Skocz do zawartości

MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu zarosiło Ci lustro wtórne? A może soczewka refraktora pokryła się szronem akurat, jak poszedłeś spać po uprzednim nastawieniu sesji i wszystkie zdjęcia poszły do kosza? Jeśli tak, to DreamHeater jest dla Ciebie!

 

DSC_3398pp.jpg

 

Jak ostatnio można było się dowiedzieć czytając między wierszami, przy okazji DeamFocuserów postanowiłem zrobić pilotażową serię sterowników grzałek. Nazwa DreamHeater to oczywiście nawiązanie do poprzedniego produktu :) Jest to prosty sterownik z 5-cioma kanałami PWM 0-100% regulowanymi pokrętłami. Każdy kanał może dać max 2,5A, a wszystkie sumarycznie 5A. Zasilanie 12V, zabezpieczone przed odwrotną polaryzacją. Wszystkie złącza to klasyczne DC 5,5/2,1.

 

Obecnie mam 5 wolnych płytek, wycięte obudowy oraz prawie wszystkie części. Trzeba tylko zlutować i poskręcać, co zajmie ok tygodnia. Za wykonanie mogę się zabrać po zakończeniu obecnej akcji DreamFocuserów, czyli już niedługo.

 

Cena to 160 zł + wysyłka.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam!

Edytowane przez MateuszW
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie planuję jeszcze robić grzałek (opasek grzejnych) - muszę opracować odpowiednią "technologię" :) No może z małym wyjątkiem, bo mogę zrobić grzałkę na LW newtona (w formie płytki przyklejanej do LW). Mam taką jedną płytkę.

 

Zapisz mnie na listę.

Dałoby radę do zestawu w cenie dorzucić złącza DC 4szt?

Ok. Tak, złącz mam pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką ta płytka ma moc? Podrzuciłbyś linka jakiegoś?

3W. Tutaj jest ładny opis: https://drive.google.com/file/d/0B-RoEs6iYHu2YXAyQmdUcjV1MWc/view?usp=sharing

 

W tej chwili mam tylko jedną płytkę na grzałkę, ale w razie zainteresowania mogę zrobić więcej. Jeśli Łukasz K nie chce grzałki na LW, to powędruje zgodnie z kolejnością do Ciebie, Szymoff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mamy już 5 osób. Podaję listę:

Tayson

Prezes

Zywis

Kamil K.

roberts7511

Jeśli o kimś zapomniałem, to proszę o informację - ostatnio dostaję za dużo PW :) W weekend zamówię brakujące części i do końca przyszłego tygodnia urządzenia będą gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.