Skocz do zawartości

Pytanko


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie małe nie-astronomiczne pytanko. A mianowicie jakich przeglądarek internetowych Używacie? Bo ja Internet Explorera, ale w związku z pojawiającymi się ciągle informacjami o lukach w tymże programie postanowiłem przesiąść się na inną przeglądarkę. Zastanawiam się nad Operą, ale nie wiem czy to dobry wybór... Co o tym Sądzicie?

 

Pozdrawiam, Andriej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie i Mozille i IE.Opera też jest podobno dobra. :salu:

Mozilla ustawiła się mi jako domyślna.

Tylko dlaczego w Mozilli nie można cytować na forum??? :mrgreen:

 

Mam takie małe nie-astronomiczne pytanko

 

ale od tego ten dział więc się nie krępuj. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co mam zrobic żeby co chwile nie wpierniczał mi się MSN jako strona startowa  :?:  szlaczek mnie trafia bo co chwila zmieniam na oneta a ten badziew i tak mi wyskakuje jako start  :evil: gdzie mam to zmienić  :?:

 

Znam ten problem, najprawdopodobniej zawaliło Ci dysk programami typu spyware. Bardzo ciężko jest je usunąć, ale jak ich nie usuniesz to cała windoza Ci padnie :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedak ja używam Ad-aware i nie powinienem mieć tego typu śmieci  :? , nie jaże o co może chodzić  :roll:

 

Te programy ochronne są :kupa: warte. Na spyware nie ma mocnych. Ja z tego powodu kilka razy musialem foratować dysk :salu: Nawet możesz nie zdawać sobie z tego sprawy że cały dysk masz zapchany takim :kupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Ad-aware i Spybot - Search & Destroy i nie mam żadnych problemów ze "śmieciami".

Też używam , poza tym ctrl alt del i kasuję z użycia systemu niechciane programy , następnie szukam ich na dysku (potrafią się skopiować w kilkanaście miejsc), usuwam i na dokładkę skanuję dysk nortonem.

I mam kilka tygodni spokoju. :mrgreen:

Co do strony startowej to jest opcja w Adaware ,może tam masz ustawioną na MSN?

A może to messenger?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie... z innej beczki...

 

Ostatnio odwiedziłem Allegro i przejrzałem kilkanaście aukcji z teleskopami. I moje pytanie jest takie: jak oni wysyłają te teleskopy? W jakiś specjalnych pudłach zabezpieczających je przed uszkodzeniem czy w normalnych opakowaniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:  :evil:  :evil:  :evil: szlaczek wyobraźcie sobie że nie dość tego wypiernicza mi jeszcze oneta z ulubionych  :cenzor:

Mi też - ciekawe co jeszcze?

 

To dopiero początek. Potem bedzie spowolniac neta, bedą wyskakiwać jakieś badziewie ze stronkami niewaidomego pochodzenia, a w najgorszym przypadu cała windoza padnie. Tak własnie miałem :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.