Skocz do zawartości

zmiana loginu


Artur Dubas

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze tańsza wersja za 50 +VAT

Zmiana z obecnego loginu na "@#$%^&*^%$#"

:ha:

 

Cholerni dumpingowcy... umawialismy sie na tysiac! ;):angry:

 

A mowiac powaznie, mozna chyba zmienic nazwe wyswietlana, ale sama nazwa loginu w bazie zostaje pierwotna. Tak mi sie wydaje, ale musze sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
W czasach echelonu i CIA nierozwaznie jest logowac sie imieniem i nazwiskiem.
To niestety nie takie proste :( Wiele wyszukiwarek ma juz strony z Twoimi postami w cache'u, niestety przy takim "molochu", jak forum, raczej nie sa one zbyt czesto uaktualniane. Archive.org tez ma zapis:

http://web.archive.org/web/20060603202235/...wtopic=5917&hl=

 

"Wypadaloby" tez poedytowac te posty, w ktorych ktos Ciebie cytowal - w nich tez wystepuje login.

 

Z drugiej strony masz chyba pelne prawo do usuniecia tych danych (przynajmniej na polskich serwerach).

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, artykul 32-gi.

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to możliwe.

Jedyne co mogę Ci zproponować to zmiane starego loginu i usunięcie nowego.

Ale to co zostało zaindeksowane z Twoim nazwiskiem nie można zmienić.

 

Z drugiej strony masz chyba pelne prawo do usuniecia tych danych (przynajmniej na polskich serwerach).

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, artykul 32-gi.

z trzeciej strony jak ktoś świadomie zdecydował sie zalogować na forum publiczne z imieniem i nazwiskiem to powienien być świadomy że jest to miejsce gdzie każdy zagąda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wypadaloby" tez poedytowac te posty, w ktorych ktos Ciebie cytowal - w nich tez wystepuje login.

I wiesz ile by było z tego dymu? :Boink:

Nie mówiąc o tym ile czasu zajmie taka operacja.

A wątki po takich cięciach będą niezrozumiałe i nadające się tylko do kosza.

Mam nadzieję że zmiana wystarczy.

ps.

Artur ale na innych stronach można znaleźć twoje imię i nawisko. :blink:

Chyba że to inny A.D. z Wrocławia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to możliwe.

Jedyne co mogę Ci zproponować to zmiane starego loginu i usunięcie nowego.

Ale to co zostało zaindeksowane z Twoim nazwiskiem nie można zmienić.

 

Zasadniczo moze byc. Z dwoch kont przeciez nie bede korzystal. A i trzeba tez z rozsadkiem do tego podejsc. Darek ma racje. Nazwisko sie przewija. Trzeba byc ostrozniejszym. Bardziej mnie niepokoi sytuacja, ze bedac na przyklad w czwartek na zwolnieniu lekarskim, pojade na zlot do Jodlowa a moj szef wpisze moje nazwisko w wyszukiwarke (rozwija sie bestia) no i implikacje sa latwe do przewidzenia...

Pozdrawiam

Edytowane przez Artur D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loginy wszystkie się zmienią, także przy cytatach.

Bez zmian pozostaną wpisy Twojego nazwiska jeśli ktoś wpisał to w tekst z klawiatury.

Login jest pobierany z Twojego profilu podczas ładowania strony, przynajmniej tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi o tym samym nazwisku i imieniu bywa troche. Jakbys jeszcze to nie Ty byl na avatarze to praktycznie biorac jestes dla wiekszosci anonimowy mimo imienia i nazwiska w nicku.

Np. Zbigniew Wyszynski jest dosc popularne bo kilkoro takie imie i nazwisko nosi . Jak byla opublikowana lista Wildsteina to znalazlem swoje dane . Teraz to juz wiem, ze nie moje bo takie pismo otrzymalem z IPN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.