Skocz do zawartości

Smieszne o PO


Rekomendowane odpowiedzi

Kierowanie firmą wg PO:

 

1.Jesteśmy najlepsi, więc bedzie dobrze.

2.Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla firmy, bo mamy najlepszy biznes plan: 3x15.

3.Jesteśmy najlepsi, bo lubią nas zarządy konkurencyjnych firm,a oni znają się na walce rynkowej.

4.Zlikwidujemy zespoły konstruktorskie, bo konkurencja przeznacza więcej pieniędzy i ma lepsze produkty.

5.Docelowo zlikwidujemy produkcję własną i bedziemy tylko szukać lepszych poddostawców i kooperantów, ograniczymy sie tylko do przemetkowywania i pakowania.

6.Poszczególne wydziały i jednostki organizacyjnę przejdą na własy rachunek, czyli między innymi:

-kontrola jakości musi się utrzymywac sama

-straz przemysłowa musi na siebie zarabiać i przynosić zyski.

-trawniki w firmie i kwiatki na parapetach tez musza na siebie zarobic

-Zarząd za nic nie odpowiada i może prowadzić odrębna działalność gospodarczą.

 

a to jest szczyt infantylizmu:

onet.pl

(po prostu ż e n a d a )

Edytowane przez MirekAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Beer:

Jakby PO rzadzilo to im na pewno bedzie dobrze .

W gabinecie cieni jest Julia Pitera (ds. sprawiedliwości) . Kiedys napisalem do niej maila w sprawie podmiany, falszowania akt sadowych . Musze przyznac , ze jako nieliczna odpisala mi , abym komus innemu napisal w tej sprawie najlepiej bardziej wyjasniajac , tak mnie zbyla . Do dzis nie wiem kto to ten inny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej zobacz, co się teraz dzieje.

Pisowski marszałek celowo odracza posiedzenia Sejmu w celu doprowadzenia do przedterminowych wyborów,

Nasz prezydent zamiast zabrać głos jeździ do Krakowa kwiaty składać, no i oczywiście spotkać się z metropolitą, bo przed radykalno-chrześnijańsko-moherowymi wyborcami inaczej nie wypada.

Minister MSWA chce wcielać lekarzy do wojska,

Wiceministrem sprawiedliwości jest człowiek, który za PRL'u skazywał działaczy opozycji,

Zamiast zająć się naprawą finansów publicznych, Sejm uchwala podwójne becikowe (w końcu rodzice muszą za coś pić), na które nas nie stać,

Doradcą premiera ds. rodziny jest pani, która otwarcie mówi, że zgwałcone kobiety nie mają prawa do aborcji (w sumie to mogłaby dać przykład takim kobietom).

Na sam koniec szykuje nam się koalicja z Lepperem.

Lepiej niż poprzednio prawda? W końcu to nowa, IVRP :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfrustrowany ten naród, oj sfrustrowany;

Warto tylko przypomnieć, że becikowe dla wszystkich jest zasługą PO, która stwierdziła, że PiS w kampanii oskarżał ją o brak solidarności, to PO postanowiła być solidarna i była za poprawką dającą becikowe każdej mamie.

Widać, że coś słyszeliśmy, tylko do końca nie wiemy co. Albo udajemy, że nie wiemy o co chodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wypowiadać na temat polityki, a nawet nie bardzo mogę, bo nazwa jednej partii mającej "prawo" w nazwie nie przechodzi mi przez klawiaturę. Pragnę jedynie zauważyć, że gabinet cieni nie jest jakimś wymysłem PO, ale czymś, co od bardzo dawna funkcjonuje w demokracji brytyjskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ale do rzeczy. Gabinet cieni ma sens pod warunkiem że istnieją tylko dwie wymieniające się siły "parlamentarne".....

To zasadniczo ludzie glownie z dzisiejszego PO byli ta druga sila .

Odnosnie PiS to tez wyslalem do nich pismow sprawie falszowania akt - za potwierdzeniem odbioru .

Nie odpowiedzieli . :Boink: Tez na nic innego nie licze jak tylko na to, ze w 2012 zmiana biegunow Ziemi co nieco zmieni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zasadniczo ludzie glownie z dzisiejszego PO byli ta druga sila .

Odnosnie PiS to tez wyslalem do nich pismow sprawie falszowania akt - za potwierdzeniem odbioru .

