Skocz do zawartości

Najpopularniejsza Firma -ANKIETA


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że można wybrać tylko jedną... To bardzo utrudnia wybór! :D

 

Edytka: Wybrałem i nie mogę oddać głosu bo gdyż ponieważ mam komunikat, który niesie w sobie informację, że nic nie wybrałem... :blink:

Edytowane przez E.Eri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie zauwazyłem :( Problem wynika z tego ze wszystkie opcje których jest łącznie 39 nie mieszczą sie w jednym "pytaniu" (max to 20 opcji) , dlatego musiałem załozyc drugie pytanie i teraz aby działało trzeba zdaje sie zaznaczyc po jednym w obydwu przez co, nie da sie ukryc, ankieta traci sens :( Napisałem juz do moderatora z prosba o pomoc, moze uda sie to jakos połączyć.

Przepraszam za te problemy :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szczęście bo na jednej i drugiej stronie mam wymieniony sprzęt.

 

Aby rozwiązać ten problem dodałem opcję " żaden z powyższych"

Niestety wykasowałem jeden model , zdaję się optus" gdyż może być tylko 20 pytań. :mellow:

Niestety producent forum nie przewidział takiej sytuacji. :angry:

Podobnie jest niestety z fotkami w jednym wątku.

 

Mam nadzieję że już działa jak należy.

Aha przypiąłem ten temat.

 

ps.

Tylko ja mam aktualnie trzy sprzęta , a tego ankieta nie przewiduje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie Optusa to strata nieznacząca dla ankiety :-)

Aby juz nie było zadnych wątpliwości jak "głosować" podaje krótką INSTRUKCJE.

 

WYBIERAMY FIRME KTÓREJ TELESKOP POSIADAMY Z LISTY NA KTÓREJ SIE ZNAJDUJE, ZAZNACZAMY GO A NASTĘPNIE NA DRUGIEJ LIŚCIE, NA KTÓREJ GO NIE MA ZAZNACZAMY OPCJE "ŻADEN Z POWYŻSZYCH" I W TEN SPOSÓB ODDAJEMY GŁOS.

 

Chyba że posiadamy sprzęty 2 różnych firm , jeden z jednej listy , drugi z drugiej, wówczas jak sądze kazdy wie co robić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko pod warunkiem że pierwszy sprzęt jest na pierwszej liście a drugi na drugiej.

Jesli mamy na tej samej to niestety musimy wybrać np. bliższy sercy ,ładniejszy, większy lub droższy. :D

A jeśli sonda zlicza podwójnie wystarczy podzielić kiedyś wyniki na pół i będą miarodajne.

ps.

Może dla optusa zrobimy nową ankietę?

 

A jest taka firma ? :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wyniki bardzo ciekawe, wynika ze w Polsce mamy 9x wiecej telekopów Meade niż Uniwersał :D

 

No to mnie raczej nie dziwi. podejrzewam, że mielibysmy ze 20x więcej Takahashi niż Uniwersał, gdyby te pierwsze były tańsze :lol::Beer:

Inna sprawa, że jak na sondaż na razie cieniutko z ilością głosów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Adam Jesion na moją prosbę zmienił konfiguracje tak by mozna było tworzyc ankiety do 40 opcji. Nie jestem moderatorem wiec nie moge juz w niej nic zmieniać ale moze warto by było to połączyć w całość zeby mozna było głosować w prosty sposób i wyniki były bardziej przejzyste. Choc z drugiej strony wszystkie głosy dotychczasowe szlag by trafił, wiec moze szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.