Skocz do zawartości

Miejscówka Brzeście południe od Wrocławia


teha

Rekomendowane odpowiedzi

No pokazu, oczywiście, że nie było. Za to wykład był, ale jaki fajny! Nie to żebym się wkurzył, ale zdnerwował mnie trochę taki starszy pan, miał może z 70 lat. Zadał pytanie, i widziałem po wykłądowcy, że wogóle nie kumał o co mu chodzi. I dopiero po 10minutach mogłem zadac pytanie... A pytań łącznie było z 6-7, może 8.

 

WARTO! Nawet mojeog tatę to zaciekawiło B)

 

PS. Nie jestem zły na tego starszego pana. Miał pytanie, i go rozumiem

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle z tą pogodą.

Ja się patrzę zawsze na okolice Strzelina niż Wrocławia.

 

Tąpadła to przełęcz między Ślężą a Radunią tuż za Sulistrowiczkami. Dobre miejsce wypadowe jak się ktoś nie chce zmęczyć wejściami na Ślężę lub Radunię. Jest to jakieś 200m przewyższenia nad pobliskami wzgórzami.

Na górze jest parking na drodze Sulistrowice - Tąpadła, tam się rozkładamy.

 

Ja się w każdym razie wybieram w okolicach 20:00 (jeszcze nie wiem kiedy odzyskam samochód :unsure: ). Najwyżej obserwacje nie będą ekstremalne. A nie ma co się łudzić, że będzie lepiej, nie w lutym.

 

Ktoś jeszcze?

 

!ciemnego nieba!

th

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z mojego wypadu z wami nici. Chętnie bym pojechał, ale rodzice się sprzeciwiają. Powiedzieli ze za rok... Ale lepiej za rok niż za 5 lat :D . Jak będę miał Syntę, to sam będę organizował takie lokal-obserwy, ze względu na to, że niecałe 40Km od wrocka mój dziadek ma sad we wsi Jarosław. Niebo tam jest pewnie nocą piękniutkie. A teren bardzo rozległy. Pozatym to jets bardzo malutka wieś

 

PS. Tą syntę to będę miał w marcu/kwietniu

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy na conajmniej dwa samochody,

a jest na razie nas 5 osob bez samochodów, więc na pewno da radę się zabrać, i jeszcze jest miejsce.

 

jak kogoś mam zabrać, to dobrze byłoby, aby w miarę możliwosci podjechał gdzieś na Krzyki. Nie wiem, ile czasu będę miał wieczorem a szkoda go utylizować do zwiedzania Wrocławia.

Wiem z komunikacją miejską jest słabo na Karkonoskiej w okolicach BP. Jak dacie radę to podjedźcie choć na pętlę autobusowo/tramwajową na Krzyki ( tu dojazd jest lepiej niż bardzo dobry)

 

!ciemnego nieba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan jest taki,

wyjazd godzina 20:00

 

Robert jedzie z Basią.

 

zabiorę Sławka, IronMena, zysixa z bratem.

trochę ciasno będzie, ale pomieścimy się

Jedzie jeszcze Dari, może do niego ktoś

wskoczy, zobaczymy na miejscu.

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.