Skocz do zawartości

Space-Art


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę proszę. Jesteś normalnie kopalnią pomysłów, idziesz jak burza, tak trzymać. Bardziej podoba mi się kobitka podłączona do sieci :D , taki fajny surowy czarno-biały klimacik, coś mi tylko nie pasi z jej piersiami, ale to małe piwo w stosunku do całości. Jestem ciekawa czy robisz najpierw jakiś szkic wstepny, ogólny zarys czy jedziesz z tym tak "na żywca" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

No troszkę przekombinowałem piersi, wcześniej lepiej wyglądały, a potem poprawiałem i chyba troszkę przedobrzyłem :D

Płyn w którym leży miał być żółty, ale uznałem, że czarno białe będzie lepsze.

Zawsze rysuję na "fristajlu", ale czasem - w przypadku obrazów nie-kosmicznych - posiłkuję się zdjęciami znalezionymi w necie, żeby np. lepiej zachować kształt twarzy itp. Najpierw robię zarys całości, a potem to już z górki.

Klimaty kosmiczne zawsze robię prosto z wyobraźni, często nawet zmieniając koncepcję w trakcie malowania, na przykład, gdy coś nie wyjdzie ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowe słońce się rodzi? Czy może umiera staruszka i widzowie oglądają koniec swojej matki? A może to tylko chwilowy odpoczynek, przerwa w działaniu? Zgadnij, kto uczony...

Uwolnij z uprzęży swoją wyobraźnię. Wszytko jest możliwe, skoro jest w twojej głowie.

narodziny.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pożeglować po południowych nieboskłonach, gdy za oknem chmury i chłód...

 

tiamat_feat_mpp.jpg

tiamat_feat_mpp-1.jpg

 

Dziękuję Michałowi za pobudzenie wyobraźni i udostępnienie tak ciekawego zdjęcia.

Ciekaw jestem która wersja bardziej Wam się podoba. Jeśli wam się podoba...

Edytowane przez mpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję :)

Powstała "różnica" w otoczeniu i pierwszym planie, gdyż tą planetę zrobiłem w Gimpie chyba z 2 miesiące temu, albo nawet 3. I nie za bardzo wiedziałem, co by tu dodać do tego obrazka, żeby był "o czymś". No i powstał statek jak z kreskówki, który jednak nie przypasił charakterem do planety.

Ale obiecuję, że następnym razem będę robił wszystkie elementy w jeden "deseń".

pozdrawiam

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Długo się przed tym broniłem - przed kopiowaniem zdjęć.

Space-art został wykonany na zlecenie koleżanki z sąsiedniego forum - Wioli_Z. Skoro zleceniodawczyni sobie życzy taki, a nie inny obraz, to trzeba się podjąć ;) Odstawiłem na chwilę moje wyznanie i namalowałem na podstawie zdjęcia mgławicę B33, czyli "Koński Łeb".

 

Aerografem. 100x70cm. Dla Wiolety.

 

b33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.