Skocz do zawartości

Spotkanie z Prezydentem RP


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak widać większość na Forum popiera Debilju Busha i politykę USA z wojną w Iraku i torturami amerykańskimi wymierzanymi Irakijczykom włącznie - dla własnych interesów USA, a nasze karne służenie dla interesów USA życiem Polaków jest OK.

 

Na szczęście tak się składa iż prawie 80% mądrego społeczeństwa polskiego (ze zdaniem którego ja też się identyfikuję) ma odmienne i raczej mądre zdanie.

 

No to możecie teraz przekonywać społeczeństwo amerykańskie że się mylą odżegnując się od własnego prezydenta w sprawie wojny w Iraku, tortur i morderstw - powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes strasznie odwaznym czlowiekiem (albo wyjatkowo durnym), aby nas tu wszystkich glupimi nazwac. Cytat "Na szczęście tak się składa iż prawie 80% mądrego społeczeństwa polskiego (ze zdaniem którego ja też się identyfikuję) ma odmienne i raczej mądre zdanie. " - czyli reszta to debile?

 

Ja czytam ten sam tekst co ty i widze zupelnie inny konteks. Wynika z tego, ze z ktoryms z nas cos jest powaznie "nie w porzadku".

 

Wiesz co to znaczy slowo "obiektywnosc"? To znaczy, ze jak gadasz glupoty to nalezy ci powiedziec, ze "pieprzysz", a jak mowisz madre rzeczy, to trzeba powiedziec - "masz racje". To jest obiektywnosc... Teraz odnies to do naszego wczesniejszego tematu, a moze zrozumiesz to, co do ciebie wszyscy tu pisali.

 

UPDATE! Wlasnie wpadlem na ciekawy trop. Podejrzewam czemu ML zwalcza Busha i cale USA. Przez omylke znalazlem to na stronach fbi. Czy to jest nasz dr? Czy te tytuly to tylko kamuflaz. Czy on sie ukrywa w naszym kraju!!!??? Popatrzcie na te oczy - one nie klamia ;)

 

Oto dane:

 

Top Lieutenant

 

Muhammed Atef aka "Bass"

Co-founder of al-Qaida who was indicted for alleged connection to the African bombings, he is believed to be Osama bin Laden’s successor in case bin Laden is killed or captured.

The Rewards For Justice Program, United States Department of State, is offering a reward of up to $125 million for information leading directly to the apprehension or conviction of Muhammed Atef. An additional $2 million is being offered through a program developed and funded by the Airline Pilots Association and the Air Transport Association.

94912498140ed6b8ee7f11[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Lepper miał rację, al-Qaida działa w Polsce.

 

Myslisz ze to on? Ja tak patrze, patrze, ale nie wiem... hmmm...

No fakt, ze troche podobny, szybko by sie polskiego musial wyuczyc, ale fakt, ze czasami ma problemy ze skladnia. No nie wiem... nie wiem... Ale czy te oczy moga klamac? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesionie & co, nie nadinterpretuj moich słów, nikogo w żaden sposób nie określam tak jak Ty piszesz.

 

Po prostu widzę że mam tu do czynienia z ciekawą enklawą w której niektórzy ulegli halucynacji i wprost popierają wojnę w Iraku i nasze służenie zbrodniczym działaniom USA - życiem i krwią Polaków w tej niesprawiedliwej i bezprawnej wojnie, w sytuacji gdy nawet naród amerykański jest przeciwny tej wojnie i Debilju Bushowi... No no, Debilju Bush mógłby sobie tu znaleźć niezłych pretorian do ślepo posłusznej gotowej na śmierć gwardii przybocznej...

 

No niestety, wykształceni i światli ludzie w Polsce i na świecie raczej mają odmienne zdanie... NIKT rozsądny nie poprze tej krwawej i służącej interesom USA wojny.

 

PS. No też się uśmiałem z fotki Jesiona... ale temat jednak nie jest do śmiechu jak giną ludzie w tym Polacy - widzieliście gazety i ich pierwszą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, nie mamy zadnego wpływu na Busha i biały dom i w ogóle na polityke. Możemy tylko głosowac w wyborach :mrgreen:

 

Jeśli ktos chce doprowadzić do końca tej wojny to niech zrobi tak jak mówił Jesion. Zrobi strona internetową, lub pójdzie strajkować. Ale wątpie ze to pomoże. Tej wojny nie można odrazu zlikwidować. Bo to bedzie wyglądało tak, ze USA złapała Husajna i zrobila CHaos. A nastepnie sobie wyjechali z kraju. Teraz USA musi powołać rząd Iraku itp. I wtedy pojadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu zginął żołnierz polski, 6 zostało rannych w tym 1 ciężko... czy może ktoś wie za co Polacy giną?

