Skocz do zawartości

Spotkania w Trzciance


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

16-18 marzec to najbardziej prawdopodobny termin.

Ale jeszcze nic wiążącego nie ustalałem z nikim- może ktoś zaproponuje inaczej? Oczywiście starzy górale i jasnowidze mają pierwszeństwo :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby się udało i np janusz m + slawak1 + jeszcze ktoś, by sie zgodzili (tzn jakbym miał kase i wolny czas i inni też) i w ogóle w ogóle to by i ekipa z podkarpacia się pojawiła. :rolleyes:

 

Sorki ze pełen chaotyzm :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby się udało i np janusz m + slawak1 + jeszcze ktoś, by sie zgodzili (tzn jakbym miał kase i wolny czas i inni też) i w ogóle w ogóle to by i ekipa z podkarpacia się pojawiła. :rolleyes:

 

Sorki ze pełen chaotyzm :szczerbaty:

Brawo, barwo widze że działasz w tym kierunku!!!, A spróbujcie tylko mi nie przyjechać to tyle mnie zobaczycie w Przecławiu :zadek: . A bedę, bedę w Leżajsku na początku kwietnia (Wielkanoc) i zabawie trochę. Ale wy pierwsi. Wykonać..!!! :Salut:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, barwo widze że działasz w tym kierunku!!!, A spróbujcie tylko mi nie przyjechać to tyle mnie zobaczycie w Przecławiu :zadek: . A bedę, bedę w Leżajsku na początku kwietnia (Wielkanoc) i zabawie trochę. Ale wy pierwsi. Wykonać..!!! :Salut:

 

Jeżeli ktoś będzie tak miły, i zawinie po mnie pod Wawę, żeby zabrać mnie i moją Synte to pisze się na to :Salut:

 

Na dzień dzisiejszy własnego transportu nie mam. Ale wszystko może się zmienić... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kto jeszcze wolałby termin 23-25 marca...

Pisać plissss !

Czy wyście już do reszty powariowali, z Łysym do 2.00-3.00 ??? :Boink:

To powinien być nasz drogowskaz oraz ICM.

post-1723-1168983367_thumb.jpg

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14-go marca wyjeżdżam do Roztok(ów), do 18-go. Sprawa zaklepana. Jadę z koleżanką, razem byłyśmy na zaćmieniu i razem na obozie w lipcu. Zdaję sobie sprawę, że nie możecie się mną sugerować, więc ustalajcie, jak Wam wygodnie i... jak Księżyc zaświeci. Jak się uda, to się wstrzelę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14-go marca wyjeżdżam do Roztok(ów), do 18-go. Sprawa zaklepana. Jadę z koleżanką, razem byłyśmy na zaćmieniu i razem na obozie w lipcu. Zdaję sobie sprawę, że nie możecie się mną sugerować, więc ustalajcie, jak Wam wygodnie i... jak Księżyc zaświeci. Jak się uda, to się wstrzelę.

No skoro wolisz koleżankę od towarzystwa, wesołych synciarzy-pijusów to oczywiście każdy to uszanuje, ale zapewniam będzie się działo... :Beer:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

Proszę o podawanie dogodnych terminów. Za tydzień podejmuję decyzję. Termin musi być "obstukany" możliwie wcześnie, bo to dla mnie qpa roboty z przygotowaniem noclegów, miejsca obserwacyjnego itd. No i muszę się wystarać o jakąś pomoc jakiegoś WAŻNEGO URZĘDU ;)

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja może wkońcu zawitam w te rejony z mojim Taurusikiem :Beer:

Pozdro.

 

 

 

Oho, to może i Ja... nieśmiało zacznę planować... (Say, tylko nie spisuj tej deklaracji na straty, jak podejmę decyzje to sie bardzo postaram). Dawno sięz wami nie widziałam. Tylko zamówcie piękna pogodę w nocy.

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.