Nie odpowiedzieli . :Boink: Tez na nic innego nie licze jak tylko na to, ze w 2012 zmiana biegunow Ziemi co nieco zmieni .

 

Myślisz, że pisiory ustoją do 2012?

 

Obecnie pisiory stoją tak twardo bo ciągle trwa jeszcze gra wstępna z potenjalnymi partnerami. Z drugiej strony gra wstępna z wieloma partnerami na raz może się skończyć na oczach molionów przedwczesnym rozpisaniem nowych wyborów. Nie wiem czy zbiorą siły na ponowne powstanie po takiej kompromitacji.

Jeśli jednak pisiory znajdą sobie partnera i dojdzie do kopualicji to wykorzystywany parner wkrótce się zorientuje jaką rolę mają dla niego pisiory i szybko ucieknie z krzykiem. Wówczas sflaczałe pisiory pozostaną same przed kamerami niezdolne do ponownego powstania.

Edytowane przez Mizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko będą rządzić w interesie narodu polskiego (jak to dotąd czynią), to kto wie....

 

Powiem szczerze: oby nie! Mimo że upłynęło wiele czasu od wyborów dalej nie rozumiem co naród widzi w PIS? Prawda jest taka że PIS tworzy IV PR (public relations), a nie IV RP, bo tej jakoś nie widać. Pewnie to wina PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: oby nie! Mimo że upłynęło wiele czasu od wyborów dalej nie rozumiem co naród widzi w PIS?

 

 

To jest proste. Nadzieję na to, że nie będzie się budowało tuneli wzdłuż rzeki, mostu za cenę

kilku i to wszystko z twoich pieniędzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko będą rządzić w interesie narodu polskiego (jak to dotąd czynią), to kto wie....

 

Halo! Tu Ziemia! Słyszycie mnie ?

Z choinki się urwałeś czy na innym świecie żyjesz?

 

Wiceministrowie PiSu - Wasserman, Dorn, Koalicjant Andrew Lepper i niewykluczone wicepremier. Szara eminencja - Rydzyk z kłamliwym oszołomskim radyjkiem.

 

Gratuluję dobrego samopoczucia. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzyk z kłamliwym oszołomskim radyjkiem.

 

Oj pewnie dużo słuchamy radyjka i pewnie stąd wiemy, że oszołomskie i kłamliwe. No to poprosimy o jakiś cymesik, czyli przykłady tego oszołomstwa i kłamstwa. Chyba że informacje o radyjku pochodzą prosto z GW, TVN lub onetu - to by wszystko tłumaczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja tak patrzę z boku i śmiać mi się chce z tego co piszecie. Jak ktoś nie widzi że naszej wspaniałej czwórce sejmowej bardziej zależy na kasie i władzy niż na wzroście stopy życiowej przeciętnego Polaka to najwyższy czas się leczyć (bardzo pomaga wyjazd do jakiegoś bardziej normalnego kraju).

 

Obecnie największym problemem dla biznesowych grubych ryb jest to że nie wiadomo komu posmarować bo wszystko się chwieje. Znam osoby które się modlą aby czasem jakaś LPR czy Leperiada nie wpadło w koalicję rządową bo tam nie mają jeszcze rozeznania (te dwie partie uważane są za mało pewne w interesach- czyt. banda idiotów owczym pędem ciągnących do władzy). Z doradcami PO czy PiSu (przeważnie młodzi ludzie) razem chodzili na MBA, itp. i często robili już jakieś interesy w przeszłości.

 

pzdr

:D

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja tak patrzę z boku i śmiać mi się chce z tego co piszecie. Jak ktoś nie widzi że naszej wspaniałej czwórce sejmowej bardziej zależy na kasie i władzy niż na wzroście stopy życiowej przeciętnego Polaka to najwyższy czas się leczyć (bardzo pomaga wyjazd do jakiegoś bardziej normalnego kraju).

 

Obecnie największym problemem dla biznesowych grubych ryb jest to że nie wiadomo komu posmarować bo wszystko się chwieje. Znam osoby które się modlą aby czasem jakaś LPR czy Leperiada nie wpadło w koalicję rządową bo tam nie mają jeszcze rozeznania (te dwie partie uważane są za mało pewne w interesach- czyt. banda idiotów owczym pędem ciągnących do władzy). Z doradcami PO czy PiSu (przeważnie młodzi ludzie) razem chodzili na MBA, itp. i często robili już jakieś interesy w przeszłości.

 

Kubizm XXI wieku. Gratulacje.

