Skocz do zawartości

Astro motyw do ... kuchni


Limax7

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, jestem na etapie remontu kuchni i stoję przed wyborem co by tu umieścić między szafkami stojącymi a wiszącymi. Szafki będą białe a blat czarny. 

Przeglądałem wiele motywów grafik na szkle i fototapet i znalazłem tylko jeden motyw astro.  O taki:

https://magicandstyle.com/p5020,fototapeta-do-kuchni-the-earth.html

 

Może pomożecie mi coś wybrać z rodzimego podwórka czyli z astropolis ? :)

Jest tu wiele wspaniałych zdjęć, potrzebowałbym oczywiście zgody autora i fotki w większym rozmiarze.

 

Fajnie by było podyskutować bo ciekawy jestem Waszych opinii. Może ktoś ma u siebie jakiś astro motyw czy to w kuchni czy gdzieś indziej ?

 

Generalnie chodzi mi o takie zdjęcie by wycięte do "mocnej" panoramy (21:6) prezentowało się równie dobrze jak w oryginale.

Znalazłem też takie zdjęcie które mi jeszcze się podoba:

ziemia-male.thumb.jpg.13a2bf984158f6cbe0e1ba94a767c2b8.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kuchni i innych miejsc z ryzykiem chlapania polecam druk na szkle (druk od strony sciany a nie pomieszenia). Wlasnie to przerabiam u siebie. Moge podac namiary (firma w Wawie) na priv.

Zaleta szyby jest trwalosc, nie podejdzie wilgoc od tylu powodujac odbarwienia czy rozwarstwienia. Zaleta tapety to na pewno cena - mozna zmieniac pare razy w cenie opcji z szyba.

Przestrzegam jednak przed mocno kolorowym, roznorodnym motywem bo moze sie szybko znudzic.

Jak juz zakonczysz projekt to sie koniecznie pochwal. Mysle, ze to moze zainspirowac innych:)

 

Edytowane przez Vaud
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Vaud napisał:

Przestrzegam jednak przed mocno kolorowym, roznorodnym motywem bo moze sie szybko znudzic.

 

 

Też zastanawiam się czy kolor nie będzie przeszkadzał np. nie będzie współgrał z resztą kuchni. Nadal szukam inspiracji. Mam jeszcze trochę czasu, czekam na meble i AGD oraz lampę stół i krzesła, a na koniec pójdzie coś na ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.