Skocz do zawartości

Właśnie kupiłem ...


marsnr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Wlasnie skonczylem skrecac ... no co ? oczywiscie .... synte 200/1200 :banan: . Zakupu dokonalem u Jonka25 na allegro, wszytsko jak najbardziej OK, jeszcze nie zdazylem wystawic pozytywa. Skrecanie twalo ok godziny nie bylo tak straszne jak sie tu naczytalem, instrukcja jest OK. Oczywiscie zamiast pieknego nieba, chmury :burza: , ale spojrzalem sobie na wieze z przekaznikiem, wczesniej mialem pozyczonego 114/"1000" normalnie szczena mi opadla :szczerbaty: .

Dziekuje tu Wszystkim ktorzy cierpliwie odpowiadali na moje pytania zarowno na forum jak i na czacie, nie bede wymienial z nazwy ale dzieki i mysle ze jakies piwo :Beer: :Beer: :Beer: za cierpliwosc w Jodlowie 2007 sie znajdzie :Salut: .

 

pozdrawiam

Marcin :banan::banan::banan:

 

PS: i jeszcze do wszystkich ktorzy chca kupic telepa, nie spieszcie sie pozbierajcie kaske, gwiazdy nie ucieka, a tym czym sie patrzy ma duuuuuuze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: i jeszcze do wszystkich ktorzy chca kupic telepa, nie spieszcie sie pozbierajcie kaske, gwiazdy nie ucieka, a tym czym sie patrzy ma duuuuuuze znaczenie.

myślę że to zdanie jest potrzebne wielu ludziom którzy chcą coś kupić na początek.

Może ktoś je zamieści na stronie głównej forum :szczerbaty: ?

 

 

już to widzę jak szybko zaśniesz :Beer::szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No następny nawiedzony :D

 

Szczere gratulacje!!!

Właśnie dostałem wiadomość, że Adam Tomaszewski ... tysz Synciarz :)

 

Ciekaw jestem ile tych Synt w końcu jest w narodzie. Bo ostatnio wysyp jakiś mamy. Pora, oj pora, na ten fan club ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w DO -kupują wszyscy :Boink: o pogodzie mozna zapomnieć :D

 

Korzystając z tego, że wszysci kupują i nie ma szans na pogodę, ja również sprawiłem sobie prezent w postaci WO SWAN 33mm i filtra Baader UHC-S. Teraz trzeba tylko przeczekać ten niekorzystny przedświąteczny czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale że wczoraj nabyłem nowego canona 300D, wreszcie jakiś pożądny aparacik wpadł mi w ręce.

Pozdrawiam.

 

Jestes pewien ze ten kąńnon jest nowy?? Czy tylko tak sprzedawca mowil? Ja jestem pewien, że nowy to 300D napewno nie bedzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale że wczoraj nabyłem nowego canona 300D, wreszcie jakiś pożądny aparacik wpadł mi w ręce.

Pozdrawiam.

 

A czemu nie chociaż 350D? Nie masz mirror lock-up'a, za jasnymi gwiazdkami ciagną się patyczki, nie ma noise reduction, trzeba wgrywać WASIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.