Skocz do zawartości

Miler


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chłopcy z kopalń się ucieszyli podczas barbórki na wieść że helikopter którym wczoraj leciał nasz szanowny premier się prawie rozbił :twisted: , no miał awaryjne lądowanie swoją drogą jestem ciekaw jak to wpłynie na jego notowania może społeczeństwu będzie go żal :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam socjolog mówił w RMF FM, że to może znaczenie zwiększyć nasze szanse w pertraktacjach o UE. :lol: Ponoć jego kaftan ma wzbudzać żal i współczucie oraz chęć pomocy... :lol:

 

A co by było gdyby Lepper w wyborach prezydenckich złamał sobie nogę? :shock: Wole nie myśleć... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat rządów pana Leszka M. mam zapewne podobną opinię jak inni. Nie podoba mi się jednak to, jak inni cieszą się z czyjejś krzywdy. Zapewne w Polsce jest wiele osób, którym na rękę byłoby, aby ten śmigłowiec z jeszcze większą siłą uderzył w ziemię. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat rządów pana Leszka M. mam zapewne podobną opinię jak inni. Nie podoba mi się jednak to, jak inni cieszą się z czyjejś krzywdy. Zapewne w Polsce jest wiele osób, którym na rękę byłoby, aby ten śmigłowiec z jeszcze większą siłą uderzył w ziemię.  :(

 

To nie mają się z czego cieszyć, na mój chłopski rozum z takich wypadków nie wychodzi się w ogóle. Mieli naprawde dużo szczęścia; brawa dla pilota !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najsmieszniejsze jest to ze teraz powstal nowy reality show pt:"Miller hospital show".A to prezydent wpadl do lesia a to wnuczka a to dziadzio,a wszystko pokazuja w tv,i to po to aby litosc wzbudzic.(a czlowiek chory to powinien odpoczywac w spokoju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek koło mojej pracy wyskoczyła kobieta z 6 piętra , miała 46 lat / tyle , co Tygrys . / Zabiła się na miejscu . Zabrali jej rentę , bo chcieli mieć więcej dla siebie . A ilu ludzi umiera bo nie stać ich na leczenie ??????

A te ch śmieją się w kułak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek koło mojej pracy wyskoczyła kobieta z 6 piętra , miała 46 lat / tyle , co Tygrys . / Zabiła się na miejscu . Zabrali jej rentę , bo chcieli mieć więcej dla siebie . A ilu ludzi umiera bo nie stać ich na leczenie ??????

A te ch śmieją się w kułak .

 

Ech Kocie, nie znam sytuacji zdrowotnej nieboszczki, więc nie mogę się wypowiedzieć w tej sprawie. Ale ogólnie rzecz ujmując nie do końca masz rację. Ludzie umierają bo nie stać na leczenie, bo żyjemy w socjalistycznym ustroju, który polega na łaskawym rozdawaniu tego, co się ukradnie pracującym ludziom. I jeszcze na dodatek wchodzimy do takiej UE :Cry: .

Natomiast co do renty wygląda nieco inaczej. Według statystyk jesteśmy jednym z najbardziej schorowanych narodów na świecie. A bierze się to z tego, że ludzie którym się nie chce pracować (bo tylko część nie może znaleźć pracy - o nich nie piszę) kombinują. Wiem dokładnie, bo przeze mnie też niejeden stracił albo nie dostał świadczenia z naszych podatków. I badając ludzi uczciwie oceniam ich stan zdrowia i widzę jak kręcą i wymyślają choroby. Nie żartuję. I ja z tego nie mam żadnych korzyści, jeżeli nie uznam pacjenta za ciężko chorego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys ma usunięte dwa dyski . Pracuje bo ma pracę . Ostatnio przy badaniach okresowych okulista nie chciał dopuścić Tygrysa do pracy przy kompie . A u nas jest teraz praca tylko przy kompach . Zresztą Tygrys kocha kompy . Do magazynu Tygrys nie , bo kręgoslup , do kompa nie bo oczy innej pracy niet , to co ???? Tylko zrobić to co ta babka . Nawciskałam temu okuliscie / powiedziałam mu to co - mam iść na ulicę - za stara jestem / no i w końcu sie zlitowal ale zapowiedział , że lepiej bym do niego nie trafił nastpnym razem .......A dwa lata szybko miną . Co radzisz ?????? Dać w łąpę by dopuścił ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając nasze realia, winą za wypadek Komisja Wypadkow Lotniczych obarczy pilota. Podobno śmigłowiec spadł ponieważ uległ oblodzeniu. Podobno 99% wypadków lotniczych spowodowane jest przez błędy ludzi, nie przestrzegających odpowiednich procedur. Tylko współczuć pilotom. Pewnie ich kariera ulegnie zakończeniu. Cieszmy się, że nikt nie zginął i współczujmy oficerowi BOR-u i urzędniczce, których stan podobno jest ciężki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.