Edytowane przez MirekAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pewnie dużo słuchamy radyjka i pewnie stąd wiemy, że oszołomskie i kłamliwe. No to poprosimy o jakiś cymesik, czyli przykłady tego oszołomstwa i kłamstwa. Chyba że informacje o radyjku pochodzą prosto z GW, TVN lub onetu - to by wszystko tłumaczyło.

 

W Naszym Dzienniku tych "cymesików" nie drukują a widzę że to jedyna prawdomówna gazeta dla ciebie.

Żałosny jesteś.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Radia M. nie znam za bardzo PiS . Bardziej znam UW, PO .

Jedno wiem , ze jak ktos zasiadzie za grzedzie to tak jak poprzednicy zgarnia do siebie .

Tak naprawde jak siedzacy na grzedzie kluca sie to nie maja czasu na wieksze zgarnianie bo ustaw nowych nie wylkuwaja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Naszym Dzienniku tych "cymesików" nie drukują a widzę że to jedyna prawdomówna gazeta dla ciebie.

Żałosny jesteś.

EOT.

 

Tak się składa, że ZKDP podaje troszkę więcej tytułów... Ale jak ktoś lubi się ograniczać (wybiórczo), to jego sprawa.

Edytowane przez MirekAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czas zamknąć ten wątek, a do regulaminu wprowadzić zakaz prowadzenia dyskusji na tematy polityczne, a takie wątki od razu usuwać, po co wzbudzać nie zdrowe emocje. To jest AstroForum a nie kloaka polityczna, a widzę, że nie którzy nie wytrzymują bez obrażania innych. BTW uważam, że robią to częściej i bardziej chamsko, zwolennicy POtłuczonych polityków niż tych drugich od PiSuarów, Czujecie różnicę kulturową wypowiedzi między POtłuczonymi a PiSuarami :burza: (to taki mały przykład). A AF też polecam przejrzeć. IMHO to wypowiedzi i niektóre wątki tu są żenujące, a nie że ktoś czyta Nasz Dziennik Hamster :angry:, a po za tym nic dobrego nie wnoszą na AF

Edytowane przez Flowenol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie nie na tym polega zycie aby jak cos kontrowersyjnego to lepiej nie poruszac tematu czy zamykac go . Kazdy cos inneo dostrzega i warto poczytac co inni widza .

Poprzedni okres tzw III RP to odnosnie zklamania zycia to samo co przedtem . Np. dopiero teraz za PiS wychodzi na jaw, ze sadzeni i skazani za zamordowanie ks. Popiełuszki to niewinni tej zbrodni ludzie . Co prawda mieli luksusowe warunki wiezienia, korzystali z czestych przepustek , wyszli na wolnosc przed odbyciem mniej niz polowy kary bo tak swoi najgorliwiej zalatwiali . Czterem "zabojcom" ksiedza zaliczono pobyt w wiezieniu do stazu pracy i maja wysokie emerytury - za Gazeta Polska nr 2 . Dzialo sie to takze gdy ludzie z UW , AWS- pozniej PO byli u wladzy . Ponadto kluczowym resortem, z powodu ktorego PO zrezygnowalo z koalicji z PiS bylo Ministerstwo Spraw Wewnwtrznych . To dalej mieli miec kontrole nad tajnymi sluzbami ? To jest przyczyna dla ktorej ludzie wybrali PiS choc oni tez z tego samego gniazda ale odstawieni byli przez Wałese od koryta . Tak to widze .

 

Edycja do postu ponizej . W nocniku to miliony Polakow sa juz umoczeni od kilkunastu lat .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale ja widzę, że Piss dąży prostą drogą i po trupach w kierunku brunatnej dyktatury, a to jest ostatnia rzecz jakiej Polska dzisiaj potrzebuje. Obym się mylił, ale nie zdziwię zbytnio się jak się Polska któregoś dnia obudzi z ręką w nocniku. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie nie na tym polega zycie aby jak cos kontrowersyjnego to lepiej nie poruszac tematu czy zamykac go .

Ja też uważałem podobnie, ale teraz mam wątpliwości bo jeśli Twoje kontrowersje nie są POmyśli jedynie słusznej to jesteś obrażany, wyśmiewany i wogóle moherowy beret jesteś, no :szczerbaty: bez żadnych merytorycznych argumentów z wyjątkiem wyświechtanych i ogranych haseł przykładowo w stylu Hamstera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.