Skocz do zawartości

Czerwony laser 5mW (oddam)


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

Oddam (opłata=koszt wysyłki) czerwony laser, jak poniżej. Sprawny. Jego moc jest zdecydowanie zbyt niska by miał zastosowanie jako wskaźnik w astro (nie widać śladu na niebie), dlatego kupiłem inny zielony znacznie silniejszy i ten nie jest mi potrzebny. Być może do innego celu komuś się przyda.

2022-02-04_14h30_22.png

Edytowane przez Misza
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Misza zmienił(a) tytuł na Czerwony laser 5mW (oddam)

I cóż w związku z tym ?  Nie znam się na nich, miałem pewną koncepcję, nie sprawdził się , może komuś się przyda w innym zastosowaniu? Widzę że nagonka na mnie na tym forum od kilku dni nie ustaje i juz nawet ogłoszenie "oddam" staje się ku temu okazją.

Edytowane przez Misza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, seg napisał:

@Misza, błagam, bądź FACETEM.

Skoro za byle dwa żarty (wstawienie zdjęcia suszarki do rak ASI w ogłoszeniu o zakupie kamery oraz żart o strzelaniu do kuriera) dostaję w ciągu 3 dni dwukrotne "przypomnienie" o pamiętnej aferze (link w stopce poniżej) oraz 2pkt ostrzeżenia od moderatora, to trochę ciężko mi inaczej na to patrzeć.

Edytowane przez Misza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tu piszę głównie bzdury, bo nie mam czasu na astro, pomino, że sprzęt astro mam całkiem fajny.  Dostałem także upomnienie kiedyś. Olej to (w sensie: zrozum czyjś punkt widzenia, przyjmij na klatę).  Nie ma co sie obrażać, dąsać. Moim zdaniem (wazelina się leje) moderatorzy są całkiem wyrozumiali jak na moje off-top'y i brednie ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misza napisał:

wstawienie zdjęcia suszarki do rak ASI

Też żarcik był świetny, nie powiem :)

z drugiej strony rozumiem moderatora, bo jest regulamin i był to wątek z giełdy, więc można było uznać,  że jest OT.

 

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.