 

Tak jest, dajmy sobie spokój, szkoda nerwów, to nas astroforumowiczów niby nie dotyczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wojnie walcza nasi "najemnicy" za $. Na swiecie umarlo dzisiaj ok 90 tys dzieci - z glodu. Wystarczy kilkanascie/dziesiat zl aby uratowac jednego dzieciaka (zywic go przez spory okres i wyksztalcic). WIec przestan kolego bredzic o chlopakach, ktorzy z pelna swiadomoscia wybrali sie na wojne, aby "dorobic" do pensji.

 

Powiedz, co ty w zyciu robisz poza gadaniem? Hmmm??? No co? Klepiesz bez sensu obiegowe i popularne farmazony, a z rzeczywistoscia i z aktywnoscia masz g. do czynienia. Jezeli zechcesz skontrowac moja wypowiedz i zapytac, co ja robie w powyzszym temacie, to z checia ciebie skompromituje i opowiem o moich dokonaniach i aktywnosci na rzecz pomocy innym potrzebujacym. Z gory proponuje, abys sie przygotowal do tej dyskusji, bo z radoscia ciebie zmasakruje...

 

Pamietaj, ze najmniejszy "czyn" jest po stokroc wiecej wart niz milion slow! A ty gadasz, gadasz, gadasz,... ale co? Tego juz nikt zrozumiec nie moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi gały wypadły. Nieźle napisałeś to.... Gratuluje :Cheers:

 

I popieram wypowiedź Adama. Lepiej mniej gadać a coś zrobić.

 

I właśnie to chciałem przez moje posty w tym temacie powiedzieć. Że ci żółnierze idą tam z pełną świadomością by dorobić sobie. A dzieci w Czadzie czy gdzieś indziej. Bez własnego wyboru umierają i chowają sie w najgorszych warunkach. I TO JEST PRAWDZIWE NIESZCZĘŚCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać o najważniejszych problemach również trzeba jak wszyscy kulturalni i wykształceni ludzie. Jesionie piszesz bzdury że to niby "farmazony" niewarte wspomnienia...

 

Szkoda że nie wszyscy doceniają to iż pióro jest silniejsze nisz miecz, wtedy inaczej by ten świat wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, takie żarty - po prostu polemika (w innych tematach nie zawsze się przecież zawsze zgadzamy), nie bierz tego tak osobiście bo chyba też lubisz podyskutować (i mam nadzieję pożartować) nawet jak się zgadzasz z dyskutantem to też warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze wreszcie do ciebie dotarlo, ze mowimy o tym samym i atak na nas byl totalnie "na slepo". Szkoda tylko, ze po 5 stronach bezsensownej dyskusji...

 

Moze lepiej bedzie, jak nad kazdym swoim postem zastanowisz sie 10 min, wczesniej przeczytawszy 5 razy poprzednie posty (ze zrozumieniem - chociaz czastkowym). Wtedy nie bedziesz musial sie tlumaczyc i pisac, ze zartowales - bo to naprawde zenujaco wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie na rany Chrystusa nie spierałem się z Tobą w sprawie amerykańskiej wojny w Iraku na tych kilku stronach - od razu słusznie napisałeś co o tym myślisz i OK - to samo co ja z czego naprawdę się cieszę. Dalsza dyskusja była raczej w stronę innych niektórych którzy niestety tę wojnę i USA z Debilju Bushem jawnie POPIERAJĄ - żal mi serce ściska jak to czytać... I ja Ciebie nie "atakuję" tylko co najwyżej z Tobą rozmawiam, akurat w tym wątku od razu staliśmy "po jednej stronie barykady" i OK..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten chaos w moim wątku, teraz przynajmniej więcej osób wie o moim spotkaniu z Kwachem :D

 

Krzyśku T. gratuluje spotkania z prezydentem RP, ja kiedyś również się bardzo cieszyłem jak

cyknąłem sobie fotkę z mistrzami Polski w tańcach latynoamerykańskich, było to duże przeżycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.