Skocz do zawartości

Czas się pochwalić.


Michal Kusiak

Rekomendowane odpowiedzi

Heja.

Złozyłem papierki na dwie uczelnie... i na dwie się dostałem.

 

Akademia Pedagogiczna w Krakowie - Fizyka

Uniwersytet Jagielloński - Astronomia

 

M.K.

 

Gratuluje Ci z calego serca.

Ja 13 lat temu tez dostalem sie na astronomie. Ale dotalem sie tez na... architekture i jak taki glupek wybralem to drugie... zeby po 5 latach skonczyc... turystyke i rekreacje :Boink:

Zycze wytrwalosci! :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale polaris troche chociaż pozwiedzasz  :rolleyes:

a zanim na astronomii będą praktyki w plenerze (znaczy się w kosmosie  :szczerbaty: ) to trochę czasu upłynie  :ha:

 

wyjazdy studyjne to jedna z niewielu jasnych stron tego kieratu :rolleyes:

 

wyjazd studyjny pt. "Elongacja wschodnia Ziemi na Marsie - plener wizualno-fotograficzny lipiec 2369"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za 'wyrazy uznania' :D:szczerbaty:

 

Dostać się na studia to jedna rzecz, a utrzymać... to będzie już sztuka.

 

Wybiorę zapewne jeden kierunek...

 

Pozdrawiam,

Michał Kusiak

 

PS> Jacy świeżo upieczeni? :blink: Jeśli użyłeś tego jako przenośnie to sprawdzi się to dopiero po piątym roku :D . Jesli w sensie dosłownym to sam Cie upiekę w moim glinianym piecu B):szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na astronomię na uj był 1 kandydat na jedno miejsce :P Tylko że podobno po pierwszym roku trochę (!!) ludzi odpada albo nie wytrzymuje nerwowo. Ale fizyka :notworthy:. A na który kierunek zamierzasz iść? I dlaczego fizyka akurat na Akademii Pedagogicznej?

 

No i oczywiście gratuluję :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na astronomię na uj był 1 kandydat na jedno miejsce :P Tylko że podobno po pierwszym roku trochę (!!) ludzi odpada albo nie wytrzymuje nerwowo. Ale fizyka  :notworthy:.  A na który kierunek zamierzasz iść? I dlaczego fizyka akurat na Akademii Pedagogicznej?

 

No i oczywiście gratuluję  :rolleyes:.

 

Nie wiem jeszcze. Własnie sie zastanawiam. Mam troche jeszcze czasu.

A złożyłem na fizyke na AP ponieważ tam też jest astronomia. Pod AP także należy obserwatorium na Suhorze.

Mam problem co wybrac. :mellow:

 

Zdecyduje sie moze w ciagu kilku-kilkunastu dni B)

 

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje

a z tymi problemami z utrzymaniem się, to zauważyłem że wylatują w piereszej kolejności permanentni imprezowicze(przewaga zamiejscowych co to się wyrwali z domu) więc jak się kontroluje sytuację z piwem to już tylko kwestia wytrwałości i cierpliwości do matematyki i tego Ci życzę

 

 

ps. czy w "Trzeciej Najjaśniejszej" jest gdzieś astronomia zaoczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

a z tymi problemami z utrzymaniem się, to zauważyłem że wylatują w piereszej kolejności permanentni imprezowicze(przewaga zamiejscowych co to się wyrwali z domu) więc jak się kontroluje sytuację z piwem to już tylko kwestia wytrwałości i cierpliwości do matematyki i tego Ci życzę

...

 

:szczerbaty::ha:

 

...

ps. czy w "Trzeciej Najjaśniejszej" jest gdzieś astronomia zaoczna?

 

masz na myśli bezalkoholową? :szczerbaty::pijacy::ha:

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP ostatnimi czasy zeszła na psy. Mam tam sporo znajomych sama chciałam isc tam w zeszłum roku. Tam dowiedziec sie czegokolwiek to masakra. AP coraz mniej sie liczy jesli chodzi o statusy uczelni.

Ale wybor nalezy oczywiscie do CIebie, ja juz wiem ze nigdy na AP juz zdawac nie bede :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jażeli chodzi o fizykę to ja musnąłem tylko powierzchnię zjawiska, ale są tam rzeczy których bez flaszki nie rozbieriosz

 

Hahaha. :ha: Fajnie :)

 

Na stronie OA UJ pojwiała się pełna lista studentów pierwszego roku. 40 osób? Wydarzenie bardzo rzadkie! W tamtym roku podobno przyjęto dużo mniej.

http://www.oa.uj.edu.pl/studia/rekrutacja.html

 

M.K.

 

Skarbek82: Pomysle nad tym co powiedziałaś.

 

Uciekam z neta bo idzie porządna burza! Przez jakies najbliższe godziny bedzie się działo w Żywcu!

Edytowane przez Michal Kusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.