Skocz do zawartości

Robert Mateja


Rekomendowane odpowiedzi

Robert Mateja - polskich skoków wielka nadzieja.

Skacze jak skacze, po skoku dziwnie kracze.

Macha rękami jakby bocianimi skrzydłami.

Jednak świetnie ląduje, jeszcze lepiej imprezuje.

Czy kiedyś się odrodzi? Prędzej dziecko urodzi..

 

Normalnie Żaaal!!!!

 

Macie może jakiś dobry "beszt" Na Robertka.. :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa śmiecie to autorzy postów powyżej. Kumacie to?

 

nie było skoczka z lepszą formą w polsce. Mateja jest w jakiej jest i jest nezastępowalny, co jest winą takich młodych gówniarzy jak wy, którym sie niechce. Jest najstarszym zawodnikiem, który może forme zbudować w sezonie na 2tyg. przez ostatnie dwa lata w jednym roku wygrywał puchary kontynentalne w drugim dobrze skakał na MŚ w lotach (lepszy był od Małysza i wygrał z nim MP)

 

dzieci neostrady zadowolone z tego, że mają Ubuntu spadać z forum...

 

dobsonme jeśli OSaliwan z awatara jest twoim idolem to szmaciarzem jesteś ty i twój ordynarnie głupi tekst mi pasuje do ciebie.

Edytowane przez McArti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateja, mało tu zawinił, zawodnicy bez formy trafiają się na każdych mistrzostwach

 

Za tą klapę winę ponosi trener, zabrał zawodnika który jest w ''wielkiej opozycji'' do dobrej formy

 

p.s.

McArti - wrzuć trochę na luz, bo od tych kwasów nabawisz się wrzodów na dwunastnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O doborze zawodników decyduje przede wszystkim trener. I jeżeli należy kogoś winić, to w ostatniej kolejności zawodnika, a w pierwszej osoby decydujące o składzie. Według mnie większe szanse na dobre miejsce miał Skupień. Ale to tylko gdybanie.

 

Szkoda szansy, bo była realna możliwość zdobycia brązowego medalu. Pewnie stąd to rozgoryczenie, co wcale nie upoważnia do robienia z kogoś "szmaty" i takich tekstów.

 

McArti, czy jesteś zadowolony z tego co napisałeś?

 

Edit: Widzę, że Moralez jest podobnego zdania.

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu panu juz podziekujemy.

Taki szmaciarz mogl cos w zyciu osiagnac ale nie chcial.

 

PRECZ!!!!!!

 

 

No cóż Mateja miał wiele nieudanych konkursów, jak np. ten, ale jakieś tam osiągnięcia miał (te 5 miejsce na MŚ w 1995, no i czasem dobre miejsca w pucharze świata. Krytykować można, ale zawsze trzeba jednak patrzeć też na siebie: czy osiągnąłeś więcej w życiu niż Mateja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa śmiecie to autorzy postów powyżej. Kumacie to?

 

nie było skoczka z lepszą formą w polsce. Mateja jest w jakiej jest i jest nezastępowalny, co jest winą takich młodych gówniarzy jak wy, którym sie niechce. Jest najstarszym zawodnikiem, który może forme zbudować w sezonie na 2tyg. przez ostatnie dwa lata w jednym roku wygrywał puchary kontynentalne w drugim dobrze skakał na MŚ w lotach (lepszy był od Małysza i wygrał z nim MP)

 

dzieci neostrady zadowolone z tego, że mają Ubuntu spadać z forum...

 

dobsonme jeśli OSaliwan z awatara jest twoim idolem to szmaciarzem jesteś ty i twój ordynarnie głupi tekst mi pasuje do ciebie.

 

Panie dobsonme, abstrachujac od tego, ze jest pan mlodszy zarowno wiekiem jak i stazem na forum, propaguje pan wolne oprogramowania i kibicuje innym dyscyplinom sportowym chcialbym wyrazic swoj stanowczy sprzeciw wobec panskiej wypowiedzi gdyz uwazam, ze...

 

Czy ten post nie moglby wygladac tak, bez obrazania innych uzytkownikow forum, naruszania jego regulaminu i upodabniania sie do naszych politykow.

 

Pan Robert Mateja jest osoba publiczna co daje pelne prawo do wypowiadania sie na temat tej sfery jego zycia w ktorej udziela sie publicznie.

Guzik mnie obchodzi, ze jest pierwszym polakiem ktory przelecial 200 metrow i ze wygrywal w pucharze kontynentalnym. Obchodzi mnie tylko dzisiejsze 94.5 metra.

 

Nie od dzis wiadomo, ze pan Robert ma psychike jak ruski czolgista.

Nawet jesli prezentuje niezla forme to jest pewne, ze jesli sie polozy odpowiedzialnosc na jego barkach to NA PEWNO da plame.

Nie zgodze sie tez z pogladem, ze pojechal ten w najlepszej formie.

Od dawna wiadomo, ze Kruczek sie nie bardzo z Wojtkiem Skupieniem lubia.

Wystarczylo skoczyc dwa razy 112.5 metra, czy Skupien moglby dokonac tego wielkiego wyczynu, tego nie dowiemy sie nigdy ale ja stawialbym, ze tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Robert Mateja jest osoba publiczna co daje pelne prawo do wypowiadania sie na temat tej sfery jego zycia w ktorej udziela sie publicznie.

 

Taki szmaciarz...

