Skocz do zawartości

Kupony Delta na 501 i 201zł zamienię na jakiś fajny okular czy coś podobnego...


GrzesiekX

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku nic już w Delcie nie kupię na taką sumę. Wszystko co miałem kupić to już kupiłem i nic mi nie przychodzi do głowy. Może ktoś jednak planuje zakupy a ma coś co mu zbywa i z chęcią przystanie na taką zamianę. Piszcie jakie macie propozycje... Absolutnie nie liczę na równowartość kuponów - raczej coś w 1/3 wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej pierwszej odpowiedzi spodziewałem się... Nie każdemu zbywa. To że ktoś oddał za darmo nie znaczy to że to norma i każdy ma tak robić. Poza tym przeczytaj jeszcze raz i załap intencję. Pewnie kamieniem też byś rzucił pierwszy...

Edytowane przez GrzesiekX
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, GrzesiekX napisał(a):

Absolutnie nie liczę na równowartość kuponów - raczej coś w 1/3 wartości.

 Przygarnę kupon 500zł w zamian proponuję kupon 200zł :D

 

A tak serio niestety jest tak jak koledzy wyżej mówią. Gdyby to się łączyło z innymi promocjami to by jakąś wartość miało. A tak rabat i tak można dostać. 

27 minut temu, GrzesiekX napisał(a):

 W gruncie rzeczy to tak jak w sieciach kom. gdzie świeży klient dostaje lepsze warunki niż wieloletni abonent. Wyścig szczurów trwa.

Tu chyba jest odwrotnie. Przynajmniej ja takie doświadczenie miałem, gdy w jednym ze sklepów prosiłem o rabat, to wprost zostałem poinformowany że za mało u nich kupowałem by na solidniejszy upust liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DarX86 napisał(a):

Przygarnę kupon 500zł w zamian proponuję kupon 200zł :D

Paradoksalnie ma to sens... A było by lepiej gdyby dawali 50zł za 500zł w zakupie.

 

Ciekawe co ma ten temat do powiedzenia ktoś z Delta Optical ? Chuyt maketigovy ?

 

Wklikałem w szukajkę i tu i na AM kupon delta i co ? I nic. Jakoś nikt specjalnie nie rzuca się z oddawaniem tych kuponów. Chyba raz było na AM ale teraz znaleźć nie mogę. A o podobny rabat też musiałem się trochę natargować. Więc nie do końca jestem przekonany o i ich bezwartościowości. No ale cóż. Skoro wyjadacze tak twierdzą...

Edytowane przez GrzesiekX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dostałem za darmo, to i oddałem za darmo.

A co do wiedzy o rabatach - no niestety nie każdy o tym wie dlatego pewnie sklep rozdaje - żebyście wrócili i zostawili wincej pinionca.

Cieszcie się, że w ogóle, a nie jeszcze op... spławianie żebyście więcej nie wracali i nie myśleli żeby może jeszcze znowu coś kupić.

Edytowane przez Voult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic za darmo. A skoro oddałeś za free to twój wybór. Znam gości robiąc

3 godziny temu, dobrychemik napisał(a):

Byłem o jeden klik od kupienia drugiego AsiAir. Pewnie będę żałował.

Toż codziennie jest 10% i więcej obniżki - różnica 1.55%. Nie ma za bardzo czego żałować.

3 godziny temu, Voult napisał(a):

Ja tam dostałem za darmo, to i oddałem za darmo.

Nie ma nic za darmo. Tylko trzeba zapłacić w inny sposób. Znam ludzi mających mundurowe emerytury świadczących różne usługi za 10% wartości. To znaczy ze każdy ma tak robić bo oni tak robią ?

 

Moderatorze - proszę o usunięcie tematu. Robi się jakiś offtop i hejt...

Edytowane przez GrzesiekX
Rozminięcie się tematu z przeznaczeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.