Skocz do zawartości

SW Equinox 66 APO ED Kątówka diaelek William Optics 1.25


Intimate

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dzisiaj stałem się właścicielem pewnego zestawu. W skład którego wchodzi teleskop Sky-Watcher Equinox 66 APO ED 400mm i Kątówka William optics DIG 1.25 D, które wędrują na giełdę

Teleskop Sky-Watcher Equinox 66 APO ED 400mm Pro-series
O taki : https://deltaoptical.pl/blizej_nieba/teleskop-sky-watcher-equinox-66,d899.html

Teleskop użyty dosłownie kilka razy. Nie czyszczony. Ja do czyszczenia też się nie zabieram bo 1. nie miałem jeszcze do czynienia z APO i nawet nie wiem czy to przedmuchiwać gruchą czy ściereczką ściągać 2. teleskop od razu wędruje na sprzedaż, ktoś kto go kupi będzie miał na pewno większe pojęcie co i jak. 3. Mam wysoką gorączkę i przez to totalnego lenia. Na obiektywie więc drobne pyłki które starałem się jak najlepiej uchwycić na zdjęciach. Żadnych zamazów. Walizka w zestawie.

 

Cena 1100 zł z wysyłką pobraniową z dodatkową usługą sprawdzenia przesyłki przy odbiorze.

 

Nasadka kątowa WO DIG 1.25D

O taka: https://deltaoptical.pl/blizej_nieba/nasadka-katowa-dielektryczna-william-optics-125-90,d1444.html

Stan prawie identyczny jak teleskopu również użyta kilka razy. Nie czyszczona. Wszelkie pyłki starałem się jak najlepiej uchwycić na zdjęciach. Jedyna różnica to ślady po mocowaniu jej w teleskopie na tulei.

Cena 210 Zł + przesyłka

 

Najchętniej sprzedałbym całość jako komplet w cenie 1210 z wliczoną przesyłką pobraniową z dodatkową usługą sprawdzenia zawartości. Proszę zwrócić uwagę że cena ta, to 60% wartości nowego sprzętu, a jest on w bardzo dobrym stanie. Zależy mi na czasie bo nie chcę aby słaba płeć się dowiedziała o zakupie...

IMGP6748.jpg

IMGP6749.jpg

IMGP6750.jpg

IMGP6751.jpg

IMGP6752.jpg

IMGP6753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano · Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja
Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja

Podobny (a może ten sam?) był w zeszłym tygodniu na allegro.

Tylko okularów brakuje.

Licytowałem ale ktoś był lepszy... teraz wiem kto :)

Coś z nim nie tak kolego?

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja
Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja

To nie jest sprzęt dla mnie. Nie potrzebuję go. Komuś innemu się bardziej przyda.
@lopez1 Regulus to chyba coś w stylu tytułu. Mój nick to Intimate. Ty też po pewnym czasie go dostaniesz

 

@olmecus komentowanie postów sprzedaży jest zabronione w regulaminie giełdy. Tym bardziej, że snujesz jakieś podejrzenia, że jestem jakimś oszustem i nie właściwie opisuję sprzedawany sprzęt. Gdyby było coś z nim nie tak to bym go po prostu odesłał. Nawet do głowy mi nie przyszło że mógłbym go sprzedać dalej... Ciśnie mi się jeszcze parę słow aby skomentować Twoje nastawienie do forum i do innych ludzi ale się powstrzymam. Radzę Ci tylko daruj sobie takie teksty.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja
Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja

Intimate spokojnie, tu pewnie nie chodzi o to, że ze sprzętem coś nie tak tylko, że zarobisz parę setek na transakcji a forumowicze są na to bardzo uczuleni. Boleśnie przekonało się już o tym kilku forumowiczów, którzy kupili coś okazyjnie a po kilku dniach sprzedawali na naszej giełdzie. Mi to osobiście nie przeszkadza, za innych wypowiadać się nie będę.

