Skocz do zawartości

[Sprzedam] Astro Trac + lunetka + wedge + statyw


Piotrek L.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do sprzedania kilkuletni zestaw Astro Traca TT320 X AG wraz z oryginalną lunetką, oraz z aluminiowym wedge'm oraz aluminiowym statywem od EQ3.

Astro Trac jest w świetnym stanie, ponieważ używałem go bardzo mało (nie wiem, czy naliczył bym 25 sesji), zawsze przewożony i przechowywany był wraz z lunetką w aluminiowej walizce (walizka nie jest na sprzedaż). Leciutkie obtarcia na samym AT i lunetce.

Wedge jest konstrukcją mojego pomysłu i projektu, wykonany z płyt alu o grubości 10 - 15mm, wyciętych precyzyjnie wodą przez profesjonalną firmę.
Spasowanie wszystkich ścianek jest tak precyzyjne, że wszystko np regulacja wysokości nie ma żadnych luzów, a docisk śrubą ścianek bocznych jest czysto symboliczny.
Jedyny lekki brak precyzji wykazał ślusarz przy nawiercaniu otworów gwintowych pod śruby do regulacji wysokości i azymutu, ale po kilku latach używania mogę zagwarantować, że kompletnie nie wpływa to na sztywność i stabilność całego systemu, ani na wygodę czy precyzję ustawiania Polaris. Po prostu skała! Można  precyzyjnie ustawiać Polaris mając zamontowany cały zestaw, a na wedge'u nie robi to żadnego wrażenia.

Śruby regulacji azymutu nie są piękne, bo po początkowym wkręceniu takich jako testowych, okazało się że taki typ płaskiej główki łatwiej się trzyma w rękawiczkach i tak zostało.

Jeżeli chętny na zakup będzie na wiosennym zlocie w Bieszczadach, to dla mnie lepiej dokonać transakcji (wraz z oględzinami) osobiście na zlocie niż zdalnie.

Ponieważ nie mieszkam w PL wysyłka będzie możliwa od 4-go maja, ale jeśli ktoś będzie potrzebował wcześniej zawsze można się dogadać.

Do zestawu dodaję torbę transportową na statyw i wedg'a (AT i lunetka wymagają osobnej torby transportowej).

Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to proszę pisać - chętnie odpowiem.

Powodem sprzedaży jest zbyt rzadkie focenie, więc podjąłem decyzje o miniaturyzacji systemu, zwłaszcza że zmniejszył mi się też bagażnik w aucie.

W skład zestawu wchodzi:

- Astro Trac TT 320X AG + oryginalne kable + instrukcja (po angielsku)

- Oryginalna lunetka biegunowa

- Wedge alu

- Statyw alu EQ3-2 / 5

 

Cena za całość 1750 pln plus ewentualne koszty wysyłki.

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

P4110309m.jpg

P4110310m.jpg

P4110311m.jpg

P4110312m.jpg

P4110314m.jpg

P4110315m.jpg

P4110316m.jpg

P4110317m.jpg

Edytowane przez Piotrek L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.