Skocz do zawartości

Cimoszewicz zrezygnował z kandydowania


Rekomendowane odpowiedzi

no to dorzuce jeszcze pytanko : a czym zajmował się ojciec WC? Pytam bo nie znam szczegółów ale Monika Olejnik wspomniała coś o zaangażowaniu w służbach specjalnych wczesnego PRL.

 

Tata w SB, dzieci w USA a WC po karierze utrwalacza komunizmu do pałacu prezydenckiego w wolnej Polsce ???

 

Ludzie podajcie mi jakiś cywilizowany kraj, w którym takie numery przechodzą.

 

Dla mnie od początku był trochę takim zombie, trochę hollow man'em, który zaistniał medialnie dzięki wizerunkowi dziewicy orleańskiej. To byłby prezydent, który znowu podzieliłby Polskę, nic nie mógłby zrobic poza zahamowaniem reform gospodarczych i konstytucyjnych.

 

 

W moich oczach nawet ciut zyskał dzięki tej rezygnacji wbrew woli kolesiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż podaję za wikipedią:

 

"...

Życie prywatne:

Włodzimierz Cimoszewicz jest synem Renaty i Mariana Cimoszewiczów. Ojciec Włodzimierza był zawodowym wojskowym, uczestnikiem II wojny światowej, pracownikiem WAT na stanowisku szefa Informacji Wojskowej, następnie w WSW.

..."

 

wielce to znamienne :rolleyes:

więc jakim to cudem, "służby" zniszczyły taką nieskazitelną karierę Pana Włodzimierza,

jeżeli jego ojciec kiedyś był ich szefem?

 

o przepraszam, przecież to wszystko przez "agenturalną prowokację Miodowicza" :ha:

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż podaję za wikipedią:

 

"...

wielce to znamienne  :rolleyes:

więc jakim to cudem, "służby" zniszczyły taką nieskazitelną karierę Pana Włodzimierza,

jeżeli jego ojciec kiedyś był ich szefem?

 

o przepraszam, przecież to wszystko przez "agenturalną prowokację Miodowicza"  :ha:

Tez jestem zdziwiony , ma je w dyspozycji w jakies czesci .

Jedno jest wytlumaczenie, ktos ma je w wiekszej czesci i dlatego WC pas .

 

TKM ma w nazwie prawo i sprawiedliwosc . Trudno wymagac aby jeszcze to stosowal . Sp...aj dziadu to tez jego . PArtia prawo i sprawiedliwosc nie odpowiada na pismo informujace o podmnianie akt sadowych przez emerytowanego z/cy naczelnika komendy woj. policji . Mam potwierdzenie odbioru przez nich pisma. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że  po to powstało to forum.

Zatem do widzenia, znikam z tego forum.

 

 

Pozwolilem sobie zobaczyc w jakich watkach kolega sie udzielal i stwierdzilem, ze takze Ty nie zyjesz sama astronomia wiec doprawdy nie wiem o co tyle halasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dość wyborów tzw. mniejszego zła i w tych wyborach nie uczestniczę. Zadałem sobie trud uważnego poczynania przedstawicieli "zwycięskich partii" - PO i PiS w tzw. terenie. Do jakich wniosków dochodzę - postepują dokładnie jak komuna - nepotyzm, kumpterstwo, oszustwa na szkodę gminy i państwa. Wiele z tych faktów było opisywanych w prasie. Niestety dochodzę do wniosku, że w polityce nie ma ludzi uczciwych, a jeśli sa to nie maja szansy wygranej. Moim zdaniem mamy do czynienia coś na kształt walki plemiennej z podziałem łupów w którą daje sie wciagnąć część społeczeństwa. W końcu wiekszości chodzi nie o państwo-Polskę tylko o rywalizację - kto kogo przechytrzy. To niestety do niczego dobrego nie doprowadzi.

Jeśli liczycie , ze Platforma odciąży pracodawców to chyba nie znacie sie na ekonomii. Jaki mamy budżet, a własciwie deficyt. Każdy kto mówi o obniżeniu podatków obiecuje gruszki na wierzbie, bo tego nie da sie zrobić, bo z czego ten deficyt sfinansować.

Pesymistycznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dość wyborów tzw. mniejszego zła i w tych wyborach nie uczestniczę.

 

Wybacz, ale nie ma takiej opcji, że nie wybierzemy nikogo. Nie uczestnicząc zdajesz się na wybór innych. Sądzisz, że zwolennicy Lepieja (or compatible) wybiorą mądrzej od Ciebie?

Zyskujesz tylko prawo narzekania: "ja wiedziałem że tak będzie". Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly prawybory . Jakos cisza o wynikach . PSL byl pierwszy , PO, PiS z duzym dystansem . Jak to naprawde czy nam media wmawiaja takie 50% poparcie PO aby glosowac na nie , czy mowia prawde? Moze jestesmy manipulowani ?

Dziennik Zachodni nie przyjal mojego ogloszenia - sfalszowano ci akta sadowe zadzwon moje nazwisko tel . Rzeczpospolita tylko mnie skasowala za ogloszenie . nie wydrukowala i nie zwrocila kasy . Wolne media?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie ma takiej opcji, że nie wybierzemy nikogo. Nie uczestnicząc zdajesz się na wybór innych. Sądzisz, że zwolennicy Lepieja (or compatible) wybiorą mądrzej od Ciebie?

