Skocz do zawartości

Astronomiczna Praca czeka na Ciebie!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście irytujące to jest - Panowie chyba ciut przesadziliście :g: bo to ogłoszenie wyskakuje za każdym razem jak otwieram jakakolwiek treść na forum, cz nawet dodaje ten post!

 

 

P.S. Do Wawy mam kupe drogi - więc chyba raczej dojazd odpada - ale może kiedyś pomyślcie o oferowaniu pracy na odległość :szczerbaty:

Edytowane przez simarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, tylko mam pytanie czy jest szansa na bilard zamiast piłkarzyków ;)

 

Oczywiście nie narzekam ale brakuje mi troszkę informacji na temat zadań, projektów, w których taka osoba miałaby szansę, okazje i przyjemność uczestniczyć, to że promowanie astronomii i wszelkich nauk matematyczno-przyrodniczych jest konieczne to "oczywista oczywistość" ale co dalej? i w jaki sposób? Czy praca dla astropolis to tylko praca w charakterze moderatora, administratora ( z racji specjalizacji forum takie wymagania nie tracą na ważności ) forum, serwisu czy jest coś jeszcze?

 

Pozdrawiam gratuluję odwagi :notworthy: i oczywiście życzę samych sukcesów.

Edytowane przez Tomek_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy wstawić billard - nie ma problemu, powierzchni w biurze też wystarczy ;)

 

Wybaczcie, że nie precyzuję w ogłoszeniu dokładnego zakresu pracy. Wynika to z faktu dogrywania ostatnich umów i kontraktów. To co mogę już teraz ujawnić to fakt, że Grupa Astropolis rozrośnie się o nowe podmioty (w tej chwili co najmniej 2).

 

Grupa zajmować będzie się ogólnie pojętą informacją i edukacją (czyli to co jest w tej chwili w astropolis plus nowe rzeczy) oraz importem, dystrybucją, sprzedażą, ... i produkcją własnego sprzętu, czyli powstanie nowa polska marka astronomiczna.

 

Dziękuję za życzenia. Marzenia spełnia się ciężko, ale sądzę, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak u wimmer'a, przy AdBlocku nic się nie pojawiło i dopiero stąd się dowiedziałem, że jest jakaś reklama. Szkoda, że studia i duża odległość nie pozwalają mi na taką pracę, choć lepszej chyba nie mógłbym sobie w chwili obecnej wymarzyć. :swear:

Liczę i życzę, że wszystko się będzie tak rozwijało, że kiedyś będę w stanie wysłać podanie.

 

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Praca marzenie - jakbym mieszkał w Warszawie :)

Tak czy siak, fajnie, że są ludzie kreatywni i z odpowiednią gotówką, którzy chcą zrobić coś dla "społeczności" astronomicznej (i przy okazji jeszcze na tym zarobić). Mam nadzieje, że się wam uda.

@Jesion

Chyba nie masz na myśli własnego sprzętu "made in Poland", tylko chodzi ci o zlecanie produkcji w Chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.