Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys , za komuny , to pytanie szybko sie rozwiezalo by .

Zebralis by partijne  zbory i postanowilis by - wrucic Cygnusa  na forum...i koniec  :D

 

A teraz demokracja , nie wolno .  Moze zbierac podpisy za wrocenia Milka ?

Ja dwoma rekami ZA , kto przeciw ?

 

Tepier eto, czto Naczalnyj Gosurarstwiennyj Soviet rieszał czierez niedielu (strogo po reszenijam CK) - Rada Nadzorcza albo Zebranie Wspólników reszajet w odin czas.

Szybszy w decyzjach bywa tylko... Inspektor Skarbowy.

I zdesperowany podatnik (albo kredytobiorca)... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecinada. Jak ktoś ma dość Forum niech nie pisze 2 miesiące, jak mu wróci ochota to mu głupio przynajmniej nie będzie znowu się pojawić. Chyba że szuka wsparcia,  ale po co zaraz takie tematy :rolleyes:  . Ach ta impulsywność.

Popieram

 

 

 

Normalnie żem się przy tym wzruszył :ha: czeski film – co to, kącik złamanych serc :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jakie powody, ludzie znikają i się pojawiaja a szumu z tego nie robią i płaczu po sobie nie oczekują.

 

PS Dobrego Cygnusie.

 

A kto tu robi szum? Kto oczekuje po sobie płaczu?

 

Naprawdę nie rozumiem niektórych reakcji. Ale nie rozumiem wielu rzeczy, które dzieją się na tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Jesteście wszyscy Kochani :)

Odignorowałem Zbiga  :Beer:

 

Jakoś walczę, dopóki będę - będę z Wami!

Jak się przestanę pojawiać - nie piszcie PW! :)

Cygnus będzie dobrze, zobaczysz. :przytulasie:

Pozdrawiam gorąco

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam milosnikow Astronomii! jestem damian z Sosnowca zostalem milosnikiem astronomii poniewaz od malosci patrze w niebo na Gwiazdy i wierze ze gdzies we wszechswiecie istnieje zycie spoza nasza Ziemia :rolleyes: ale kto wie? najbardziej interesuje mnie jak powstal nasz wszechswiat jak wszyscy sadzimy ze od wielkiego wybuchu :D przez moj teleskop zawsze spogladam w Gwiazdy w Planety a najbardziej lubie obserwowac wielka mglawice Andromedy przeciesz jest dwa razy od naszej galaktyki bardzo ja podziwiam! moim marzeniem jest zbudowac ogromne obserwatorium astronomiczne kto wie moze sie tak stanie? ale jak narazie wystarczy moj amatorski teleskop zawsze patrze przez niego balkonemlub jak bardziej wyjezdzam pod krakow na wies tam mam ciemniejsze niebo czyste itd do obserwacji kosmosu? no cosz ma wiecej do powiedzenia narazie tyle :rolleyes: Pozdrawiam wszystkich milosnikow Astronomii i udanej obserwacji Nieba!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy godziny jazdy w jedną stronę 3 godziny pobytu i 3 godziny powrotu , tak wyglądała dziś moja sobota- wizyta na działce w miejscowości Zalesie pomiędzy Lublinem i Lubartowem- byłem więc blisko ciebie Cyngus i tak jak obiecałem modliłem się z rodziną za ciebie. Kiedyś byłem niewierzący ale Bóg uczynił tyle spraw w moim życiu że stałem się niewierzącym inaczej czyli wierzącym. Morze się kiedyś w końcu zbiorę i napiszę coś więcej na ten temat a teraz pisze to tylko dlatego iż zbyt wielu ludzi odchodzi a my często nia zdążamy powiedzieć im tego kim naprawdę są i jak wiele dla nas znaczą. Ostatnio dostałem samochód w prezencie od znajomej a za chwilę się dowiaduję że popłniła samobujstwo-żałuję że nie powiedziałem jej wielu słów które chciałem powiedzieć. Dlatego nie jest mi obojętne czy ktoś się na forum pojawia i odchodzi bez echa czy żalu, aCyngus na pewno zasługuje na uwagę. Sory za prywatne wywody ale jak mówi moje nazwisko nie jestem z tego świata. Pozdrawiam Janusz Kosmowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu robi szum? Kto oczekuje po sobie płaczu?

 

Naprawdę nie rozumiem niektórych reakcji. Ale nie rozumiem wielu rzeczy, które dzieją się na tym świecie.

 

 

Do takiej cholery :D ( pozytywnie) jak Cygnus mi to nie pasuje :huh: Ale w świetle tego co piszecie lipsrsealed.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.