Skocz do zawartości

Lipski'gate - wydzielone z innego tematu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to najbardziej bezproblemowe i fajne forum. Żadnego licznika etc. etc. i wszystko OK.

 

Czy widziales link ktory wrzucilem wyzej? Przeciez przegonili ciebie z usnetu na wszystkie strony swiata. Jest sporo ludzi, ktorzy ciebie jeszcze pamietaja, mimo ze bylo to kilka lat temu, jak jeszcze twoja pasja byly komputery. Teraz przyszla pora na astronomie i dzialalnosc destrukcyjna. Mozesz mi wytlumaczyc, dlaczego gdziekolwiek sie nie pojawisz, to chca ciebie wyrzucac? Czy to wszyscy sa tacy zli, a ty dobry? Dlaczego na 2 najwiekszych forach astro zaliczyles juz bana, w tym na jednym bezpowrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że generalnie nie rozumiesz słowa fason ale cóż i tacy sa na tym świecie :)

Moim skromnym zdanie to do korekty są raczej Twoje wypowiedzi i nie chcę być złym prorokiem ale jak tak dalej pójdzie to nie będzie co korykować, tzn. kogo korygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesionie nic jak widać o mnie nie wiesz ale się błędnie wypowiadasz bo taka już twoja natura, tak samo w banowaniu mądrzejszych od siebie bo ma tak być i już.

 

Na astro4u się nie udzielam bo to "towarzystwo wzajemnej adoracji" z ich hierarchią etc. - nawet El_Capitano ma tego forum czasem dosyć.

 

Komputery to nadal moje drugie hobby - właśnie dzisiaj zainwestuję parę tysięcy w upgrade swojego - m.in wymieniam grafikę na mocnego Radeona 9800pro i dokładam dysk

IBM/Hitachi Deskstar 160GB SATA - dopiero będę miał możliwości naukowego popracowania. Vide też moje ostatnie posty na spokojnym i przyjaznym Tweak.pl.

 

I po co te nieprawdziwe ploty? Dla zasady? Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesionie nic jak widać o mnie nie wiesz ale się błędnie wypowiadasz bo taka już twoja natura.

 

Na astro4u się nie udzielam bo to "towarzystwo wzajemnej adoracji" z ich hierarchią etc. - nawet El_Capitano ma tego forum czasem dosyć.

 

Komputery to nadal moje drugie hobby - właśnie dzisiaj zainwestuję parę tysięcy w upgrade swojego - m.in wymieniam grafikę na mocnego Radeona 9800pro i dokładam dysk  

IBM/Hitachi Deskstar 160GB SATA. Vide moje ostatnie posty na spokojnym i przyjaznym Tweak.pl.

 

I po co te nieprawdziwe ploty? Dla zasady? Współczuję.

 

Milo wiedziec ze mozesz wydac tyle kasy na wlasnie taki a nie inny sprzet. Zapewne wzbogaci to w sposob niepodwazalna tresc tego forum.

 

Nie wiem czemu slowo hierarchia kojarzy mi sie zawsze ze slowem FALA. Poki co mi, a takze wielu innym osobom - nawet tym ktore wdaly sie w sprzeczki - to "towarzystwo" nie przeszkadza. A przynajmniej tego po nich nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesionie nic jak widać o mnie nie wiesz ale się błędnie wypowiadasz bo taka już twoja natura, tak samo w banowaniu mądrzejszych od siebie

 

Przeczytaj to zdanie. Piszesz, ze nic o tobie nie wiem, a za chwile bez ogrodek piszesz, ze jestes ode mnie madrzejszy. Tylko duren moze napisac publicznie, ze jest od kogos innego madrzejszy. Pamietaj, szacunek zdobywa sie uznajac kazdego innego za madrzejszego od siebie, a nie pokazywanie ze jest sie "MADRYM". Niestety zupelnie nie rozumiesz tego slowa i dla mnie jestes zwyklym glupcem.

 

Ciekawe rzeczy widze piszesz o EL Capitano... hmmm...

 

I po co te nieprawdziwe ploty? Dla zasady? Współczuję.

 

Pokaz mi jakis nieprawdziwy fakt!!! Sa dowody, linki - czego klepiesz bez sensu. Wszyscy wiemy jaki jestes bez podawania linkow. NIe musisz nic nam tlumaczyc - panie, z pozal sie Boze - fasonem. Zupelnie tez nie rozumiem tej wyboldowanej kwestii w wydaniem kilkutysiecy na komputer. Nawet w kwestiach majatkowych potrafisz obnazyc swoje kompleksy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie Jesionie też nie masz niestety za dobrej opinii... podstawowa sprawa to kultura i poprawność słowa o czym będę zawsze przypominał. I to "wzorowy" admin powinien w tym błyszczeć i dawać przykład a nie obrażać innych forumowiczów łamiąc wszelkie regulaminy. Zobacz jak mili i kulturalni są admini choćby na komputerowym tweak.pl - bierz przykład.

