Skocz do zawartości

Najtrudniejsza zagadka ale jaka nagroda !!!


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie właśnie , dziękujemy Tomkowi który cały tydzień sprawdzał "pole galaktyk" razem coś 312 obiektów :lol:

 

Okazuje się że we wtorek muszę być na Górnym Śląsku więc nagrody będziemy rozdzielać w poniedziałek wieczorem .

 

Dziękujemy też Sponsorom za cenne nagrody . :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dawna nie zaglądałem do tego wątku i widzę że konkurs zakończony. Muszę przyznać że po odgadnięciu zagadki Domka, próbowałem jeszcze powalczyć z następną, ale później odpuściłem sobie. Jednak na to trzeba było mieć sporo wolnego czasu którego mi brakuje i stałe łącze też miało znaczenie, może dlatego tak mało osób dotrwało do końca.

Odgadując te zagadki trzeba się było nieźle namęczyć, dlatego wielkie GRATULACJE dla zwycięzców, nagrody w pełni się Wam należą.

:Wave:

Jeśli wolno, sugeruję tylko żeby każdą kolejną nagrodę wysyłać dopiero po potwierdzeniu odebrania poprzedniej, kto miał przykre doświadczenia z pocztą wie że różnie bywa.

Edytowane przez adamsz12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Ja skladam wielkie podziekowania na rece organizatorow i sponsorow. :Kwiatek:

 

Wiele sie nauczylem i dowiedzialem. W życiu bym nie pomyslał że w tak krótkim okresie czasu mozna tyle zobaczyć i nauczyć się tylu rzeczy. :helo:

 

Czasami udawalo mi sie odnaleźć obiekt, ale były też takie zagadki (bardzo łatwe) których "za chiny ludowe" nie można bylo odgadnąć, a potem bylo tak: kopara do ziemi i - o Boże przecież to takie proste!!!!!!!!!

 

Pozdrowienia i dzieki za miłą atmosferę i świetną zabawę. :Beer:

 

pozdro

daro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wniosek , ile czekamy ? Wydaje się że wszyscy wiedzieli że będziemy dzielić nagrody  B)

 

Napisałem mu na gg wiadomośc ale nie odpowiada..Może nie ma dostepu do kompa akurat? Albo ta nauka go tak pochłonęła :D

Tylko Ty Piotrze jako organizator mozesz zadecydować co robimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak opóźniłem rozdanie nagród, ale znowu odcięli mi internet  :angry: Wysłałem już do Piotra wiadomość z wybraną nagrodą. Będzie to lornetka Tento i następna osoba może już chyba wybierać.

 

Fajnie :-)

 

Qbanosie, co wybrales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Ja wybralem okular soligor 18 ED czyli nagrode nr 3. Wiadomosc wyslalem juz do Piotra :Salut:

 

W zwiazku z powyzszym ( :burza: ) :Boink: , wybieram zestaw dwoch okularow S-PL.

Info juz poszlo do Piotra.

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.