Skocz do zawartości

Space-Art


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Najdłuższym etapem jak dla mnie jest szukanie pomysłu, a samo wykonanie....różnie ostatnie z księżycem to ok 2h natomiast przedostatnia panorama to jakieś 2 dni ale poprawki ok. tygodnia. Narazie najdłużej siedziałem nad słońcem w pracy SUN&EARTH jakiś miesiąc prawie 2 lata temu. W miarę rozwoju ten czas się oczywiście skraca.

 

Dzięki za wsparcie.

Edytowane przez hadzi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Coś w starym stylu

Hadzi3 - bomba!

 

I komentarz trafny więcej niż wielce ;)

 

Przepraszam, że dopiero dziś (podbijam wątek) ale już dawno miałem to napisać. Tylko coś mi quchnia uwagę odwracało!

 

Normalnie ukradłem sobie ten Twój obrazek i od czasu do czasu ustawiam jako tło Windows Vista. Znakomicie urefleksyjnia. Chyba w sam raz w duchu tych Świąt.

 

W piewszej chwili jak go zobaczyłem to tak trochę przerażał. Pewnie nie wiesz ale my - stare pokolenie - czasy głębokiej komuny - ciągle byliśmy straszeni (filmy dokumentalne z eksplozji atomowych) wojną atamowa - po napaści "imperialistów z USA czy Bonn" :D

 

Co jakiś czas nawet syreny alarmowe wyły (w ramach testów czy zadziałają w razie rzeczywistego nadaltywania Rakiet Natowskich).

 

I to mi zawyglądało jak początek wybuchu bomby atomowej - i to jakiej !

 

Ale ten księżycek - oświetlony "bombą" - zmienił mi interpretację - w jakiś niesamowity układ planetarny [ciekawe czy fizycznie realny? ;)]

 

Dołączam się do zachwytu i

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wybuchu bomby ;) to właśnie odświeżam swoja starą prackę którą bede chciał wydrukować w formacie A0 100x70 w formie plakatu może moja wizja ci się również spodoba praca nosi tytuł "Czas Apokalipsy" i odbiega od space artu. Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Bez nazwy 1 kopia.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie!

 

dopiero teraz zobaczyłem te dwa "space-arty" MOON kilka postów wcześniej.

 

umieściłeś je w złym dziale! Bo to (być może) nie jest żadna fikcja. :D

 

Pół żartem pół serio powiem (wybór należy do nich ;)):

Poprosiłbym Moderatorów o wydzielenie może tego postu z MOON-ami jako pierwszego w nowym wątku pod tytułem:

"Przyszłe losy Księżyca i bliski (Ziemi) koniec"

No bo wiadomo, że Księżyc bedzie kiedyś krążył coraz blizej Ziemi. W końcu zacznie się rozpadać i może powstaną jaikies pierścienie, ale zanim się rozpadnie na pewno będzie widywany na niebie jako ogromnie większy niż dziś.

Policzyłbym nawet Wam czy będzie widywany aż tak wielki jak na tym "space-arcie" - ale nie w tym wątku!!! Zresztą może ktoś inny by tam nam to opracował ;)

 

Tak czy siak ten Twój "space-art" uroczy - chciałbym tam być!

 

To i ja wszystkim (także gościom - nawet tym co ze mną ostro polemizują) życzę

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ćwiczę zrobienie planety przypominającej Ziemię na razie staram się zrobić realnie wyglądające chmury poniżej efekt ćwiczeń jak już skończę prace nad kontynentami to postaram sie wrzucić tu tutorial Video z całego procesu powstawania, a na razie pod ocenę lecą chmurki napiszcie jeśli możecie jak to według was wygląda.

tutorial_hmury.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję :) Te moje bazgrołki niestety odstawiłem trochę na bok, podobnie jak zaniedbałem się w szkicach. :(

Ale na szczęście wątek space-art został ożywiony dzięki koledze Hadzi3. W tym temacie wymiata. Ja z sam oglądam te prace z dużym zaciekawieniem i podziwiam. Kilka z nich to moi space-artowi faworyci.

 

Ja w sumie raz na jakiś czas jeszcze prysnę coś jeszcze aerografem, tylko jakoś mi weny ostatnio brakuje ;)

 

A jeżeli chodzi o szkice, to i'll be znowu back soon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a na razie pod ocenę lecą chmurki napiszcie jeśli możecie jak to według was wygląda.

 

 

wygląda nieźle, może warto by dodać formacje przypominające cyklony/niże, bo w takiej skali nie ma bata by nie pojawiły się w kadrze.

w drugim poprawionym rysunku chyba Księżyc trochę za mały jest. Może się mylę, niech Ekolog się wypowie, on tam się zna na różnych kątach patrzenia i wielkościach obiektów :)

Edytowane przez bamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.