Skocz do zawartości

Głowa Wiedźmy (IC2118)


warpal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak z Ha tutaj ale wygląda świetnie- zwiewne I przestrzennie. Gratulacje, zdjęcie robi wrażenie!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .zombi. napisał(a):

jest podszyta czerwienią z Ha i wydaje mi że udało Ci się ja zarejestrować

Chyba tylko tyle co w kanale R.

3 godziny temu, .zombi. napisał(a):

równocześnie skutecznie zwalczyć

Nie "zwalczałem", nawet wręcz przeciwnie - starałem się wyciągnąć na tyle kolor, żeby nie przesadzić ;) 

Przykro mi, ale niestety "petardy" nie będzie :( 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszło, choć mam wrażenie, że prowadzenie chyba nie było idealne, bo gwiazdy delikatnie są przekoszone. 

Miałbyś ochotę podzielić się stackiem? :)

Edit: zastanawiałem się jak można zrobić takie zdjęcie w 3h, ale dojrzałem właśnie tagi "Namibia" i już wszystko wiem :D

 

Edytowane przez sidiouss
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sidiouss napisał(a):

Super wyszło, choć mam wrażenie, że prowadzenie chyba nie było idealne, bo gwiazdy delikatnie są przekoszone. 

Chyba była to jedna z tych nocy gdzie błąd w prowadzeniu sięgał 6 sekund. W sumie to dobrze, że wyszło, jak wyszło.

2 godziny temu, sidiouss napisał(a):

Miałbyś ochotę podzielić się stackiem?

Wybacz, ale w tym wypadku wolę nie. Dlaczego? To wyjaśnię Ci jak się spotkamy na zlocie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, warpal napisał(a):

Chyba była to jedna z tych nocy gdzie błąd w prowadzeniu sięgał 6 sekund. W sumie to dobrze, że wyszło, jak wyszło.

Wybacz, ale w tym wypadku wolę nie. Dlaczego? To wyjaśnię Ci jak się spotkamy na zlocie.

Jak dla mnie akceptowalne, chociaż w sumie jeśli gwiazdy są pojechane delikatnie, to można się pokusić o przekształcenie geometryczne na warstwie samych gwiazd. 

Co do stacku - nie ma najmniejszego problemu, co do zlotu - mam nadzieję, że w końcu dotrę, bo już parę lat mnie nie było ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się uzyskać efekt takiej chmury, dymu. Bardzo mi się podoba. Widziałem już sporo takich kadrów z wodorami i wycudowane ponad miarę, ale najczęściej Głowa Wiedźmy wygląda tam ciężko, jakby z waty cukrowej (nie mam lepszego porównania :D). Tutaj wprawdzie brakuje wodoru, ale za to jest zachowany efekt lekkości.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.