Skocz do zawartości

Drobiazgi astro i foto


Ura

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam zasoby skrzyni z gratami astro i foto, i postanowiłem wystawić na sprzedaż część nie używanych od dawna sprzętów:

 

1- statywik stołowy Manfrotto 709B z głowicą kulową - 80zł przesyłka po mojej stronie.

2- 2" adapter GSO dla teleskopów SCT z clamping ringiem (visual back) w super stanie - 40 zł wysyłka po mojej stronie

3- złączka by Mitek, dla obiektywów M42 z wyjściem na T2 oraz wewnętrznym gwintem na filtry 2 cale - 50 zł z wysyłką.

złączka dobierana do kamery Astrolumina 8L tak by ostrzyła z obiektywami m42 - dobrany backfocus.

4- ładowarka do akumulatorków Sanyo Enelopp - 15zł z wysyłką po mojej stronie

(akurat mam następną ładowarkę na 12 akumulatorków na raz i ta mi nie potrzebna, po co duplikować sprzęty)

FullSizeRender.jpg

Edytowane przez Ura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko ! tego to ja nie przeczytam, po japońsku bym dał radę ale cyrylicy niet. :) a w likna to nawet nie wchodzę jak widze po rusku.

jakaś nowa inwazja na forum chyba.

I nie wchodź w linka, bo to reklama jakaś (niby że porady prawne), nie wiadomo, czy link nie kieruje do zawirusowanej strony.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.