=Marcin+Li...p.com.pl&rnum=3

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy bohaterowie :D : DOPOKI WY NIE PRZESTANIECIE ,MARCIN TEZ NIE PRZESTANIE!

Wam wolno jemu nie?????

Jak was sie tak wszystkich czyta ,to mozna sie naprawde ze smiechu posiusiac :mrgreen:

Ale ja zamiast sie zasmiewac ,wole usiasc z piwkiem w dlonii rozkoszowac sie ta wymiana zdan i tym obrzucaniem sie blotem(prosze mi tu nie nachlapac:))i czuc ten jad nienawisci :mrgreen:

Jausz, ja mam jeszcze jedna butelke i wolne miejsce na widowni.... :smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOPOKI WY NIE PRZESTANIECIE ,MARCIN TEZ NIE PRZESTANIE!

 

Elwiro, masz racje, ale czas, aby sprawiedliwosci stalo za dosc i swiat wreszcie poznal tego czlowieka :) Poza tym, jak sama zauwazylas, jest ubaw po pachy, a mysle nawet, ze to jedyna metoda. Poza tym - czlek ten juz tu nic nie zrobi do grobowej deski i chocby do kalkuty po odpust jechal to i tak nic mu nie pomoze :)

 

A moze damy mu szanse wypowiedzi w tym watku? Chcesz poczytac, co ma do powiedzenia MrL?

 

Zeby byla jasnosc, watki te wrzucil do ShoutCasta naszego DarekB, wiec to jemu nalezy sie order za LipskiGate. Teraz rozumiecie, dlaczego Marcin tak sie rzucal, kiedy ktos na niego mowil po nazwisku. Opinie to ma w internecie pierszorzedna. Jak widac, nie przypadkowo :)

 

A tak btw - wiecie co to jest: "Journal of Fluorescence"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw - wiecie co to jest: "Journal of Fluorescence"?

 

mi się kojarzy z pastą do zębów :mrgreen: ale nie wiem co to jest :roll:

 

Aha - przenosze to do wolnych tematow, bo juz z astro-forum nie ma nic wspolnego. No chyba, ze wolicie do Humoru!

 

Lepiej wrzuć to do humoru :mrgreen:

 

BTW: ML ma zablokowany IP na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.