Jump to content

Alice

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1570
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1426 Excellent

About Alice

 • Rank
  Kanopus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna

Recent Profile Visitors

27686 profile views
 1. Mój tato ogląda te kretynizmy, ja nie mogę wytrzymać 5 min. Pokazują wypowiedzi jakichś ludzi, RZEKOMO z wojska, RZEKOMO byłych wojskowych, RZEKOMO autentyczne nagrania, RZEKOMO opowieści JAKICHŚ świadków. Stek bzdur zmyślony dla oglądalności, dajcie spokój ludzie.
 2.  

  1. szuu

   szuu

   to jeden z tych kosmitów którzy pomagali budować piramidy?

  2. mack_mnk

   mack_mnk

   Taki Forfiter ludzką rękę aż do łokcia by zmieścił w paszczy :) w sumie ciekawe to cudo natury, sama paszcza i ogon.

 3. Jeśli są różnice w oczach to generalnie warto wziąć nasadkę WO z tego powodu, że ma bez porównania lepszą mechanikę niż SW i inne tańsze nasadki. Będzie łatwiej z "dostrajaniem" ostrości indywidualnie na oczy.
 4. Hej, sprzedam torbę transportową zamawiają u Gryffa z forum. Po tym jak użyłem jej jeden raz w zeszłym roku jednak stwierdziłem, że jej nie wykorzystam. Miała mi służyć do transportu statywu LT1 ze zmontowanym od razu montażem EQ3-2. To jest produkt firmy Kegel-Błażusiak. To bardzo dobrej jakości mocna torba, której ścianki bardzo dobrze ochronią sprzęt. Wymiary były spasowane pod LT1 + głowica EQ3-2, ale jest zapas, myślę że wejście coś większego, może nawet EQ-5 (oczywiście bez pręta i wystających elementów. Jest boczna kieszonka na pręt oraz mała kieszonka wewnętrzna na końcu (po przeciwnej
 5. W polecanych youtube wepchnął mi taką ciekawostkę. Nigdy o tym nie słyszałem, w google też jakoś specjalnie ciężko znaleźć coś konkretnego. Na zachętę dla @Lukasz83 ?
 6. https://teleskopy.pl/Okulary-do-obserwacji-Słońca-z-folią-Baader-Solar-Foil-ND5-teleskopy-3369.html
 7. Dyskutujemy o ostatnich wycenach, a dolar ostatnio słabł więc..
 8. W gruncie rzeczy w światowej geopolityce zawsze chodziło właśnie o to kto na kogo tyra. Kiedyś przelewano za to krew, dziś toczy się wojny ekonomiczne, zdobywa rynki podstępem, psychologią, uzależnieniem bazuje się na ludzkich instynktach.
 9. Jeśli tylko jest napęd i Go-To to super, ale jeśli trzeba ręcznie celować takim kolosem to zajmuje to zbyt wiele czasu, każde stracone 5 minut na celowanie w obiekty takim teleskopem to już za duża strata po prostu.
 10. Naturalny kolor słoneczka czyli biały (taki jakim go widzi oko), czy może żółty, czyli taki jaki jest malowany w kreskówkach dla dzieci?
 11. Fajny temat, daj kiedyś znać co z tego wyszło trzymam kciuki, może kieeedyś też będę miał taki dylemat... oby
 12. https://kurier-kolejowy.pl/aktualnosci/37520/janusz-piechocinski---azja---ue-transportowy-armagedon--apel-do-polskiego-rzadu.html?fbclid=IwAR1TnhM6XHxsk05_hv2oRgeqlCatjczOm36aeUtnZAdQCMtlrBSdcsy1hPY
 13. Zaryzykowałbym jakąś sumkę, ze nie poleci w 2021. Ciekawe czy są jacyś bookmacherzy w Polsce, którzy by przyjęli zakłady
 14. Okazuje się, że podczas zaćmienia miał miejsce CME. Jest na fotkach z większymi czułościami i czasami.. A oprócz tego kometa https://drive.google.com/file/d/1pVXnBoN9Z1e8iMQkGSxbrCHx_GBTwAUw/view?fbclid=IwAR1gRKWZslGFQQczljASbDkNbxhJkYKRFTswjw0EHasLWzfh54gI7mQx7lQ
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.