Skocz do zawartości

Dam pracę


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję chętnej i uczciwej osoby do pracy w sklepie ze sprzętem optycznym (teleskopy, lunety, lornetki, okulary, mikroskopy itd...)

Sklep będzie się mieścić w Katowicach (centrum, ok. 300 metrów od Dworca PKP).

Praca od poniedziałku do piątku plus kilka godzin w sobotę.

Zainteresowanych z regionu proszę o przesłanie oferty na adres redakcja@astrocd.pl

Edytowane przez Marek Substyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne ogłoszenie :D:D

 

 

 

no :szczerbaty: przez chwilę nawet zastanawiałam się czy nie rzucić swojej roboty i nie otoczyć się przez te wszystkie lunety i okulary...

 

no i te tabuny astromiłośników :ha:

 

... tylko że miałabym trochę daleko do pracy - jakieś drobne 500 km...

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że będzie takie małe zainteresowanie. Widać na prawdę, że sytuacja w kraju z pracą się zmienia na lepsze i trzeba szukać długo dobrych pracowników.

Czy nikt nie ma ochoty pracować ze sprzętem astronomicznym? :unsure:

 

Oferta ważna do 31 sierpnia. Potem wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że będzie takie małe zainteresowanie. Widać na prawdę, że sytuacja w kraju z pracą się zmienia na lepsze i trzeba szukać długo dobrych pracowników.

Czy nikt nie ma ochoty pracować ze sprzętem astronomicznym? :unsure:

 

Oferta ważna do 31 sierpnia. Potem wybór.

 

hehe

 

przytoczę taki żarcik na czasie, dobrze obrazujący obecną sytuację :szczerbaty:

 

Przychodzi baba do lekarza, a lekarz... w Irlandii :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wyjechali. Szkoda.

 

Dodatkowe informacje:

Sklep. Powierzchnia całkowita ok. 100m2, kilmatyzacja.

Sprzęt film m.in.: Celeston, Sky-Watcher, Vixen, William Optics...

 

Dokładnie szukam jednej osoby, która będzie użerać się ze mną przez minium 8 godzin dziennie. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wyjechali. Szkoda.

 

Dodatkowe informacje:

Sklep. Powierzchnia całkowita ok. 100m2, kilmatyzacja.

Sprzęt film m.in.: Celeston, Sky-Watcher, Vixen, William Optics...

 

Dokładnie szukam jednej osoby, która będzie użerać się ze mną przez minium 8 godzin dziennie. :banan:

 

100m2 wooow... toż to salon normalnie... samoobsługa może będize? taka żabka z okularami, filtrami, wyciągami... podchodzisz do półki, patrzysz i mówisz "ooo LV, hmm w sumie wezmę sobie" i buch do koszyka sześciopak lantanów :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie dziwi wiekszosc postow. Fajnie, ze bedzie taki sklep, ale zeby w nim pracowac nie wystarczy entuzjazm!

Oferta pracy jest interesujaca, jezeli:

- poszukuje pracy,

- geograficznie mi odpowiada,

- posiadam wystarczajace kwalifikacje,

- spodziewam sie, ze spelni moje OCZEKIWANIA FINANSOWE.

Praca sprzedawcy w sklepie, nawet sprzedajacym promy kosmiczne z demobilu, nie moze byc zbyt atrakcyjna finansowo. Wiekszosc forumowych aktywistow juz gdzies pracuje, a jesli ma sprzecioch to i jako tako zarabia. Dla tej grupy zmiana pracy na kontuar sklepowy rzadko bedzie atrakcyjna. Jest jeszcze grupa uczacych sie/studiujacych, ktorzy po studiach tez beda sie rozgladac za czyms bardziej skomplikowanym. No i geografia. Czy zatem nalezy sie dziwic, ze na tym Forum malo jest zainteresowanych?

 

Pozdrawiam i zycze sukcesow w przedsiewzieciu, a obrotow tak duzych, zeby marza dla AstroForumowych klientow mogla byc ...ujemna!

:)

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i zycze sukcesow w przedsiewzieciu, a obrotow tak duzych, zeby marza dla AstroForumowych klientow mogla byc ...ujemna!

:)

 

Aby nie było nie porozumien. Szukam współpracownika z którym będe spędzał tam "długie" godziny.

Moim zadaniem jest po prostu znalezienie odpowiedniej osoby na to miejsce. Nie jest to bowiem moje przedsięwzięcie.

Szczegóły będe mógł podać mam nadzieje za kilka-kilkanaście dni.

Edytowane przez Marek Substyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.