Skocz do zawartości

Moje makro


grzybek80

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

Ja tam siem brzydzem robaluff :)

Ale te całkiem przystojne, zwłaszcza ów gad. Szkoda, że nie allozaur :D

 

A tak poważnie - fotki ładne. Makro ma to do siebie, że pokazuje to, czego na ogół się nie dostrzega. Ja bym tylko poradził zwracać większą uwage na światło - przy pszczółkach nawet nieco jest rażące. Ale i tak się fajnie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh .... Mnie sie najbardziej ta jaszczurka podoba. Uwielbiam gady.

Z jakiej odległości ją łapałeś ? Bo te draństwa zazwyczaj szybciej uciekają niż wzrok je może dojrzeć.

 

Tak dokładnie, ta bestia była bardzo szybka i dlatego jest troszeczkę poruszona, co chwile się przemieszczała a ja prawie wpadłem do małego stawu w lesie żeby ją sfotografować. Ten pierwszy robaczek to był prawdziwy model, fociłem go jakieś pięć minut z każdej strony a on ani drgnie, to była prawdziwa sesja zdjęciowa. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje najlepsze chyba do tej pory makro(zresztą nie ma za bardzo z czego wybierać).

Niestety nie robaczki ani inne tego typu stworki ale......

Na fotce trochę części po demontażu mojego nowego, ale starego:) obiektywu makro.

Kulki mają średnicę 1,6mm.

http://img286.imageshack.us/img286/1754/z322om8ml.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh .... Mnie sie najbardziej ta jaszczurka podoba. Uwielbiam gady.

Z jakiej odległości ją łapałeś ? Bo te draństwa zazwyczaj szybciej uciekają niż wzrok je może dojrzeć.

 

Lubisz gady? Proszę bardzo :D

 

http://img154.imageshack.us/img154/7820/17171233ue.jpg

 

Zaskrońce to dopiero szybko uciekają, szkoda że ostrość nie złapała sie na głowie - za blisko było dla A60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz gady? Proszę bardzo :D

 

http://img154.imageshack.us/img154/7820/17171233ue.jpg

 

Zaskrońce to dopiero szybko uciekają, szkoda że ostrość nie złapała sie na głowie - za blisko było dla A60.

 

ja mialem jednego modela który sie nie ruszał przez cały czas jak go fotografowałem :-)

A żaby zaczęły sie "tulić" jak do nich podszedłem z aparatem :-)

zaskr.jpgzaby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzybku fotki fajne, ja jeśli chodzi o makro fotografuję małe kwiatki kaktusów - robakuf sie brzydze tak ja Sejwiechu :D:Beer:

 

Myślałem też o makro płytek elektronicznych zawsze patrząc na nie przez lupę (podczas ewentualnych napraw) wydawały mi się jak miasto z matriksa.

 

Innym moim hobby jest granie na różnych instrumentach a na jakich :rolleyes: to moze przy innej okazyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.