Skocz do zawartości

Astro-Forum.org ma nowy dom


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili przydzieliłem każdemu użytkownikowi z grupy Astroamator 5MB przestrzeni na każdy post bez ograniczenia globalnego (wcześniej było 0,5 MB).

A może dało by sie jeszcze zwiększyść ilość przechowywanych prywatnych wiadomości? Bo limit 80 który jest teraz dość szybko się wyczerpuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj usunąć pamięć podręczną + coockies.

Nie pomoglo. Usuwalem via WWW oraz w przegladarce. Nadal mnie po czasie wykopuje. Nie wiem jak wy ale ja mam adres forum w postaci ip, pewnie sie jeszcze dns nie odswierzyl...

Jakies inne pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomoglo. Usuwalem via WWW oraz w przegladarce. Nadal mnie po czasie wykopuje. Nie wiem jak wy ale ja mam adres forum w postaci ip, pewnie sie jeszcze dns nie odswierzyl...

Jakies inne pomysly?

 

tutaj post Adama:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?s=&...st&p=337753

 

może poczekaj jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomoglo. Usuwalem via WWW oraz w przegladarce. Nadal mnie po czasie wykopuje. Nie wiem jak wy ale ja mam adres forum w postaci ip, pewnie sie jeszcze dns nie odswierzyl...

Jakies inne pomysly?

Widzę, że korzystasz z neostrady. Coś niektóre DNSy w TPSA się nie odświeżyły. Znam dwa takie przypadki. Nie mam pojęcia dlaczego tak wolno to u nich idzie, ale też trzeba pamiętać, że nie mam na to żadnego wpływu.

 

Do tego czasu korzystaj z adresu IP. Żeby ciebie nie wylogowało to nie klikaj w logo na górze strony, bo tam jest permanentny adres z domeną.

 

Spróbuj też po zresetowaniu wszystkiego wejść najpierw na główną stronę http://www.astro-forum.org/

a dopiero tam kliknąć i wejść głębiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że korzystasz z neostrady. Coś niektóre DNSy w TPSA się nie odświeżyły. Znam dwa takie przypadki. Nie mam pojęcia dlaczego tak wolno to u nich idzie, ale też trzeba pamiętać, że nie mam na to żadnego wpływu.

 

(...)

 

Widzę ze nie jestem sam :) Niestety i u mnie a-f działa tylko przez IP - kłopotliwe bo notorycznie wylogowuje. ( niestety TPSA - livebox)

 

Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam ten sam problem. Korzystam z livebox TP i przez jakiś czas notorycznie mnie wylogowywało, a przez ostatnie dwa dni wcale nie mogłam wejść na stronę AF. Dzisiaj po południu wszystko się ustawiło jak trzeba. W pasku mam już normalny adres astro-forum.org bez żadnego IP, nic mnie nie wylogowuje, słowem - wszystko śmiga aż miło. Cierpliwości.

 

:banan:

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze nie jestem sam :) Niestety i u mnie a-f działa tylko przez IP - kłopotliwe bo notorycznie wylogowuje. ( niestety TPSA - livebox)

 

Krzyś

 

 

Wszystko już ładnie działa i wróciło do porządku :)

 

Świetnie !

 

pozdrawiam

Krzyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że system moderacji społecznej zniknął z okienek postów. Dodatkowo zmienił mi się widok wyświetlania postów w temacie. Wyświetla się chyba pierwszy post i dwa ostatnie a reszta jest w postaci "drzewa" na dole. Czy tak już zostanie? Czy może jest to gdzieś do skonfigurowania w ustawieniach własnego profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, już wszystko działa jak należy :)

Mogłem najpierw to zrobić przed napisaniem postu.

Wyczyściłem cache i cookies w Firefoksie, chociaż może wystarczyłoby same zalogowanie się na nowo, nie wiem. W każdym bądź razie pomogło.

pozdrawiam

Edytowane przez devart87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.