Skocz do zawartości

Space-Art


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe prace.

Tylko w "Pawel Nebula" wdarły Ci się 3 ostre krawędzie, troszkę gryzące się z całością. Ta trzecia na dole, to chyba łuk nad podpisem, więc rozumiem, że tak miało być chyba.

Pozwoliłem sobie zaznaczyć. :)

Możliwe, że widać je u mnie, a na innych monitorach nie.

 

No chyba, że to taka awangarda, więc ok ;)

 

 

mglawica-pawla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem zazwyczaj sprawdzam każdą prace na kiklu monitorach u znajomych i u kazdego wyglada to inaczej zazwyczaj jest ok, ale z pawlem jest różnie ostatnio sprawdzalem go na monitorze specjalnym do projektowania grafiki i ukazala sie masa rzeczy których nie widac na pozostalych monitorach i to tylko w przypadku pawla bo reszta byla ok.

 

Aktualnie pracuje nad merkurym przelatującym przed sloncem troche czasu mi to pochlonie bo chce zeby wyglądało to bardzo realistycznie. Więc trzymajcie kciuki i bądzcie cierpliwi ;]

Edytowane przez hadzi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grery,

O niebo lepiej. A ja doradzę jeszcze, zmniejszyć obrazek o połowę, co dobrze rozmaże część szczegółów i ułatwi oglądanie.

 

@hadzi3,

Jest dobrze. Parę szarych kropek z oryginalnego zdjęcia jest widoczne. Ja bym to usunął, lub zrobił z nich jakieś galaktyki karłowate lub gromady kuliste.

 

dobrej zabawy i szalonych pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam więcej czasu :) Dzięki hadzi3. zoyfion postaram się zrobić jutro.

 

 

EDIT: Wstawiam tutaj ulepszoną planetkę. Mam nadzieję, że efekt lepszy niż poprzednio :)

 

 

Słoneczko klasa ;]

 

Teraz popraw tło z gwiazdami tzn. dodaj im koloru polecam czerwień z niebieskim tylko nie za jaskrawo, a planetę zrobisz na końcu jakbyś sobie nie radził to napisze ci krótki tutek jak to szybko i prosto zrobić...tylko, że w Photoshopie. Napisz czy już na nim pracowałeś ?

Edytowane przez hadzi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do współpracy?

 

Poniżej zamieszczam kometę mojego autorstwa i chciałbym żeby ktoś spróbował ją dokończyć, a konkretnie dodać jej ciekawego blasku na dziobie jakieś ładne gwiezdne tło na którym będzie ziemia i księżyc.

 

Tak więc zapraszam do ćwiczeń bo coś temat tu pada.

kometa.jpg

Edytowane przez hadzi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie widać znakomicie - po prostu podoba mi się - ta "kometa". Na starym - spokojnym LCD 17 cali o proporcjach 1280:1024 (pikseli)

 

Pozdrawiam

 

p.s.

no chyba, że muszę jeszcze zawspółpracować - to sorry - za cienkim ;)

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Jak to bywa czasem w tematach "pobocznych", odbiegających od głównego tematu forum, pojawia się taka amplituda. Czasem temat jest podgrzewany, potem na jakiś czas stygnie, by znowu zostać podgrzanym, i tak dalej.

Będąc na forum o astronomii musimy liczyć się z tym, że tylko pewna niewielka część osób przy okazji lubi i tworzy space-arty. Tym, którzy przy okazji coś stworzyli w trakcie tego wyższego zainteresowania tematem, potem może się znudzić robienie space-artów, gdyż wracają do tych głównych zajęć związanych stricte z astronomią.

Tak więc na razie temat opiera się tychże doskokach ;)

 

Pewnie gdyby było to forum artystyczno-graficzne, to roiło by się tutaj od świetnych space-artów.

Tym czasem cieszymy się tym, co mamy :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ode mnie ale w zupełnie innym stylu:

 

SpaceWorldNes.png

 

Jako że jestem fanem klimatów retro, postanowiłem stworzyć kosmiczny świat w stylu 8-bitowym. Wszystkie obiekty pochodzą z gier na konsolę Nes.

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ode mnie ale w zupełnie innym stylu:

...

 

Jako że jestem fanem klimatów retro, postanowiłem stworzyć kosmiczny świat w stylu 8-bitowym. Wszystkie obiekty pochodzą z gier na konsolę Nes.

To jest po prostu zarąbiste !!!

Dawno nie widziałem czegoś równie oryginalnego i fajnego!

Świetne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.