Skocz do zawartości

Bino WO


KrisJot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Sprzedaję swoje Bino WO wraz z zestawowym barlowem. Użyte zaledwie kilka razy. Stan praktycznie jak nowe, optyka czysta, żadnych rys się nie dopatrzyłem. Sprzedaję, ponieważ mam teraz inne wydatki. Jestem pierwszym właścicielem. Bino kupione w październiku 2021 (posiadam dowód zakupu), więc ma jeszcze ponad rok gwarancji. W zestawie orginalne eleganckie pudełko i komplet zaślepek. W skład wchodzi to co na zdjęciach. Cena jaka mnie interesuje to 890zł + KW.

 

 

Kris

IMG-20220809-WA0001.jpg

IMG-20220809-WA0000.jpg

IMG-20220809-WA0003.jpg

IMG-20220809-WA0006.jpg

IMG-20220809-WA0002.jpg

IMG-20220809-WA0005.jpg

IMG-20220809-WA0004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna mam takie samo technicznie bino marki OVL kupione w FLO.

SW, WO, OVL, Celestron i jeszcze około drugie tyle marek wychodzi z jednej i tej samej fabryki, różnica to kosmetyka, okeiny i gniazda okularowe. OVL ma pewien rodzaj ClickLock'ów z clamping ringami, ale brakuje im do oryginału. Jednakże działa to i za takie pieniądze warto mieć bino na start. Mechanicznie nie mam mu nic do zarzucenia, kolimacja wzorowa, a jak coś jest nie tak, to wiadomo - kręci się okularami. Mało tego, nawet kompresor (Barlow) na zdjęciach jest dokładnie TEN SAM w TYM SAMYM ujęciu, co w WO, więc zaryzykowałem i nabyłem wczoraj 1,6x od WO, bo mój 2.0x jest ciut jednak za długi. 

 

Nie dajmy się zwariować.

 

Powiem tak: bino WO musi być dobre i o ile ma dobrą kolimację i mechanicznie jest OK, to musi być super.

Edytowane przez vroobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.