Skocz do zawartości

Chmury & woda


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

No to ja pokaże parę widoczków niemal z mego okna (dokładnie spod okna). Fotki są niestety wykonane jedyną cyfrówką, jaką posiadam - zabaweczką o parametrach (i obiektywie!!!) pewno gorszych niż niejedna z nowych "komórek". Heh, sprzęt ma już łaadnych parę lat.

Fotki są z ubiegłego roku.

post-2472-1147729091_thumb.jpg

post-2472-1147729126_thumb.jpg

post-2472-1147729531_thumb.jpg

post-2472-1147729339_thumb.jpg

 

Chmury i woda - jak się spędza sporo czasu nad jeziorem, to fajne rzeczy można zobaczyć... Niestety (w sumie stety :)) już niedługo te foty będą dla mialy znaczenie tylko historyczne - przeprowadzam się, nad rzekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
piekne zdjecia :) saywiehu nie masz moze tych fotek (szczegolnie 1 i 2) w rozdzialce 1024x768? chetnie bym sobie walnal na pulpit ;)

Hmmm.... no... mam ;)

Ale coby wysłać, musiałbyś mi maila zapodać. Bo z forum to się nie da - nie ma możliwości dodania załącznika.

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

He, może tak samo zacofany, jak niemodna ta Synta :D

Daj mi ten adres, to wyślę!

 

P.S. Ciiiii.... naprawdę nie umiem, a na naukę szkoda czasu, jak wystarczy podać adres :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Miało być:

"He, może jestem tak samo zacofany..."

 

Coby ktoś się nie obraził, no bo jak teraz czytam, to brzmi podejrzanie :D

 

A i tak nie umiem wysłać - nie wiem jak się "wiesza" fotki na serwer, a Ironman nie ma w Panelu swojego adresu. Chyba, że ma, a nie widzę... Naprawdę - nie jestem komputerowym wymiataczem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Śmiejcie, się, śmiejcie - na zdruffko !

Qrcze, jakbyście wiedzieli, ile wysiłku mnie kosztowało naumienie się dodawania plików do postu, albo np. zainstalowanie firewalla, to pewno pęknęlibyście! A zarejestrowanie się na Forum.... :) He, z kolei np. zrobienie sensownego collage'u w Photoshopie to dla mnie inna para kaloszy. Teraz to dzieciaki się z tym rodzą, a dla mnie nadal komputer to WRÓG. He, choć trochę już znajomy (mam je od 14 lat) :)

A jak komórkę wybierałem, to moje wymagania były takie: ma dzwonić, mieć poświetlany wyświetlacz, moze też budzić. Ten gość w salonie prawie się obraził :)

Jakby nie chodziło o pliki o większej rozdzielczości - tysz byłoby mi inaczej! A z tym, żeby się naumieć - to dla mnie jak z zabraniem GPS-a na spływ kajakowy - no, można, ale wolę mapę i kompas ;)

No dzięki Sumas! Pewno skorzystam - i się naumiem :D

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki są niestety wykonane jedyną cyfrówką, jaką posiadam - zabaweczką o parametrach (i obiektywie!!!) pewno gorszych niż niejedna z nowych "komórek". Heh, sprzęt ma już łaadnych parę lat.

Hm... Stety, stety!

Przeciez cyfroweczka ta ma parametry w sam raz do pokazywania zdjec na monitrze. Gorzej byloby zapewne z drukowaniem ale jak porownasz z jakoscia zdjec podpietych przez Limaxa7 to mozesz pstrykac spoko :)

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Hm... Stety, stety!

Przeciez cyfroweczka ta ma parametry w sam raz do pokazywania zdjec na monitrze. Gorzej byloby zapewne z drukowaniem ale jak porownasz z jakoscia zdjec podpietych przez Limaxa7 to mozesz pstrykac spoko :)

:D

Cygnusie, wybacz - & zrozum - te zdjątka ładnie teraz nawet wyglądają. Ale hmm... nie każdy dobrze sobie radzi w Photoshopie, czy Photopaincie ;) Ja deczko umiem, więc ... no po paru chwilach tak zaczynają wyglądać :D

To-to tak przekłamuje kolory, na tyle nie radzi sobie z fotografowaniem obiektów w ciut ostrzejszych kontrastach, w nocy lampa oświetla na "wielką" odległość - na dolnej granicy ostrości, że naprawdę nie ma o czym mówić!

Ale spoko - nie miałem telepa : w domciu są już trzy :) Time na aparat też wkrótce będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.