Skocz do zawartości

Jakikolwiek teleskop za 700 zł.


Astrolopik

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ,że piszętyle tematów na jeden temet ,ale myślę ,że to nie jest problemem ,a poza tym mam bardzo dużo pytań ponieważ dopiero zaczynam ,ale do rzeczy...

Właśnie zamierzałem kupić syntę 8 tą co była na olx ,ale ktoś ją właśnie przed chwilą wziął mi sprzed nosa :yes: .

Czy ktoś ewentualnie miałby taką ofertę? Interesuje mnie to żeby dodać zdjęcie i opis ,ale także to żeby wysyłka kurierem była w cenie teleskopu.

Jeśli jest możliwość żeby cena była mniejsza od 750zł to też bym się ucieszył ,ale jeśli nie ma takiej ceny to mogłoby też być inaczej.

Interesuje mnie także zakup z dodatkowymi okularami ale niekoniecznie.Chciałbym żeby odpowiedzi dotarły do mnie jak najprędzej :g:.

 

Edytowane przez Astrolopik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kolego.

 

Wykaż proszę trochę inicjatywy, poszukaj odpowiedzi na dręczące Cię pytania na forum tym i innym.

 

Jest na tym forum mnóstwo osób, które nieba Ci przychylą, ale pod jednym warunkiem - musisz na to zapracować.

 

Daj sobie szansę :yes:.

 

Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bresser Messier R-90/900-czy to jest dobry teleskop?

Za ile mógł zostać kupiony i jakie są jego parametry?

Proszę o odpowiedź na moje pytanie.

No wiesz, nie bój się wujka google... nie gryzie, nie bije, nie krzyczy, a swej wiedzy Ci użyczy...

https://www.astrozakupy.pl/product/Teleskop-Bresser-MESSIER-AR-90-90-900-MON1-EQ-3/?id=1032

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.