Skocz do zawartości

Lipski'gate - wydzielone z innego tematu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

-------------------

To są wydzielone posty offtopicowe, ktore wyprodukowano w watku o "Nowej wersji forum". Admin

-------------------

 

 

 

Popieram Hendryka. Jeśli da sie ludziom większą swobodę, to na pewno jej źle nie wykorzystają. Być może znajdą się jakieś wyjątki, ale z nimi można zawsze sobie jakoś poradzić, prawda?

 

Popieram a także Limaxa z dokładnym czasem postu. Adamie skoryguj też u mnie wyświetlaną liczbę postów bo jest wyświetlana liczba nieprawidłowa - powinna być o 653 większa aby wszystko było zgodne z prawdą i OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, co ci tak zalezy na tej cyferce? Walczysz o nia jak lew o zdobycz. Ile mi juz maili wyslales? Mowilem ci, ze jest to forma kary. Za kazdym razem kiedy cos wywiniesz licznik bedzie resetowany. No chyba ze wolisz inny wymiar kary?

 

UPDATE: No i prosze, znowy wywinal numer, a wiec licznki zostaje wyzerowany. Post usunalem, zeby nie bylo "odzewu" od innej osoby. Moze to jest metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu zlikwidować licznik postów, nie bedzie niepotrzebnych kłótni, a bardziej doświadczonych forumowiczów pozna sie po dacie przyłączenia. Chociaż z drugiej strony na 49 stron z użytkownikami niemal połowa ma zero postów...

 

Godne rozważenia.

 

Adamie ten też usuniesz?

 

Usune kazdy twoj (tylko twoj) post zawierajacy tresci, ktore prowokuja inne osoby do ataku na ciebie. - Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu zlikwidować licznik postów, nie bedzie niepotrzebnych kłótni, a bardziej doświadczonych forumowiczów pozna sie po dacie przyłączenia. Chociaż z drugiej strony na 49 stron z użytkownikami niemal połowa ma zero postów...

 

Myslalem o ty, ale to chyba niewykonalne. Po to wlasnie zlikwidowalem "rangi" na forum. Poza tym, czy dla jednego "czlowieka" nalezy robic rewolucje na calym forum. Przeciez nikt inny tego nie robi? W ogole ostatnio sobie uswiadomilem (jak slusznie niektorzy wczesniej pisali), ze nie wolno 1000 ludzi utrudniac zycie, zeby tylko jednego "wychowac", bo szkoda na nim stosowac ostateczne rozwiazania.

 

PS. Moj Boze, czy kazdy dzien trzeba zaczynac od proznej polemiki z ML??? Zlituj sie nad nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Boze, czy kazdy dzien trzeba zaczynac od proznej polemiki (...)

Proza życia...

 

Cóż, może wystarczy poprostu trochę checi u pozostałych moderatorów i bedą ciachac te niepotrzebne posty... Pozatym każde forum ma osoby które zapewniaja mu koloryt i zachęcają do wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wtrącę za PIOTROSLAY-em - czemu właściwie służy ten licznik postów przy xywie? Wg mnie jest zupełnie niepotrzebny i rozprasza uwagę którą powinno się skupić na merytoryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wtrącę za PIOTROSLAY-em - czemu właściwie służy ten licznik postów przy xywie? Wg mnie jest zupełnie niepotrzebny i rozprasza uwagę którą powinno się skupić na merytoryce.

 

Dlatego upraszałeś sie o swoje 600iles postów z dokładnościa co do jednego... :shock:

 

NO COMMENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wtrącę za PIOTROSLAY-em - czemu właściwie służy ten licznik postów przy xywie? Wg mnie jest zupełnie niepotrzebny i rozprasza uwagę którą powinno się skupić na merytoryce.

 

Zgadza się. Na usenecie nie ma żadnych liczników, żadnych profili i dlatego jest prosto i skutecznie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest zupełnie niepotrzebny i rozprasza uwagę którą powinno się skupić na merytoryce.

 

Dobra, dobra, ze ciebie rozprasza to my dobrze wiemy. Mi nawet przez glowe by nie przeszlo, zeby patrzec na jakies liczniki - litosci :)

 

Rada teoretycznie nic nie moderuje. Zakladajac to forum wierzylismy, ze forum moze obejsc sie bez moderowania. Wierzylismy, ze w astro sa ludzie normalni i potrafia szanowac "swoj dom". Jak widac, udawalo sie to dopoki nie przybyl ML - ktory nawet mnie chce stad wywalic. No coz... W USA tez byla utopia wolnosci, ale po "wrzesniu" wszystko sie zmienilo. Nie chcialbym doprowadzic u nas do takiej sytuacji, ze przez problem z Marcinem, zmienimy cale zasady forum i wprowadzimy np. moderowanie. Ale zrobic cos trzeba, bo nie moge patrzec, jak caly urok, cala ta atmosfera naszego forum zaczyna gdzies pryskac i kilka godzin musze poswiecac dziennie na tego osobnika. Tak byc po prostu nie moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinL napisał:

Jeszcze raz wtrącę za PIOTROSLAY-em - czemu właściwie służy ten licznik postów przy xywie? Wg mnie jest zupełnie niepotrzebny i rozprasza uwagę którą powinno się skupić na merytoryce.

 

 

Dlatego upraszałeś sie o swoje 600iles postów z dokładnościa co do jednego...

 

No przeciez to jasne jak slonce. Wie, ze mu nie przywroce licznika, no to przyjal inna "spoleczna" batalie - zlikwidowac liczniki, zeby "nie odstawal" - krotko mowiac. Niezla farsa - nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, przesadzasz, dzięki mnie masz jeszcze bardziej aktywne forum z ciekawymi wypowiedziami.

 

A o kulturę wypowiedzi będę zawsze apelował jak to czynię już od roku od momentu jak na nim jestem. Stary ze mnie bywalec tego Forum.

 

Ano właśnie - na pl.sci.kosmos nie ma tych liczników postów, moderatorów etc. i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, przesadzasz, dzięki mnie masz jeszcze bardziej aktywne forum z ciekawymi wypowiedziami.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A to jest naprawde dobre.......

Ciekawa komedia sie szykuje

No dalej Marcinie BiN-la-de-L generuj komedie generuj :Cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy opowiadacie, nie przypadkowo nie istnieje na usnecie, bo kiedys tam bywalem czesto. Takiego burdelu to nigdzie nie bylo, jak na usnecie.

 

A o tym, jaki jest usnet moze zaswiadczyc sam nasz "bohater", ktory i tam byl kiedys "gwiazda" - niestety. Prosze bardzo...

 

http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&i...q=marcin+lipski

 

Pragne zauwazyc, ze dyskutujemy w watku o NOWYM FORUM i nowym serwerze. Rozumiem, ze wszystko pieknie dziala, a problem ktory to "przoduje" to postac ML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to u mnie jak w banku, ale to chyba coś cenniejszego...

 

A na innych forach m.in. komputerowych pc.pecet i tweak jakoś sobie spokojnie jestem i jest all OK.

 

A naprawdę przemyśl sprawę z tym licznikiem dla dobra tego Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy opowiadacie, nie przypadkowo nie istnieje na usnecie, bo kiedys tam bywalem czesto. Takiego burdelu to nigdzie nie bylo, jak na usnecie.

 

Ja czasami bywam na pl.sci.kosmos i jak dla mnie jest w miarę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Astro-Forum jak najbardziej podoba mi się, nawet polemiki z Jesionem i jego zabawy z resetem licznika - trzymam w nich fason no nie? - tylko kilka w/w przez Kolegów rzeczy jest ew. jeszcze do korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.