Zyskujesz tylko prawo narzekania: "ja wiedziałem że tak będzie". Warto?

 

Wybacz stary, właśnie nie będę miał prawa narzekać, bo nie wybierałem. Przez 12 lat wybierałem mądrze i co z tego - moi przedstawiciele nie potrafili zrobić nic dobrego. Tak mogę powiedzieć - ja w wyborach nie uczestniczyłem i nie bire odpowiedzialnosci za to co sie w kraju dzieje. Zresztą odczuwam, ze ludzi myślących podobnie jak ja jest coraz mniej i ze mam coraz mniejszy wpływ (poprzez głosoweanie) na to co się dzieje w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz stary, właśnie nie będę miał prawa narzekać, bo nie wybierałem.

A to przepraszam, myliłem się.

Przez 12 lat wybierałem mądrze i co z tego - moi przedstawiciele nie potrafili zrobić nic dobrego.

Owszem, ale potrafię sobie wyobrazić takich "przedstawicieli", którzy zrobiliby więcej złego.

Tak mogę powiedzieć - ja w wyborach nie uczestniczyłem i nie bire odpowiedzialnosci za to co sie w kraju dzieje.

A jednak się nie myliłem. Nie narzekasz, tylko mówisz, że nie bierzesz odpowiedzialności, bo bo nie głosowałeś. Jakoś nie widzę specjalnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi...w Szwecji mowia o takich sporach-"Polsk riks dag" Co przetlumaczylbym jako "dzien w parlamencie(Polskim)spedzony na klutniach,z ktorych wynika tyle co zwykle". Jest to powiedzenie funkcjonujace w obcym nam spoleczenstwie,wiec moze to byc obiektywne spojzenie sasiada na nasze Polskie zachowania.

 

Z tym obiektywizmem byłbym ostrożny. U nich jak i u nas embargo na informacje mniejsze czy większe ale jest, więc i nie do końca wiedzą co się dzieje.

Edytowane przez bart014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zadaję to pytanie w tym temacie ale wydaje mi się że sprawdziłem wszystkie opcje, czy ktoś mógłby mnie oświecić jak włączyć funkcję "ignoruj ten temat". Naprawdę męczy mnie już gdy wchodze na forum i w części dotyczącej ostatnich postów od dwóch dni nic tylko wybory. Będę wdzięczny za pomoc :Beer:

 

 

pozdro

Krzysiek

Edytowane przez Krzysztof_TG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, myliłem się.

 

Owszem, ale potrafię sobie wyobrazić takich "przedstawicieli", którzy zrobiliby więcej złego.

 

A jednak się nie myliłem. Nie narzekasz, tylko mówisz, że nie bierzesz odpowiedzialności, bo bo nie głosowałeś. Jakoś nie widzę specjalnej różnicy.

 

 

Różnica jest ogromna. Głosuję - mogę narzekać na przedstawicieli, których wybrałem, że źle robią. Tylko co to zmieni. U nas w miescie próbowali odwołac prezydenta miasta, o którym wszyscy wiedzieli, ze popełnił szereg błędów i co?. Frekwencja na poziomie 10%.

Mogę iść na wybory i znów narzekać obiecali to robią co innego. Tylko że ja jestem w stanie przewidzieć co sie będzie działo, a narzekanie znudziło mi się.

Nie idac na wybory nie biorę odpowiedzialności - biorą ci co poszli. Staję się w ten sposób biernym obserwatorem bez prawa do krytyki(bo nie wybierałem) i to mi chyba najbardziej odpowiada. Zresztą człowiek powinien głosować zgodnie z własnym sumieniem na ludzi odpowiedzialnych,a tacy na polskiej scenie politycznej są prawie nieobecni.

Są na szczęście rzeczy ponadczasowe - wszechświat i sztuka, a ponieważ jest pochmurno ide posłuchać Schuberta i poczytać Schopenhauera. A na zakończenie spójżcie na miły odcień czerwonego koloru:

http://www.cloudynights.com/photopost/show....php?photo=4581

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zadaję to pytanie w tym temacie ale wydaje mi się że sprawdziłem wszystkie opcje, czy ktoś mógłby mnie oświecić jak włączyć funkcję "ignoruj ten temat". Naprawdę męczy mnie już gdy wchodze na forum i w części dotyczącej ostatnich postów od dwóch dni nic tylko wybory. Będę wdzięczny za pomoc :Beer:

pozdro

Krzysiek

 

 

Moze by tak do wyborow nie wchodzic na forum..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam niezorientowanym i zniechęconym że wybory są raz na 4 lata.

 

Zniechęcanie innych do debaty w tym momencie uważam za postawę szkodliwą.

 

Jeśli ktoś w związku z prezentowanymi tu wypowiedziami zmieni zdanie i pójdzie na wybory i odda swój głos na partię, która daję nadzieję na zmiany w lepszym kierunku to uważam że było warto.

 

Jeśli nikogo to nie zmobilizuje i nie przekona to znaczy że jesteśmy "polskim Sejmem" po szwedzku. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wakacjach jak mi ojciec powiedział, że WC zrezygnował z kandydowania. Z tej okazji poszliśmy ze znajomymi do knajpy pić jego zdrowie :-)

W końcu rozsądny ruch pana Włodzimierza!

Wie, ze słuzbami nie wygra . Zna je, skoro tatuś nimi rzadził . Kim teraz one rzadza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.