Skocz do zawartości

Walizka do astro


jureq

Rekomendowane odpowiedzi

W hipermarkecie budowlanym OBI w Warszawie są aluminiowe walizki za 49 zł (na narzędzia) o wymiarach 40x30x13 cm (w środku usuwalne przegródki "opiankowane"). Walizkę zauważyłem przy zakupach "remontowych", kupiłem i powiem, że fajna - w środku spokojnie mieszczą się nawet 2" Naglery :lol: lub wchodzi do środka ETX-90.

Sorry, że umieszczam taki post walizkowy w sprzęcie astro, ale jakiś czas temu był wałkowany temat walizek na sprzęt :lol:

Pozdrawiam,

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Boopsim kupiliśmy sobie 35x45x16 w TESCO. W jednej mieszczę dwie lornetki, szukacz z oprawą regulecyjną i mnóstwo złączek, kątówek okularów, barlowów itd itp. W drugiej cały złożony montaż i przeciwwage. oczywiście bez trójnogu. :P:P:P Zapakowanie całości zajmuje troche czsu ale zabezpieczenie jest na tyle dobre, że spokojnie można pójść na :Beer::letsdrink::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć w jakich sklepach mozna szukać czystych gąbek "z górkami", ale takich jak na zdjęciu. Były przy zdjęciach Taurusa Mirka. Potrzebuje tego na wyścielenie astrowalizki, żeby się nic nie potłukło.

 

Czy mam w zakładzie tapicerskim szukać ?

Nie ma takiego w mojej okolicy, bo po upadały.

A czy czasem takie gąbki z górkami nie są dostepne w sklepach RTV/AGD jako opakowania ? Do dostania jako odpady transportowe.

Edytowane przez Binocooler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem takie gąbki z górkami nie są dostepne w sklepach RTV/AGD jako opakowania ? Do dostania jako odpady transportowe.

 

 

Nie wiem czy w sklepach z RTV coś takiego dostaniesz. Do mnie przychodzą od czasu do czasu paczki z podobną pianką. Mogę odłozyć i wysłać do Ciebie ale nie mogę obiecać kiedy cos takiego będę miał może za tydzień może za trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w sklepach z RTV coś takiego dostaniesz. Do mnie przychodzą od czasu do czasu paczki z podobną pianką. Mogę odłozyć i wysłać do Ciebie ale nie mogę obiecać kiedy cos takiego będę miał może za tydzień może za trzy miesiące.

 

Trzeba tu Piotra Z - profesjonalista w tych kwestiach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znajdziesz w sklepach Jysk- http://www.jysk.pl/. Tu masz konkretnie ten materac piankowy - http://www.nlab.dk/jysk/pol/produkt/imagepage44.htm. Wystarczy do kilku walizek. Ten ze zdjęcia nie jest jeszcze dokładnie taki, jak materac, który oglądałem w Jysku w Gliwicach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.