 

PS. Po prostu sprostowałem Cię iż jednak nadal pasjonują mnie kompy i fora komputerowe i nadal w nie inwestuję - i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputery to nadal moje drugie hobby - właśnie dzisiaj zainwestuję parę tysięcy w upgrade swojego - m.in wymieniam grafikę na mocnego Radeona 9800pro i dokładam dysk

IBM/Hitachi Deskstar 160GB SATA - dopiero będę miał możliwości naukowego popracowania.

 

 

Człowieku!! Zastanawiam sie do jakiej pracy naukowej potrzebna jest tak mocna karta graficzna??!! Chyba do DOOM'a3... ale to psycholodzy powinni pisać. Powinien Ci wystarczyć P1GHz 128MBRAM i tyle

 

Pozatym nie lepiej wydac ta kase na jakis konkretbniejszy sprzęt niż ZRT??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Radka: A to powiem ci, ze nawet nie wiedzialem. Thx za info, ale to nie mam wplywu.

 

 

DO ML:

PS. Po prostu sprostowałem Cię iż jednak nadal pasjonują mnie kompy i fora komputerowe i nadal w nie inwestuję - i tyle.

 

Czyli tylko ta informacja jest bledna??? I przez to napisales, ze sieje ploty??? To nieistotny fragment. Odnies sie do reszty, bo to jest dla mnie istotne.

 

Zasmieciles kolejny watek, ale to juz standard. Twoj blad polega, ze zrobiles to w watku, ktory jest promowany na glownej stronie, tak wiec wiele osob to czyta. Ci co sie na tobie nie poznali, wlasnie maja okazje.

 

PS tylko do ciebie: Wlasciciel Tweak.pl to moj znajomy. Za chwile moge zasiegnac informacji o tobie. Mozesz mi podac swoj login na ich forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mylisz się - gdybyś widział co wyczyniam choćby w Corelu, HyperChemie czy Cache od obliczeń kwantowomechanicznych - teraz dopiero będę miał swobodę bez ograniczeń z takim mocnym sprzętem!!!

 

A w Dooma czy FarCry też się "popyka" swoją drogą...

 

Aha, jak mi Jesion zaczął grzebać w prywatnych podpisach to usunąłem info o moim sprzęcie - a mam też m.in. 8" Syntę z okularem 2" pole 74* i filtrem APL Antaresa i lornety od 100mm. Chyba OK?

 

PS. Proszę bardzo Jesionie - pomyśl a zgadniesz login - potrafisz chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mylisz się - gdybyś widział co wyczyniam choćby w Corelu, HyperChemie czy Cache od obliczeń kwantowomechanicznych - teraz dopiero będę miał swobodę bez ograniczeń z takim mocnym sprzętem!!!

 

Na listosc Boska, co nas to obchodzi??? Nie zasmiecaj tego forum... Jak mozna do ciebie przemowic, zebys zaczal rozumiec? Daj nam jakas wskazowke!

 

A w Dooma czy FarCry też się "popyka" swoją drogą...

 

No to akurat wiele wyjasnia. Ogranicz granie, bo to szkodzi - jak widac bardziej, niz myslalem.

 

PS. Proszę bardzo Jesionie - pomyśl a zgadniesz login - potrafisz chyba?

 

Tweak slynie z tego, ze sie nie "opitala" z takimi jak ty. Musze zapytac kolegi, czy ta technika faktycznie dziala. Rozumiem, ze nie mogles tam jeszcze podpasc, bo natychmiast mialbys bana. Forum ma 20 tys osob i milion postow. Nikt sie nie bawi w humanitaryzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaja jak berety. Chwalisz forum, na ktorym jestes, UWAGA! od 21 sierpnia 2004. No to juz jaja jak berety. Dlatego jeszcze tam jestes. Napisales dopiero 11 postow, a juz nas informujesz: "Zobacz jak mili i kulturalni są admini choćby na komputerowym tweak.pl - bierz przykład.". Brakuje slow "na ciebie"!

 

Widze, ze zupelnie znowu bez sensu wciagnales mnie w polemike. Z toba nie mozna rozmawiac. Ciebie trzeba informowac o postanowieniach zaocznie. Znowu z kolejnego watka zrobiles zalosny spektakl. Nie ujdzie ci to plazem. Masz moje slowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze nie mogles tam jeszcze podpasc, bo natychmiast mialbys bana. Forum ma 20 tys osob i milion postow. Nikt sie nie bawi w humanitaryzm.

