Skocz do zawartości

Synta 80ED


JustinSullivan

Rekomendowane odpowiedzi

Teleskop + domowym sposobem robione mocowanie z obejm na rury i dovetail również homemade. Synta zakupiona w www.teleskop-service.de. Jeden z pierwszych egzemplarzy 80ED z bardoz dobrą optyką. Link do zdjęć robionych Syntą (strona w budowie): http://www.ikar.tarnow.pl/sullivan

 

sky.JPG

sky2.JPG

 

 

Cena: 1100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
YOKER oczywiście kłamie, gdyż proponował 900 zł a nie 950. 950 to cena ostateczna jak napisałem i na pewno za 900 sprzedawał nie będę. Pozdr.

 

 

Yoker nigdy nie klamie :D

 

Zaproponowalem ci cene 900 zl czekajac na twoja riposte.

 

Twoja odpowiedz brzmiala- NIGDY!!!! -"za zadna cene" czy cos takiego :D

 

Jak dobrze wiesz,jesli ktos zbija cene to ma wkalkulowana ze sprzedajacy bedzie chcial podniesc ja troche.

Dla mnie te 50 zl nie stanowilo by problemu -ale twoje stanowcze NIGDY - zdecydowalo by sobie odpuscic.

 

Nie wiem czy pierwszy raz cos sprzedajesz czy sa inne powodu niemozliwosci nawiazania logicznego kontaktu w celu ustalenia ceny satysfakcjonujacych obie strony.

To tyle.

 

Ja juz mam 80 ed :helo:

 

 

Zycze bardziej owocnych pozostalych sprzedazy astrosprzetu :Beer: i jak zwykle-CZYSTEGO NIEBA.

 

pozdr

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek,

 

Tak naprawde by sie przekonac czy sie rozni czy nie -trzeba by postawic wersje pro i" niebieska" obok siebie.

Kazdy egzpl. jest troche inny tzn.sa lepsze i gorsze, ale ten -wydaje sie byc dobry bo byly nim trzaskane niezle fotki-jesli szukasz czegos z tej serii to to jest to. :Beer:

 

pozdr

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie rezerwuję. Jestem z Kielc, po sprzęt mogę przyjechać sam - ewentualnie umówimy się w połowie drogi (czyli w Busku-Zdroju).

Potrzebuję jeszcze trochę czasu na przekonanie Żony B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.