Skocz do zawartości

[Postulat] Forum o fotografii


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze mamy teraz mozliwosc postulowania o nowe fora w dziale "uzytkownikow", jako user chcialem zlozyc wniosek o zainicjowanie forum o fotografii. Mowie oczywiscie nie o astrofoto, ale o takiej normalnej - landszafty, rodzinka, gole babki, etc. ;)

 

Mysle, ze jest sporo osob na forum, ktorzy interesuja sie takze fotografia, jako dziedzina sztuki.

 

Jezeli bedzie nas 20 sztuk, to zakladam forum. Jezeli nie, to ide obrazony ;)

 

No wiec do dziela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny - miejsc do dyskusji na ten temat jest wiele w sieci - tworzenie kolejnego jest calkowicie pozbawione sensu.

Zapraszam na grupy dyskusyjne pl.rec.foto i pl.rec.foto.cyfrowa

 

Jezeli bedzie nas 20 sztuk, to zakladam forum. Jezeli nie, to ide obrazony ;)
Serdecznie Cie Adamie przepraszam - ale wyrazam tylko swoje zdanie... Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny - miejsc do dyskusji na ten temat jest wiele w sieci - tworzenie kolejnego jest calkowicie pozbawione sensu.

Zapraszam na grupy dyskusyjne pl.rec.foto i pl.rec.foto.cyfrowa

 

Serdecznie Cie Adamie przepraszam - ale wyrazam tylko swoje zdanie...

 

 

Buahaha, ty to jednak jestes agent ;) Co tu robisz na tym forum jezeli jest pl.sci.kosmos?

 

Forum ma przedstawiac sobie nasza tworczosc, byc koncikiem. Jezeli komus sie nie "widzi", to zwyczajnie zwuja sobie box i tak, jakby tego nie bylo.

 

Poza tym, tak po prawdzie Panie Ziomber, ale nie przypominam sobie, abys byl pasjonatem fotografii? :szczerbaty:

 

PS. Przestan ze wreszcie polecac te archaiczne grupy dyskusyjne. Dalem im szanse na AF i wiemy, jak sie to skonczylo. Nikogo one nie interesuja, a i poziom ich tez ewoluowal - niestety w dol. I nie pomoze tu argument, ze usenet jest jeden... sorry...

 

PS2. Zasada jest prosta, glosy licza sie tylko ZA. Jezeli ktos nie zabiera glosu, znaczy ze jest przeciwny, lub "ni ziebi, ni grzeje..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, tak po prawdzie Panie Ziomber, ale nie przypominam sobie, abys byl pasjonatem fotografii? :szczerbaty:
Widac nie czytasz usenetu...

 

Nikogo one nie interesuja, a i poziom ich tez ewoluowal - niestety w dol. I nie pomoze tu argument, ze usenet jest jeden... sorry...
Wiec wytlumacz, dlaczego wiekszosc osob "z uniwersytetow" pisze na pl.sci.matematyka czy fizyka, a nie na forach?

 

I wytlumacz - dlaczego fora stanowia "milowy krok" w stosunku do archaicznego usenetu....? Bo ja jakos go nie widze...

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przestan ze wreszcie polecac te archaiczne grupy dyskusyjne. Dalem im szanse na AF i wiemy, jak sie to skonczylo. Nikogo one nie interesuja, a i poziom ich tez ewoluowal - niestety w dol. I nie pomoze tu argument, ze usenet jest jeden... sorry...

 

PS2. Zasada jest prosta, glosy licza sie tylko ZA. Jezeli ktos nie zabiera glosu, znaczy ze jest przeciwny, lub "ni ziebi, ni grzeje..."

 

 

Widac nie czytasz usenetu...

 

I znowu to samo :D

Ale musże przyznać ze usenet mi raz pomógł, niestety wiadomosć była troche za stara (1994) i link w niej podany nie działał :/ generalnie wiecej osób pomogło mi na forach niż w grupach dyskusyjbych

 

może zakończmy tą dyskusję fora vs. usenet i czekajmy na głosy "ZA" :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na usenecia zadałem dwa pytania, jedno nie doczekało się odpowiedzi, drugie doczekało się odpowiedzi w stylu "A bedziesz robił to i to??" (chodziło o obłsugę FAT12 niezależną od systemu), na forach cos takiego mi sie nie zdarzyło więc chyba oczywiste jest, że wolę fora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac nie czytasz usenetu...

 

Wiec wytlumacz, dlaczego wiekszosc osob "z uniwersytetow" pisze na pl.sci.matematyka czy fizyka, a nie na forach?

 

I wytlumacz - dlaczego fora stanowia "milowy krok" w stosunku do archaicznego usenetu....? Bo ja jakos go nie widze...

 

Sluchaj, nie chcemy tu dyskutowac o wyzszosci tego, czy tamtego... Jezeli naukowcy, oraz Ty, chcecie korzystac z usenetu, to korzystajcie. W czym problem? Jezeli komus sie podoba, to niech korzysta nawet z Gopher'a (o ile istnieje) ;). Choc troche smiesznie brzmia slowa "usenet lepszy" na forum, tak samo, jak bez sensu bym np. ja siedzial na usenecie i biadolil, jaki on slaby i ze fora lepsze. Wolisz usenet - ok, pozwol nam korzystac z Forum :)

 

I prosze zakonczyc ten "temat". Jezeli chcesz o tym pogadac, to zaloz osobny watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamiast wyrazac swoje zamilowanie do roznych spolecznosci w sieci, przejdzmy do konkretow i glosujmy:

 

Ja jestem przeciw

 

ATI - z calym niezmiernym szacunkiem - to nie jest glosowanie. Jezeli nie chcesz, to temat ciebie nie dotyczy. Ilez to mozna razy tlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, nie chcemy tu dyskutowac o wyzszosci tego, czy tamtego...
Ok - przepraszam - koncze tutaj watek :) Chcialem tylko zasygnalizowac, zeby osoby glosujace za powstaniem nowego dzialu forum - wziely moje argumenty pod uwage i (jesli sie z nimi zgadzaja) pisaly w juz istniejacych miejscach...

 

PS. Przestan ze wreszcie polecac te archaiczne grupy dyskusyjne. Dalem im szanse na AF i wiemy, jak sie to skonczylo. Nikogo one nie interesuja, a i poziom ich tez ewoluowal - niestety w dol.
Calkowicie wzgledne - przyklad - nie dochodzi tam prawie wogole (przynajmniej na tych grupach, ktore ja czytam - a jest ich niemalo) do klotni, pomimo, ze prawie nigdzie nie ma moderacji postow. Watki na grupach pl.sci* sa raczej na dosc wysokim poziomie i nie obfituja w 123 watki typu "jaki teleskop kupic za 1000 zl" - na porzadku dziennym jest poszukiwanie wpierw odpowiedzi w archiwum grupy...

PS - koncze temat - naprawde nie chce wszczynac sporow - chce tylko, by ktos zanim zaglosuje - przemyslal te sprawe.

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za

 

A dostanę coś w zamian za mój głos?  :Boink:

 

A co bys chcial?

 

Jako ze wyglada na to, ze uda mi sie uzbierac "minimum" ustawowe, chcialbym zaproponowac wybranie kandydata na prowadzenie tego dzialu (moderowanie, czyszczenie, pilnowanie, etc.). Czy ktos sie pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.