Skocz do zawartości

BARDZO PILLNE !!!


piotrusb

Rekomendowane odpowiedzi

:D

kurcze miałeś swoje 5 minut, trza było chyba wtedy działać, przerobić wieką puszkę na skarbonkę, z napisem, że zbierasz na porządny teleskop, jakby tak musiała stać w kadrze tych tylu wywiadów których udzieliłeś, to napewno byś już na tahakasia uzbierał :lol:

pozdrowienia :)

może by się przydała jakaś akcja w stylu, że wojewoda chce się wykpić i jeszcze taki talent zmarnować, chcąc ufundować zabawkę, zamiast profesjonalnego sprzętu? :szczerbaty:

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to teleskop podobny do "Pluta". I nie mogę uwierzyć żeby miał ogniskową 750mm :o

nawet w wyposażeniu jest barlow 2x. Jak wziąłem na zdjęciu wyobraziłem sobie, że długość teleskopu powinna być około 5x większa od lustra. i jakoś aż tyle niw wyszło;/;/

 

i z pewnością jest "trochę" tańszy od oriona :blink::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dziwi mnie jedno: kazali wybrać telepa do 1500 zł to wybrałem - Oriona. A teraz piszą, że mają jakieś obostrzenia finansowe <_<

 

Dziadostwo. Jak ma jakieś obostrzenia w urzędzie to niech wyłoży ze swoich. Dżentelmen od siedmiu boleści. Dobrze, że idą na zieloną trawkę. Piotrus nie daj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,

To jest slaby teleskop. Poza tym kto widzial 6.5mm Plossla. Owszem, ja widzialem, ale ER jest super krotkie.

To zagranie wojewody bylo pod publiczke. Niech sie teraz wywiaze z obietnicy.

Wybieraj tylko markowy sprzet. Ten "cudowny" teleskop ma dodatki, ktore tylko przyprawia cie o bol zebow.

Powodzenia

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

kurcze miałeś swoje 5 minut, trza było chyba wtedy działać, przerobić wieką puszkę na skarbonkę, z napisem, że zbierasz na porządny teleskop, jakby tak musiała stać w kadrze tych tylu wywiadów których udzieliłeś, to napewno byś już na tahakasia uzbierał :lol:

No, nawet Piotrowi tu list do sponsorów dyktowałem, ale nie chciał słuchać. Tylko talent i atrament marnowałem :blink:

może by się przydała jakaś akcja w stylu, że wojewoda chce się wykpić i jeszcze taki talent zmarnować, chcąc ufundować zabawkę, zamiast profesjonalnego sprzętu? :szczerbaty:

Teraz to już wojewodzie na pi-arze nie zależy, i tak jest na wylocie. Bierz, co dają, sprzedaj na allegro, będziesz miał na wakacje z dziewczyną pod namiotem. :banan:

A przynajmniej dowiedziałeś się, że polityk zawsze dotrzymuje słowa: jak mówi, że zabierze, to zabierze. A jak mówi, że da - to mówi. Dlatego lepiej głosować na takich, co nic nie "dają".

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nawet Piotrowi tu list do sponsorów dyktowałem, ale nie chciał słuchać. Tylko talent i atrament marnowałem

 

 

Wiem, dzięki jak z wojewodą nie wypali, wtedy napiszę do innych firm :notworthy: i nie to, że nie chciałem słuchać, tylko czekałem na teleskop od wojewody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo za niego nie pobawi sie . Cena w odsprzedazy bywa znaczaco nizsza .

To moze samo kase dadza? Albo tylko montaz kupic , czy osobno tube .

Powiedz im ,ze tym co oferuja nic nie zobaczysz z glebokiego nieba . A tam wykazales sie .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie bierz tego Optisana, widziałem go na żywo i jest cieniutki.

pozdro

 

Może nie cieniutki, tylko trzeba w niego włożyć nieco pracy. :Loveit:

Jak się go rozkręci i porządnie poskłada, to jest OK.

Zgodzę się, że dla celów Piotrka markowy sprzęt byłby lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.