Skocz do zawartości

Najtrudniejsza zagadka ale jaka nagroda !!!


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Aparat Practica pojedzie do Pawła Schmidta , dostałem wiadomość że wybrał tą nagrodę . Będzie robił zdjęcia meteorom więc dobrze że aparat nie będzie leżał w mojej szafie tylko otrzyma go Paweł .

 

Niewiele nagród już zostało ale następną może wybrać Bobi o ile czyta wątek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd w moim rozdziale nagród . Wlad dostał dwie skromne nagrody specjalne i zobowiązał się odkryć supernową na zdjęciu :rolleyes: . To nie powinno mieć znaczenia w wybieraniu nagród głównych i powinien mieć prawo wybrać nagrodę z pozycji miejsca 11. Mea Culpa . Dogadałem się z Władkiem że otrzyma dodatkowo świetny okular Celestrona 25 mm i wybaczy mi ten błąd .

 

 

plossl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki w większości wyszły , najcięższa do Roberta (16 kg Uff!!) . Wiem że Sponsorzy też wysyłają lub uzgadniają warunki odbioru nagród . Proszę aby potwierdzać otrzymanie przesyłek żebyśmy mogli pomału konkurs zakończyć .

 

Przypominam że każdy kto zdobył punkty w konkursie może otrzymać obiecane pisma SKY &Telescope lub Astronomy Now . Numery z rocznika 2004.

 

Kto chce musi sam się do mnie odezwać i podać adres wysyłkowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tutaj bo pytań mam kilka . Można wybrać jedno pismo S&T lub Astronomy Now . Nie proście żebym wybierał numery w których jest jakiś konkretny atrykuł . Mogę po prostu wysłać losowo wybrany numer , taka jest zasada . W każdym piśmie jest coś ciekawego B) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki w większości wyszły , najcięższa do Roberta (16 kg Uff!!) .

 

Czyli licząc zadania + bonusy wychodzi mniej więcej 1 kg za zadanie. To chyba jednak zły przelicznik, bo wtedy wszyscy musieliby dostać przesyłki po ...naście kilogramów. Ostatecznie wychodzi więc 1 kg za każde 32 zdobyte punkty. Przynajmniej w moim przypadku. Warto było. :D

 

Kiedy pierwsze fotki z Pentaxa? Na początek najlepiej obiektów, których zdjęcia już są na forum, tak dla porównania. Ciekawe, czy będzie wyraźna różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego serca! tak mało! tak mało,

Jednego serca trzeba mi na ziemi!

Co by przy mojem miłością zadrżało:

A byłbym cichym pomiędzy cichemi...

 

Jednych ust trzeba! skąd bym wieczność całą

Pił napój szczęścia ustami mojemi,

I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało,

Widząc się świętym pomiędzy świętemi.

 

Jednego serca i rąk białych dwoje!

Co by mi oczy zasłoniły moje,

Bym zasnął słodko, marząc o aniele,

 

Który mnie niesie w objęciach do nieba...

Jednego serca! tak mało mi trzeba,

A jednak widzę, że żądam za wiele!

 

Tekst: Adam Asnyk, Muzyka i wykonanie: Czesław Niemen

Zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę aby potwierdzać otrzymanie przesyłek żebyśmy mogli pomału konkurs zakończyć .

 

Przypominam że każdy kto zdobył punkty w konkursie może otrzymać obiecane pisma  SKY &Telescope lub Astronomy Now . Numery z rocznika 2004.

 

Kto chce musi sam się do mnie odezwać i podać adres wysyłkowy .

 

Paczka z okularkami od Adamo dotarla.

Jest OK :Beer:

 

Piotrze, mozesz nakreslic profil "Astronomy Now"?

Nie slyszalem o tym pismie. Jak sie ma do S&T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.