Skocz do zawartości

Dziś wyniki matury


Rekomendowane odpowiedzi

Nowa matura to porażka jakby była taka forma za czasów kiedy ja mature miałem to bym ją zdał lepiej szczegulnie Polski to była przesada wybieasz sobie temat z którego zdajesz

 

P.s. trzymajcie kciuki 11 lipca próbuje dostać się na Astronomie ale chyba zabardzo jestem "skażony" życiem studenckim i odkladam na ostatnią chwile przygotowanie do egzaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram dopiero jutro....ale stres chodzi za mną już od kilku dni...Powodzenia!

 

Ja nie mam na co czekać. Trzeba jak najszybciej poskładć dokumenty i przez net się zarejestrować. Również powodzenia.

 

M.K.

Edytowane przez Michal Kusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa matura to porażka jakby była taka forma za czasów kiedy ja mature miałem to bym ją zdał lepiej szczegulnie Polski to była przesada wybieasz sobie temat z którego zdajesz

 

 

oj lepiej, lepiej.... zwłaszcza polski...

 

P.S. Nie łam się, polonistka mi mówiła, że w pracy maturalnej walnąłęm "regóła", w brudnopisie też :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa matura to porażka jakby była taka forma za czasów kiedy ja mature miałem to bym ją zdał lepiej szczegulnie Polski to była przesada wybieasz sobie temat z którego zdajesz

 

P.s.  trzymajcie kciuki 11 lipca próbuje dostać się na Astronomie ale chyba zabardzo jestem "skażony" życiem studenckim i odkladam na ostatnią chwile przygotowanie do egzaminu

 

Czy mi sie zdaje, czy na astro wybierasz się do Krakowa?

 

M.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa matura to porażka jakby była taka forma za czasów kiedy ja mature miałem to bym ją zdał lepiej szczegulnie Polski to była przesada wybieasz sobie temat z którego zdajesz

 

P.s.  trzymajcie kciuki 11 lipca próbuje dostać się na Astronomie ale chyba zabardzo jestem "skażony" życiem studenckim i odkladam na ostatnią chwile przygotowanie do egzaminu

 

Pablito zwrócił uwagę na jeden błąd w powyższym tekście. Ja doliczyłem się 17 (wliczając brak "ogonków" i znaków interpunkcyjnych). Być może jest więcej.

 

Sam popełniam błędy (z języka polskiego na maturze miałem 4), więc zwracam uwagę tylko wtedy, gdy oprócz błędów widzę, że tekst jest napisany niechlujnie.

Proszę o trochę dbałości o nasz ojczysty język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na astronomie wybieram się do Poznania, Kraków za daleko

Ja próbuję także w Poznaniu. Astronomia to wyjście awaryjne jeśli nie uda się dostać na fizykę s. informatyka stosowana. Myślałem też o Wrocławiu, ale odstraszyła mnie rozmowa kwalifikacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję także w Poznaniu. Astronomia to wyjście awaryjne jeśli nie uda się dostać na fizykę s. informatyka stosowana. Myślałem też o Wrocławiu, ale odstraszyła mnie rozmowa kwalifikacyjna.

 

Rozwowa kwalifikacyjna była jedną z najprzyjemniejszych części mojego egzaminu wstępnego. Właśnie wtedy mogłem się wykazać wiedzą wybiegającą poza ramy podręcznikowe. I to zrobiło pewne wrażenie na komisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się pochwalę - tak kształci IV LO w Tarnowie :D

 

Polski 83%, angielski podst. 100%, angielski rozszerzony 93%, matma podstawowa 98%, matma rozszerzona 70%, fizyka podstawowa 90%, fizyka rozszerzona 74%.

 

:banan:  :banan:  :banan:

Kozaczysz :D Gratuluję :notworthy:

Pośmiejemy się jak ja będę zdawać :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się pochwalę - tak kształci IV LO w Tarnowie :D

 

Polski 83%, angielski podst. 100%, angielski rozszerzony 93%, matma podstawowa 98%, matma rozszerzona 70%, fizyka podstawowa 90%, fizyka rozszerzona 74%.

 

:banan:  :banan:  :banan:

 

To wszyscy w IV LO w Tarnowie mieli takie wyniki? Czy tylko Anytyqjon? ;)

 

Zbyszku, gratuluję. :notworthy:

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję także w Poznaniu. Astronomia to wyjście awaryjne jeśli nie uda się dostać na fizykę s. informatyka stosowana. Myślałem też o Wrocławiu, ale odstraszyła mnie rozmowa kwalifikacyjna.

Co to jest to "s.", bo chyba nie specjalność... ?

 

Polski 83%, angielski podst. 100%, angielski rozszerzony 93%, matma podstawowa 98%, matma rozszerzona 70%, fizyka podstawowa 90%, fizyka rozszerzona 74%.

 

:banan:  :banan:  :banan:

Zdecydowanie za dużo... ;) Gdzie lecisz na studia?

 

Ja składam na astronomię na UW, a nad UJ jeszcze myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznański uniwerek teoretycznie oferuje na kierunku fizyka specjalność informatyka stosowana, ale krążą ploty, że ma tego nie być! radzę sprawdzić jeszcze raz przed wniesieniem opłaty rekrutacyjnej :D

 

też dostałam dzisiaj wyniki maturki, już na tle klasy wypadały blado, a przy wynikach antyqjona to po prostu wstyd się do nich przyznawać

 

polski: podst: 96% , rozszerzony: 78%

angielski: podst: 100%, rozszerzony: 88%

matma: podst: 88%, rozszerzona: 62%

fizyka: podst: 88%, rozszerzona: 58%

informatyka: 59% (tylko rozszerzona)

 

czuję się malutka, i że się zdecydowanie rozminęłam z powołaniem ;)

 

ale papiery na astronomię u nas jutro składam, kto wie, ma się to szczęście w życiu :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje . Wasze wysokie wyniki z matury są szokujace . Duzo nad ksiazkami siedzieliscie . Ogólnie calosc nisko wypadla . Jak uwzglednic wasze wysokie to reszta blisko dna . Jak udalo sie Wam tak wysokie wyniki z matematyki uzyskac . Słyszalem ,ze bylo malo czasu i czasen nalezalo wpasc na jakis trik .

W/g mnie na fizyke mozna isc z duzo niższymi wynikami . Zastanówcie sie nad korzystniejszym kierunkiem . Fizyk to naogół nauczyciel . Zbyszek

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja swoja wspominam bardzo miło to chyba dltego ze zdalam :)

Pamietam na polskim jazda na maksa sciema jak sie patrzy ale 4 mi postawili :) (bład stylistyczny i wypadlam z gry o 5) matma no coz 2 pierwsze godziny przespałam na ławce bo i tak nie mialam co robic. Przyszła kobitka od przedmiotu zobaczyła ze nic nie mam to poszła do kolezanki (swojej nie mojej) cos jej tam nagadała i ta przyszła dostałam 5 zadan przepisałam grzecznie bacznie zwracajac uwage na głupie błedy które nauczycielki robiły specjalnie no i zdałam. Ustny był znacznie gorszy. Teraz wspominam ze "Lalka" Prusa zrujnowala mi zycie tak samo jako geometria ;( Trzeba miec pecha by na ustnej dostac 2 zadania z geometri(o ktorej nie ma sie bladego pojecia) i ciag arytmetyczny (czy jak to sie cholerstwo pisze) :)

Obecna matura daje troche wieksze mozliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.