Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


marcinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :helo: .Mam pytanie . Jestem z gliwic i chciałbym chetnie wybrac sie na zlot w Bieszczady .Jeśli chce sie wybrac pociągiem to gdzie mam wysiąść w jakiej miejscowosci i czy ktos jak by był ł wdzięczny i mógł mnie odebrac z peronu i zawieżć na miejsce? a może ktoś z was będzie jechał pociągiem to byśmy sie zgadali co?i jechac razem pozdro :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum!

Nie trzeba było od razu zakładać nowego topicu by zadać takie pytanie.

To gdzie pociagi dojada najgłębiej w Bieszczady piałem w głównym wątku. Tak więc zapraszam do dokładnego czytania wątku głównego Bieszczady 2005.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gliwic będzie jechał Rysiek swoim Corrado . Zapytaj czy nie ma wolnego miejsca . Aby go znaleźć na stronie głównej forum kliknij na Rada lub Moderatorzy i wyślij mu wiadomość przez pocztę forumową . (Podaję tą informację bo kolega nowy na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te schronisko na zdjęciach to te w który m bedziemy mieszkac czy to jakis żart

Jak widać na zdjęciu schronisko jest po remoncie i właściciele nie przewidują zmian. :lol:

Listę zrobię nieco później jak wpłyną pieniądze bo tylko ta lista będzie wiążąca, będę wówczas publikował osoby które będą na 100% na zlocie.

naarazie mogę zdradzić że chęć uczestnictwa zgłosiło 93 osoby.

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc czy jesli wpłace pieniądze jak najwcześniej to tym lepiej czy nie ma to  żadnego znaczenia ?

słyszałem że pieniądze mozna wpłacac do 20 marca czy to prawda?

:P

<_<

Z góry dzieki za odpowiedz :Beer:

A zgłosiłeś swój udział?

narazie moge Cię wpisać na liste rezerwową bo miejsc w ośrodkach brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Wardak Hans - 2 osoby

Maciej Dominik Emde

Marek Wąsalski MARVAZ

Paweł Turek TUR

Zdzisław Łaczny Zdzisław

Darek B - 2 osoby

Viaderny

Siergiej Wierzbicki Siergiej - 2 osoby

Jacek Ścipień JacekS

JanuszP 2+1

Mirek Krasnowski

PiotrZ

Rysiek

Oskar

Dave

Zayzik 6 osób

Bartosz Solarz Bartolini

M.Sikora SIMI

Lemarc

Krzysztof Zboroszczyk KrzysztofZ - 2 osoby

Przemas 2 osoby

Andrzej i Małgorzata Grudzień Zbigniew.G

Domański Piotr Piort

Marcin Bruczkowski 2+1

Miłek Śpiewak Cygnus

Jerzy Świeboda

 

To jest lista osób które wpłaciły bądź zadeklarowały 100% udział w zlocie.

Jeśli ktoś z Państwa wysyłając do mnie zgłoszenie nie dostał informacji zwrotnej prosze do maila bądź PW.

Od jutra rana do niedzieli do wieczora nie będę dostępny w sieci więc nie będe odpowiadał na e-maile. Pozostałe informacje można uzyskać od członków Rady.

Pozdr Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy to znaczy że nie bedęraczej mógł jecha na ten zlot?

chcę się wybrac z dziewczyną i jeśli chodzi o nas to napewno byśmy pojechali także prosz o wpisanie nas na listę rezerwowych . Nigdy nie byliśmy na podobnym zloicie i mamy bardzo ochote sie tam wybrac także jeśli bedzie miejsce to prosze nas wpisac i prosze o e-meila kiedy ktoś zrezygnuje dzieki Pozdro :Beer: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.