Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że to dodałeś, spróbuję też tak zrobić. A co do koloru to w shadows and highlits można dodać nawet niezły kolor zauważyłem.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze  nie przeczytałem, ale już mogę napisać, że to coś wspaniałego, iż chcecie się dzielić swoimi  możliwościami i umiejętnościami.  Jeszcze kilka lat temu wielu "czołowych astrofotografów" twierdziło, że to ich prywatna sprawa jak obrabiają zdjęcia. I dalej tak zostało :(

• Lubię 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dołączam się do wypowiedzi powyżej. Takie "dzielenie się" jest bezcenne (co najmniej :) )! Dziękuję! 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I nie tylko obróbki to dotyczy. "A bo przyjdą młodzi i dostaną wszystko na tacy"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 11/3/2017 o 22:04, dziki napisał:

Zmotywowany wątkiem przygotowałem krótki opis tego jak wyciskam kolor ze zdjęcia, czyli jak takie brzydkie kaczątko:

Łukasz, przyłączam się do podziękowań bo właśnie o takie podsumowania obróbki postulowałem ja i pewnie również wielu innych, jako pewnego rodzaju zobowiązanie od nagradzanych w Astrowizji.

Dla mnie, jako początkującego w obróbce, Twoje gwiazdki się wyróżniają na wielu fotografiach i uchylenie rąbka jak wyciągnąć taki kolorek na zdjęciach jest godne dużych podziękowań.

2 godziny temu, Krzychoo226 napisał:

I nie tylko obróbki to dotyczy. "A bo przyjdą młodzi i dostaną wszystko na tacy"

...nastawienie trochę jak w moim dowcipie zacytowanym tu:

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam. No to do roboty :-)

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta