Skocz do zawartości

Wyglad Forum


Gość polaris

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

od wczoraj jak wchodze na AF to widze tylko ramke z tematami bez paska z lewej strony z aktualnie napisanymi postami, nowosciami i ankieta.

 

Czy to jakas ogolna zmiana czy tylko ja tak to widze?

 

Pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

od wczoraj jak wchodze na AF to widze tylko ramke z tematami bez paska z lewej strony z aktualnie napisanymi postami, nowosciami i ankieta.

 

Czy to jakas ogolna zmiana czy tylko ja tak to widze?

 

Pozdrawiam :Beer:

 

U mnie tak samo wygląda AF. Mam nadzieję, że nie jest to zmiana na stałe.

Pozdrowionka :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, bylo to ok 4 min smile.gif

Wlasnie robilem update wersji forum na nowa. Nic nowego tu nie znajdziecie, ale sporo bledow usunieto.

 

W tej chwili testuje na innym serwerze beta 2.1. Duzo nowych rzeczy. Jak tylko pojawi sie FINAL to od razu zaaplikuje nam na Astro-Forum.org.

 

Przygotowuje tez kilka niespodzianek. Ale to za jakis czas.

Cierpliwości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wyjść na malkontenta, ale kwarantanna nikomu chyba nie przeszkadzała. Może wystarczy przemianować ją na zsyp, żeby nazwa była bardziej adekwatna. Myślę, że forumowicze powinni mieć wgląd w posty, które zostały z jakichś powodów usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wyjść na malkontenta, ale kwarantanna nikomu chyba nie przeszkadzała. Może wystarczy przemianować ją na zsyp, żeby nazwa była bardziej adekwatna. Myślę, że forumowicze powinni mieć wgląd w posty, które zostały z jakichś powodów usunięte.

 

Nie chcialbym sie wdawac w polemike, ale czy to troche nie bezsensowne, zeby kazdy mial wglad w cos, co musialo zostac wyrzucone? Jak cos sie wyrzuca to po to, zeby inny nie przeczytal. W przeciwnym wypadku to nie wyrzucanie, a jedynie przenosznie.

 

Maslo maslane.

 

A tak btw - czy jest jakis problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz "czarne posty" będą od razu lądoawły poza forum?

Zaprawdę, godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne!

Powiadam Wam, że wielu niechętnych używało kwarantanny niezgodnie z przeznaczeniem! Zaczynało swoje przeglądanie Forum od Kwarantanny i te wszytkie niegodziwości, co miały spaść z wątków żeby nie wieść Maluczkich na pokuszenie, TYM BARDZIEJ SWOJĄ NIEGODZIWOŚCIĄ zgormadzoną w jednym przeklętym miejscu odwodziły grzeszników od cnoty granic.

Trzeba temu położyć kres! Wszystko co jest przeciw woli Pana - zniknie od razu bez śladu!

 

Pokój Wam Wszystkim! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy mowil: Przerobisz-gorzej narobisz.Obiema rekoma podpisuje sie po petycja: oddajcie nam lewy panel! Wszak to forum jest zrodlem wiedzy m.in. dla takich lamow w astronomii jak ja.Nie utrudniajcie nam zycia! To pierwszy z moich postulatow, NIe zmuszajcie mnie do szukania pozostalych 20-tu :Beer:

Edytowane przez escom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy mowil: Przerobisz-gorzej narobisz.Obiema rekoma podpisuje sie po petycja: oddajcie nam lewy panel!  Wszak to forum jest zrodlem wiedzy m.in. dla takich lamow w astronomii jak ja.Nie utrudniajcie nam zycia! To pierwszy z moich postulatow, NIe zmuszajcie mnie do szukania pozostalych 20-tu  :Beer:

 

A ja mam inny postulat - czytac, czytac i jeszcze raz czytac (szczegolnie, zanim cos sie chce napisac!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak ciągle coś się zmienia :rolleyes:

 

nowe okno: Ostatnie tematy

extra, ale czy nie dało by się trochę gęściej ich ułożyć? a tym samym więcej ich zmieścić

 

i jeszcze nowinki pod awatarem:

 

Submissions: none

Downloads: xx

 

he, ale jak tłumaczyć to pierwsze? :blink:

stopień poddaństwa, uległości, pokory? :ha:

posłuszeństwa?? :szczerbaty::D

pozdrowienia

 

może lepiej to jednak nazwać uploads? :rolleyes:

a tak wogóle, to po co to jest? :)

ranking "leeches'ów"? :ha:

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.