Sprzęt na pewno jest w pełni sprawny, sam kupiłem od tego samego sprzedającego kilka rzeczy do fotografii i wszystko jest w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja
Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja

Przepraszam, za off topa. Pozwoliłem sobie napisać ten post, bo i ja brałem udział w licytacji zaiste identycznego zastawu. Cena 1200 zł , to bez względu na pochodzenie teleskopu bardzo dobra i uczciwa cena. Na giełdzie panują koleżeńskie zasady dlatego staramy się wierzyć w uczciwość drugiej strony transakcji. A dopóty dopóki zasady nie zostają załamane, sprawa dotyczy tylko kupującego i sprzedającego.

 

 

No, tutaj się nie zgodzę. Np. za kradziony taka cena byłaby zbyt wysoka. Nawet gdyby kupować od uczciwego złodzieja.

Oczywiście teoretyzuję. :smokin:

Również przepraszam za offa.

 

Nowy telep+kątówka to 2000 zł, 60% z tej kwoty to 1200 zł. Kolega jest uczciwym właścicielem i do niego należy ocena wartości zestawu.

Edytowane przez Piotr4d
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja
Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja

Cena 1200 zł , to bez względu na pochodzenie teleskopu bardzo dobra i uczciwa cena.

 

No, tutaj się nie zgodzę. Np. za kradziony taka cena byłaby zbyt wysoka. Nawet gdyby kupować od uczciwego złodzieja.

Oczywiście teoretyzuję. :smokin:

 

Również przepraszam za offa.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja
Ukryte przez DuRuS, 2 Kwietnia 2015 - off topy taka sytuacja

 

Również przepraszam za offa.

Spoko, podbijacie mi temat na głównej :)

 

Intimate spokojnie, tu pewnie nie chodzi o to, że ze sprzętem coś nie tak tylko, że zarobisz parę setek na transakcji a forumowicze są na to bardzo uczuleni

W sumie masz trochę racji. Jak byłem w gimbazie to też mnie taki bół dupy dopadał...i pewnie w każdym gdzieś się ta iskierka zawiści jeszcze pali ale... moim zdaniem forum reprezentuje wysoka kultura i poważni ludzie, którzy potrafią obiektywnie oceniać sytuacje i panować nad emocjami. Serio tak myślę, za to m.in. lubię to forum. Dlatego napisałem, że masz trochę racji, większość użytkowników raczej nie ma tego uczulenia.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez DuRuS, 3 Kwietnia 2015 - ukrawam po raz ostatni wycieczki personalne proszę przez pw załatwiać
Ukryte przez DuRuS, 3 Kwietnia 2015 - ukrawam po raz ostatni wycieczki personalne proszę przez pw załatwiać

http://allegro.pl/teleskop-sky-watcher-pro-series-i5182726390.html

 

dlaczego kolega usuwa poprzednie ogłoszenie ? czyżby czyjeś komentarze były niewygodne?

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez DuRuS, 3 Kwietnia 2015 - ukrawam po raz ostatni wycieczki personalne proszę przez pw załatwiać
Ukryte przez DuRuS, 3 Kwietnia 2015 - ukrawam po raz ostatni wycieczki personalne proszę przez pw załatwiać

http://allegro.pl/teleskop-sky-watcher-pro-series-i5182726390.html

 

dlaczego kolega usuwa poprzednie ogłoszenie ? czyżby czyjeś komentarze były niewygodne?

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez DuRuS, 3 Kwietnia 2015 - ukrawam po raz ostatni wycieczki personalne proszę przez pw załatwiać
Ukryte przez DuRuS, 3 Kwietnia 2015 - ukrawam po raz ostatni wycieczki personalne proszę przez pw załatwiać

Komentarze zostały usunięte najprawdopodobniej przez moderatora, chociażby dlatego, że część była niezgodna z regulaminem. Dziwię się tylko, że nie dostałeś wtedy ostrzeżenia.
A tu proszę lek na Twoją chroniczną przypadłość:

pol_pl_Masc-na-bol-dupy-1341_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.