Skocz do zawartości

Trójmiasto również!


Rekomendowane odpowiedzi

Prawie nic nie straciłeś. Niebo było kiepskie, parę razy na zmianę chmurzyło się i przecierało, aż ostatecznie chmury zakryły wszystko. Na szczęście łąki obłędnie pachniały.

 

No i ten piękny owadzi spiew ;). Ja odbiłem sobie niedosyt nieba, po pracy na obserwacjach słonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam działkę 16 km od Kościerzyny, może byłby ktoś chętny na mały astro zlot gdzieś w dniach 17-19 sierpnia? :)

Wokół jezioro, las, pole. Tutaj mapka :Arrow:Mapka

Żadnych latarni w pobliżu nie ma :)

 

Ps Możecie mnie nie kojarzyć, bo na tym forum jestem od niedawna, ale myślę że to przeszkodą nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej połowa horrorów tak się zaczyna...

boink.gif

 

Hehe, nie chciałem żeby to tak zostało odebrane :szczerbaty: po prostu trochę obserwuję ten temat i widzę że Trójmiasto aktywne to sobie pomyślałem, że może udało by się zrobić taki mały astrozlot (a że Gostomko aż tak daleko od Gdańska nie jest B)) u mnie na działce. Przy okazji pewnie dowiedziałbym się co nieco na temat obserwacji i w ogóle, bo przygodę z astronomią też zacząłem całkiem niedawno (jakieś 2 miesiące temu) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak na serio właśnie w ten weekend 17-19 planuje wypoczynek w okolicach własnie jeziora wdzydze i liczę na dobrą pogode biore namiot i sprzęcik. Szkoda że działkę masz w drugą stronę.

 

Wiesz zawsze jakbyś miał za dużo paliwa to możesz wjechać :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem się wypowiadać w imieniu całej grupy, ale wydaje mi się, że na razie małe jest prawdopodobieństwo, żebyśmy zjechali na Twoją działkę. Część z nas jest dzieciata, i ta część ma ograniczone możliwości wypadów dłuższych niż te w godzinach 22:00-3:00. Z pewnością masz na działce świetne niebo, ale biorąc pod uwagę, że ten nów będzie pierwszym od trzech miesięcy z nocami astronomicznymi, Bliziny w pełni nas zaspokoją. A co do wyjazdów, we wrześniu tradycyjnie odbywają się zloty (Jodłów, Zatom), a dwa miesiące pod rząd nikogo żona nie puści ;)

 

Ale na pewno będziemy pamiętać o zaproszeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem się wypowiadać w imieniu całej grupy, ale wydaje mi się, że na razie małe jest prawdopodobieństwo, żebyśmy zjechali na Twoją działkę. Część z nas jest dzieciata, i ta część ma ograniczone możliwości wypadów dłuższych niż te w godzinach 22:00-3:00. Z pewnością masz na działce świetne niebo, ale biorąc pod uwagę, że ten nów będzie pierwszym od trzech miesięcy z nocami astronomicznymi, Bliziny w pełni nas zaspokoją. A co do wyjazdów, we wrześniu tradycyjnie odbywają się zloty (Jodłów, Zatom), a dwa miesiące pod rząd nikogo żona nie puści ;)

 

Ale na pewno będziemy pamiętać o zaproszeniu :)

 

 

Ok, jakbyście chcieli kiedyś wpaść to piszcie, moja działka jest zawsze dla Was otwarta :) Jakiś zlocik czy wypad - nie ma problemu ;)

 

To życzę Wam jeszcze tam w Blizinach bezchmurnego nieba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.