 

No i jak widać nie ma tam żadnego problemu i wszyscy mnie tam lubią. Bierz przykład.

 

A co do komputerów po prostu sprostowałem twoje Adamie banialuki że niby "wypadłem z obiegu" i mnie to już nie interesuje - stąd parę moich słów na ten temat - to zatem przez ciebie Adamie bo to ty sprowokowałeś ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem... Na tweak.pl jest od 21 sierpnia czyli do dziś to już 6 dni... ale aż 11 postów... sprawdziłęm... w większości to konfiguracje sprzętów... kilka razy poleca i nic wiecej... skromniutko, ale mamy nadzieję że sie rozkręci...

 

Masz to u mnie jak w banku.

 

PS. Adamie na liście pc.pecet i pecet.gry.komputerowe też jestem od lat i jakoś all OK i no problem - co ty masz do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak widać nie ma tam żadnego problemu i wszyscy mnie tam lubią. Bierz przykład.

 

Wiesz, trudno mówic o wszystkich, kiedy wszystkich użytkowników jest ok. 20000. Śmiem stwierdzić ze użytkowników którzy na dzień dzisiejszy znają Twój nick jest około 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Adamie na liście pc.pecet i pecet.gry.komputerowe też jestem od lat i jakoś all OK i no problem - co ty masz do mnie?

 

Kogo ty robisz w przyslowiowego "wala". Ty naprawde wszystkich masz za "niedorozwinietych". Przeciez wystarczy przeczytac:

http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&i...q=marcin+lipski

 

Generalnie twoje zachowanie na innych forach mnie nie interesuje. Patrze na to tylko z perspektywy oceny naszego forum. Musze wiedziec, czy twoje zachowanie to efekt "zlego" okresu w zyciu, czy moze jest to permanentna destrukcja. W tej chwili nie mam juz watpliwosci!

 

Ale jakoś nikt się tam nie czepia łącznie z adminem i nie resetuje tego nieszczęsnego licznika bo ma taką ochotę

 

Ale boli ciebie ten licznik. Widze, ze metoda podzialala :)

Mam pytanie - czy ty czasami troche myslisz? Za co mial ci tamten admin skasowac licznik? Przeciez w 11 postach jeszcze nie miales okazji nikogo zaatakowac, tak jak robisz to tutaj. Wyciagaj wnioski. Jestes spokojny, nie ma "kar" - szalejesz, dostajesz "kare". Czy to na tyle skomlikowane, ze nie mozesz pojac, dlaczego tu masz ... a tam nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie a co ja ci właściwie przeszkadzam - że po prostu się wypowiadam i dyskutuję o tym co mnie interesuje z innymi fajnymi Forumowiczami? Chyba po to jest właśnie Forum!

 

Aha resetuj sobie mi licznik do woli i wpisuj mi w podpisy co chcesz - to postępowanie inni Forumowicze ocenią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No k... ale cyrk. Nasz wszechwiedzący "nałkowiec" jest boski. Uśmiałem się po pachy. ML to jednak jest niezły zawodnik. :lol:

Adam wyluzuj bo ta polemika z ML za bardzo Cie wciąga, nigdy go nie przegadasz :lol: . A może jednak to lubisz. Jeżeli sprawia Ci to przyjemność to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to moim zdaniem wnioski nie sa trudne do wyciągnięcia.

 

Na forum jestem od dziś, ale przeczytałem kupe wątków, i choc na astronomi znam sie średnio to z reakcji innych forumowiczów wynika, ze Twoje opinie są nieprawdziwe, wymyślone i wprowadzają w błąd. Pozatym nie wykazujesz za specjalnie woli do poprawy swojego postępowania, uważasz ze skoro 95% forum myśli inaczej niż Ty a pozostałe 5% się nie wypowiada to niestety coś zaatakowało 95% forumowiczów i wyżarło im mózg. Skoro wszyscy sadzą inaczej to może Ty się mylisz. Oczywiscie masz prawo do własnego zdania, ale musisz je umiec obronic a czesto argumenty których uywasz nie przystoja doktorowi czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, udzieliłem chyba trochę cennych porad i wypowiedzi nieprawdaż? A poza tym jak się nie znasz jak sam piszesz to co zabierasz się za merytoryczną ocenę - powinieneś "znać swoje miejsce". Masz "wejście smoka" jak na pierwszy dzień... Podaj konkretny przykład błędnej wypowiedzi to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.