 

:) gubisz się w zeznaniach panie "kulturalny". Przykładasz rózne miary w zalezności jak ci pasuje. Potraktowałem cię identycznie jak ty tego człowieka. Moja reakcja jest niesłuszna a do swojej masz święte prawo. A TO CI DOPIERO OBŁUDA!!!

 

Pan Dobsonme jest osoba publiczną na tym forum co daje pelne prawo do wypowiadania sie na temat tej sfery jego zycia w ktorej udziela sie publicznie :szczerbaty:

 

ps. optuje za wywaleniem całego wątku tam gdzie od pierwszgo postu jego miejsce. DO ŚMIECI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy Panowie ale ja o skokach wiem tyle ile komentator powie w czasie konkursu.

 

Dlatego nie komentuje dyspozycji niektórych skoczków i decyzji trenera ponieważ wiem że oni się znają na tym o WIELE LEPIEJ i co najważniejsze ZA TO IM PŁACĄ, a jak ktoś coś zawali to sąd pozostawiam ludziom którzy siedzą w niesławnym PZN'ie bo oni również znają się na tym LEPIEJ.

Po za tym na jakiej podstawie decydujecie że ktoś ma zostać wyrzucony na zbity pysk?? Po dwóch skokach ...

Coś myśle że parę osób w naszym jakże elitarnym :szczerbaty: gronie wie więcej niż cały zastęp szkoleniowców naszych skoczków.

 

Publiczne "besztanie" kogokolwiek a nawet publicznych osób według mnie jest brakiem dobrego smaku ...

 

Pozdrówko!!

 

P.S. Parafrazując "Skakali jak nigdy, przegrali jak zawsze ... ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczne "besztanie" kogokolwiek a nawet publicznych osób według mnie jest brakiem dobrego smaku ...

 

No tak też prawda, ale każdy w szkole go mówi że zawalił sprawe a tak byśmy mieli brąz pierszy raz

Nie lubie besztać ale troche krytyki też się przyda a nie tylko "o bardzo ładny skok" świetnie skoczył..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze nie interesować się badziewnym sportem i nie być zawiedzionym przez zawodnych zawodników. Wystarczy mi astronomia. :Beer:

 

 

Tez tak mysle :Beer: ale równierz nie popieram "ostrych" słow krytyki. Jesli na tym forum ktos kto umie lepij skoczyc niz on to niech sie zgłosi na jakis eliminacje. Moze sie posmiejemy.

Edytowane przez mar121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McArti Twoja odpowiedź jest niewspółmierna do tekstu ("Śmiecie"??!) dwóch pierwszych

odpowiedzi. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i to jest mocna

strona demokracji. zachowałeś się jakby co najmniej obrazili Twoją

najbliższą rodzine. Na przyszłość więcej luzu i doboru słownictwa.

 

Trudno się nie zgodzić, że można mieć żal do Mateji za jego ostatni występ. Ale

z drugiej strony winę taką samą ponisi trener polskiej kadry, że wiedząc o słabej

dyspozycji zawodnika dopuścił go do startu w zawodach.

 

pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(oczywiście mam nadzieje, że nie zostaną moje słowa źle odebrane)

 

McArti, czy ty przypadkiem swą wypowiedzią nie zahaczyłeś sam o 'dziecioneostradztwo'?? :szczerbaty:

 

Czy mam się zatem wynosić z tego forum?? :angry: Bardzo bym nie chciał... ;(

(Choć jak ulał pasuję do tych zadowolonych, choć bliżej mi do, hehe, dziecka chellostrady ! :szczerbaty: )

 

A co do Matei... No cóż. Skakać każdy może. Jeden w bok, drugi jeszcze gorzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam się zatem wynosić z tego forum?? :angry: Bardzo bym nie chciał... ;(

jak przekarzesz 1% na szkoleni Matei to możesz zostać. :D pozatym dzieci chelostrady mogą oczywiście zostać... ;)

Edytowane przez McArti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione bardzo dawno temu w sieci. Brzmiało to mniej więcej tak:

Po skoku Robert Mateja tłumaczył się dość mętnie, że mu narty przeszkadzały.... niestety taki jest regulamin NARTY TRZEBA MIEĆ

 

szkoda, że się nie zdezaktualizowało, bo mielibyśmy medal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McArti Twoja odpowiedź jest niewspółmierna do tekstu

na tym to polega inaczej niedziała tylko tworzy niekończące się dysputy. zrobiło sie na tyle niesmacznie ze wszystkim odeszła ochota od wieszania psów na kimkolwiek czyli jest skutecznie. Licze, że nikt nie będzie roztrząsał wyższości szmaciarza nad śmieciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zawaliłem oba skoki. Popełniłem niewyobrażalne błędy. Siedzi to we mnie i siedzieć będzie. Zawiodłem. Po raz kolejny w swojej karierze. I znowu w mistrzostwach świata.

 

Kibiców przepraszam. Mnie też jest z tym źle.

 

Milo, ze dla odmiany nie zawinil wiatr, smarowanie, sedziowie etc.

Mezczyzna trzeba umiec byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas by przerzucić pana Roberta na inny odcinek. Jego wieloletnie doświadczenie może się przydać np. w szkoleniu młodych skoczków. Niech mu dadzą pod komendę szkółkę dla smyków - niech ich nauczy solidnie podstaw. Na mistrzostwach powinien ewidentnie skakać któryś z młodych zawodników. Nawet jeśli skoczyłby identycznie jak Mateja, zdobyłby doświadczenie (no wiecie, trema, wielkie zawody etc.), które u niego zaprocentuje w przyszłości. Mateja natomiast wszystko co najlepsze w sporcie ma już chyba za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.